همه دادستان نامزدهای اما 1 موافق 2-مدت محدود

اوآهو رای دهندگان خواسته خواهد شد که در ماه نوامبر که آیا آنها می خواهند برای جلوگیری آینده هونولولو دادستان شهرستان از خدمت بیش از دو دوره متوالی.

هونولولو شورای شهر رای دادند 8-0 به تازگی به اتخاذ قطعنامه 19-35 که مکان در انتخابات عمومی رای گیری یک اصلاحیه پیشنهادی به شهرستان هونولولو منشور منع انتخاب دادستان از به دنبال یک سوم متوالی چهار سال تبدیل شود.

وقت دادستان شهرستان کیت Kaneshiro رفت و در مرخصی با حقوق در ماه مارس پس از دریافت نامه ای از اجرای قانون فدرال مقامات اطلاع او گفت که یک هدف در یک پرونده جنایی. او در پایان دومین دوره متوالی است اما نشان داد او نمی خواهد اجرا برای یک سوم است. متمم نمی خواهد او را تحت تاثیر قرار اگر او بودند به اجرا پس از آن خواهد اثر را تنها پس از این سال دادستان انتخابات.

این Honolulu Star-Advertiser نظرسنجی پنج اعلام کرد که نامزدها به دنبال جایگزین Kaneshiro. اما یکی از آنها گفت: پشتیبانی از دو دوره محدود می کند.

شهرستان دادستان تنها انتخاب موقعیت در هونولولو که حمل می کند محدودیت مدت. شهردار و اعضای شورا تنها می تواند به دو دوره متوالی انتخاب از نظر یک قانون است که توقف شهردار کرک کالدول و پنج نفر از نه وقت اعضای شورا از به دنبال انتخاب مجدد در این سال است.

به وضوح معرفی شده توسط عضو شورای ران Menor آمده است که “امکان سوء استفاده از قدرت توسط این شهرستان در رسیدگی به پرونده وکیل که قدرت به آغاز دادرسی جزایی و به تهدید شروع دادرسی جزایی در برابر هر فرد در شهرستان است به خصوص در مورد.”

چهار نامزد به توافق رسیدند.

RJ قهوه ای, زمانی هونولولو معاون دادستان در حال حاضر در عمل خصوصی گفت: امکان انتخاب فرد برای ادامه در حال اجرا برای همان صندلی بدون استراحت منجر به “بد نتایج بیات تفکر و شاید فساد پایین خط.”

وکیل مدافع Tae Kim گفت که وقتی که می آید به مقامات منتخب “با زمان فروتنی می شود جایگزین استکبار. من اعتقاد راسخ است.”

معاون مدافع Jacquelyn اسر گفت اوآهو تا به حال تنها سه وکیل prosecuting از دفتر شد انتخاب یکی در سال 1982: اواخر چارلز Marsland جونیور (1981-1988), کیت Kaneshiro دو بار (1989-1996 و 2010-present) و پیتر کارلایل (1997-2010). Kaneshiro برنده یک انتخابات ویژه در اواسط سال 2010 به جای کارلایل که استعفا را موفق پیشنهاد برای شهردار. “دولت رکود اتفاق می افتد نیست; تنوع خوب است” اسر گفت.

مگان کو سابق معاون دادستان بود و تنها نامزد به صدای مخالفت با منشور اصلاح. کو گفت: فدرال پروب به Kaneshiro معاملات با مسائل رخ داده است که در درون او در حال حاضر دو نظر. “بنابراین این زانو حرکت تند و سریع واکنش گفت: “محدود کردن دادستانی به دو عبارت’ معنی ندارد چون کیت در دو دوره زمانی که همه این اتفاق افتاده است.”

کو گفت که برای اجرا به این پست مجاز وکیل باید کار می کرد پرونده های جنایی در سه تا از 10 سال گذشته است. که محدودیت استخر در دسترس داوطلبان در اوآهو به حدود 3000, او گفت:.

