همه هاوایی کاتولیک توده ها لغو طریق مارس در پاسخ به کروناویروس همه گیر

  • CINDY ELLEN RUSSELL / 2015 “The decision to cancel Masses is a very serious decision that was not taken lightly and that was made after consultation with the members of the Priests Council,” Bishop Larry Silva said in a news release.

    سیندی الن راسل / 2015

    “این تصمیم به انصراف از توده ها یک تصمیم بسیار جدی بود که به آرامی گرفته شده است و ساخته شده بود پس از مشورت با اعضای موبدان شورای” اسقف لری سیلوا گفت: در انتشار اخبار.

کاتولیک عمومی توده ها و در همه مکان ها در هاوایی لغو خواهد شد آغاز ظهر سهشنبه تا پایان ماه مارس در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر.

هونولولو اسقف اسقف لری سیلوا اعلام کرد امروز به لغو تعهد برای محله های کشیش نشین برای حضور در یکشنبه جرم است.

“این تصمیم به انصراف از توده ها یک تصمیم بسیار جدی بود که به آرامی گرفته شده است و ساخته شده بود پس از مشورت با اعضای موبدان شورای” سیلوا گفت: در روز شنبه انتشار اخبار. “کشیش به خصوصی ارائه توده های مردم برای روحانی رفاه مردم به آنها خدمت می کنند و شبان به خصوص هنوز موظف به ارائه توده pro populo (برای مردم محله) هر یکشنبه.”

شبان دستور داده شده است به انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ کلیساها باز در طول روز برای نماز.

شامل لغو تدهین توده های برنامه ریزی شده در جزیره هاوایی کائوآئی و مائوئی در اواخر این ماه. سیلوا گفت: تدهین مقدس و روغن خواهد بود وقف و برکت مارس 2 در اوآهو اما تنها روحانیت و مربوط به علم العبادات وزیران که جرم دعوت خواهد شد.

نیز لغو شده است “500 سال از مسیحیت در فیلیپین — هاوایی جشن” در مارس 4. آن را جشن خواهد گرفت و در روز بعد.

گردهمایی در مدارس و کلیساها را نیز لغو می شود به عنوان جمعی از توبه و طلب بخشایش خدمات. تعمید و خدمات دیگر به تعویق افتاد و هیچ کدام می تواند برنامه ریزی شده در ماه مارس است.

مجالس ترحیم و عروسی در حال حاضر برنامه ریزی شده در طول باقی مانده از ماه مارس هنوز هم می تواند محل سیلوا گفت: “اما خانواده ها را تشویق به منظور محدود کردن تعدادی از مهمانان به طوری که لازم اجتماعی فاصله می توان انجام داد.”

فردی قرار ملاقات برای اعتراف را می توان ساخته شده است.

کلیسای جامع کلیسای بانوی ما از صلح در هونولولو جریان زنده خود توده ها در روز یکشنبه. سیلوا گفت: دیگران ممکن است به عنوان به خوبی.

سیلوا گفت: یک ارزیابی مجدد از وضعیت خواهد بود ساخته شده در مارس 27.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im