تمام پارک های بسته در سونوما کانتی به عنوان coronavirus انزوا منظور تقویت

تمام پارک ها در شهرستان سونوما بسته خواهد شد به عموم مردم آغاز و در نیمه شب دوشنبه تا اطلاع ثانوی به امید مهار گسترش coronavirus در منطقه است.

این سفارش شامل تمام شهرستان و پارک دولت و همچنین پارک در محوطه مدرسه و سواحل گفت: Bert Whitaker, مدیر منطقه سونوما کانتی پارک سیستم. هموار multi-استفاده از مسیرهای خارج از پارک مرزهای باز باقی خواهد ماند به عنوان یک چند منطقه ای مسیرهای مانند جو سه تظاهرات l دنباله و غرب شهرستان, دنباله, اما دوچرخه و اسب ممنوع خواهد شد با استفاده از آنها.

این تصمیم پس از جمعیت flocked به سونوما و سواحل مارین کانتی بیش از آخر هفته منجر به پر پارکینگ و بسته بندی امتداد شن و ماسه. بسیاری از آنها نه مطابق با توصیه های شش پا راه دور در نظر گرفته شده برای کاهش خطر ابتلا به یا گسترش ویروس.

“این ازدحام از بازدید کنندگان است که بر خلاف پناهگاه در محل سفارش” ویتاکر گفت. “در حال حاضر زمان را واقعا تقویت به جامعه ما چقدر جدی وضعیت ما است و ما نیاز به درخواست برای همه همکاری برای دریافت از طریق این بحران ما هستید.”

محلی مقامات بهداشت تایید دو مورد جدید از coronavirus بعد از ظهر دوشنبه با افزایش تعداد موارد در این شهرستان به 29. هفته گذشته یک مرد مسن که به تازگی به خانه بازگشت به منطقه سونوما کانتی از کروز درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس مارک اولین شناخته شده مرگ و میر در این شهرستان از این بیماری است.

پس در این شرایط شلوغ آخر این هفته شهرستان مارین روز یکشنبه با صدور یک فرمان برای بستن فوری همه مارین پارک به ساقه جزر و مد از بازدید کنندگان. به منظور اجازه می دهد تا بر پا کنندگان به استفاده از آسفالت شهرستان نگهداری مسیرهای مانند آسیاب دره-سائوسالیتو Multiuse مسیر همراه ریچاردسون خلیج و Corte Madera مسیر همراه Corte Madera نهر تا زمانی که مردم به دنبال دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

اما آخر هفته به سواحل شلوغ نوک مقیاس برای شهرستان مارین مقامات.

“ساکنان منطقه خلیج flocked به مارین مکان برای تفریح و سرگرمی قرار دادن ساکنان آسیب پذیر در معرض خطر به دلیل ناامن اجتماعی فاصله و ترافیک است که مسدود شدن جاده ها در جوامع” منظور گفت.

در سونوما کانتی دستور موقت افسر بهداشت دکتر Sundari Mase گفت: کشورهای همسایه و بسته شدن خود را پارک بدان معنی است که ساکنان در آن جوامع ممکن است سفر به شهرستان سونوما برای فعالیت و تفریح و سرگرمی که بیشتر افزایش ترافیک پارک های محلی.

ویتاکر گفت: پارک “طراحی شد” برای حفظ فاصله از بازدید کنندگان دیگر — و در واقع به دلیل توپوگرافی و زمین از بسیاری از پارک های آن است که “غیر ممکن” برای اقامت شش فوت از هم جدا از دیگر بازدید کنندگان است.

مقامات پارک خواهد شد به طور منظم به گشت زنی در مناطق محدود شده است و در حالی که Whitaker گفت آنها برخورد خواهد شد و کسانی که به نقض نظم با “مهربانی” اگر این موضوع همچنان ادامه دارد, آنها را در نظر بگیرید اجرای اقدامات مانند استنادهای.

“این دل ما می شکند. ما می دانیم چقدر مردم را دوست دارد این امکانات” ویتاکر گفت: بسته شدن پارک ها. “(اما) این ازدحام بیش از حد از چیزی است و نه چیزی است که ما می تواند تحمل کند در حال حاضر.”

پارک دولت اعلام کرد که بسته شدن دسترسی به وسیله نقلیه موثر بلافاصله به شرح زیر است: آرمسترانگ Redwoods Austin Creek, جک لندن, پتالوما Adobe, Sonoma, ساحل, Sonoma, State Historic Park, Sugarloaf ریج و Trione-Annadel.

این داستان در حال توسعه است. بعدا بررسی برای اطلاعات بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee. شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>