قاضی سابق و ایالات متحده وکیل استیو Alm گفت: آن را به رای دهندگان به این سوال و معتقد است وجود شایستگی برای هر دو طرف. شخصا او گفت: او از دو دوره متوالی به مدت محدود. “این واقعا سخت است برای بیرون راندن یک وقت” او گفت:.

Alm, قهوه ای, اسر و کیم گفت: همه آنها خدمت می کنند نیست برای بیش از دو دوره متوالی انتخاب عبارت حتی اگر رای دهندگان تصمیم به شلیک کردن منشور اصلاح در پاییز.

کو گفته او ممکن است می خواهم به خدمت برای بیش از دو دوره “اما اگر من به منظور مطمئن شوید که وجود دارد (مناسب) سیاست ها و روش های در محل, من خواهد شد.”

کارلایل که انتخاب شد به سه نظر به عنوان دادستان فرستاده شده نوشته شده شهادت مخالفت با دو دوره محدود می کند. کارلایل حمایت است کو در این سال را به مسابقه.

جداگانه پیشنهاد در حال حاضر در حال حرکت از طریق شورای بپرسید رای دهندگان که آیا آنها می خواهند به بازگشت به یک سیستم که در آن شهردار منصوب تعقیب وکیل است که پس از آن تایید و یا رد کرد. قطعنامه 19-330 معرفی شده توسط عضو شورای تامی آبهای برنده اول
خواندن تصویب از شورای جمعه است اما در عین حال به برنامه ریزی برای یک جلسه کمیته. آب گفت: این سیستم می تواند آن را آسان تر و سریع تر برای حذف یک تعقیب وکیل به دلیل منصوب خواهد بود به طور مستقیم پاسخگو به شهردار.

تمام پنج نامزد تردید گفت: آنها مخالفت منصوب تعقیب وکیل.

اقدام معاون اول تعقیب وکیل لین Costales گفت دفتر او نیز نگرانی در مورد یک رئیس منصوب شد. Costales گفت: کسانی که در دفتر او مانند عموم هستند مشکل توسط specter از فساد است.

“من فکر می کنم که وقایع اخیر قطعا ما نشان داده که آیا شما منصوب یا انتخاب عمومی فساد چیزی است که اتفاق می افتد در هر دفتر” Costales گفت. انتخاب دادستان خواهد اطمینان حاصل شود “مردم باید رای بدهند و می گویند که آن فرد باید باشد.”

تحقیقات مربوط به Kaneshiro اعتقاد بر این است به افکار عمومی مورد فساد که منجر به محکومیت در سال گذشته از معاون سابق تعقیب وکیل کاترین Kealoha و شوهر سابق هونولولو رئیس پلیس لوئیس Kealoha. کاترین Kealoha مشغول به کار به عنوان سرپرست تحت Kaneshiro; Louis Kealoha منصوب شد رئیس توسط پلیس هونولولو کمیسیون که تشکیل شده است از اعضای جامعه توسط شهردار منصوب و مورد تایید شورای.

همچنین در پرداخت داوطلبانه ترک به عنوان یک نتیجه از تحقیقات متصل به Kealoha مورد هونولولو شرکت مشاور دانا Leong یک منصوب از Caldwell. Leong وکیل گفت: این تحقیقات به مشتری خود را به نقش خود به عنوان مشاور حقوقی به پلیس کمیسیون زمانی که این رای به 250.000 دلار به لوئیس Kealoha به عنوان بخشی از یک بسته قطع.

بروکس Baehr سخنگوی وزارت تعقیب وکیل گفت که کار نمی کند باید یک موقعیت در دو دوره محدود متمم.

اقدام به تعقیب وکیل دوایت Nadamoto که Kaneshiro منصوب به عنوان معاون اول او ثبت شده است مبارزات انتخاباتی کمیته سازمانی مقالات با دولت هزینه های کمپین کمیسیون نشان می دهد او ممکن است اجرا شود برای این کار است اما او تاکید کرد هنوز تصمیم گیری ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>