همه چشم ها در مسابقه برای بهترین تصویر, اسکار

جیل SerjeantAAP

Sunday night's Academy Awards ceremony could see a number of historic firsts.
آیکون دوربینیکشنبه شب جوایز اسکار مراسم می تواند یک شماره از تاریخی اولین ها.

وحشتناک دلقک یا پیری انجمن? نوستالژی برای بلوغ ژاپنی, قدیمی یا گل آلود ترانشه از یک قرن جنگ ؟

هالیوود دست از بالاترین افتخارات در روز یکشنبه در یک مراسم اسکار که می تواند تعدادی از تاریخی اولین و سفید بازیگر برنده تریبون که احیا #OscarsSoWhite بحث است.

براد پیت, التون جان, Charlize Theron, Leonardo DiCaprio, اسکارلت جوهانسون و مارتین اسکورسیزی در میان لیست نامزدها در کنار کمی شناخته شده بازیگران کره ای-زبان درام انگل که تهدید به سرقت تندر از هالیوود بزرگترین نام.

همه چشم ها به آرزو, بهترین عکس جایزه که جایزه ناظران بر این باورند که سه راه مسابقه بین مستقل طنز اجتماعی انگل, انگلیسی, مدیر سام مندس’ همهجانبه جنگ جهانی اول فیلم در سال 1917 از تصاویر جهانی و کوئنتین تارانتینو عشق نامه ای به کسب و کار نشان می Once Upon a Time in Hollywood, از سونی پیکچرز.

“هوشمند شرط است که قطعا در سال 1917 اما من حکومت نه از امکان چیز دیگری برنده چه می شود که انگل یا Once Upon a Time in Hollywood یا جوجو خرگوش” اسکات فینبرگ جوایز ستون نویس هالیوود گزارشگر گفت: آینده نشان می دهد.

انگل از بهترین کارگردان نامزد بونگ جون هو, به نظر می رسد برخی برای برنده شدن در این عنوان به نام بهترین بین المللی فیلم دسته است و به دنبال ورود کتاب های تاریخ به عنوان اولین فیلم در یک زبان خارجی به برنده بهترین فیلم اسکار.

Dark کتاب طنز فیلم Joker از برادران وارنر است که منجر 11 نامزد Netflix بکشد, طلاق, درام, ازدواج, داستان و جریان خدمات اوباش حماسه The Irishman, نژاد, اتومبیل فورد, درام, v فراری از قرن 20th Studios و رمان اقتباس زنان کمی از سونی تصاویر, دور از رقابت برای جایزه.

برندگان انتخاب شده توسط 8000 اعضای Academy of Motion Picture Arts and Sciences, و نشان می دهد هیچ میزبان برای دومین سال است.

Netflix افزایش آن هالیوود اعتبار با گرفتن یک پیشرو 24 نامزد در این سال از جمله برای, درام, دو پاپ, انیمیشن, فیلم کلاوس و مستند آمریکایی کارخانه. در عین حال آرزو بهترین عکس اسکار ممکن است دوری کردن از آن دوباره در جمعه, جوایز, ناظران می گویند.

یک سال بد برای تنوع با سینتیا Erivo تنها بازیگر از رنگ در مسابقه و یک نر مدیر حوزه احیا #OscarsSoWhite بحث چهار سال پیش.

Erivo که بازی برده داری دوران آزادی جنگنده Harriet Tubman در هریت است به احتمال زیاد به از دست دادن بهترین بازیگر مسابقه به رنه زلوگر که جاروب جوایز این فصل برای عملکرد خود را به عنوان یک پیری جودی گارلند در Judy.

“او به عملکرد شگفت انگیز” گفت: تنوع رئیس منتقد فیلم اوون Gleiberman. “من فک بود که فقط بر روی زمین است.”

پیت است یورش برده و به عنوان یک پیشرو در هالیوود مرد پس از یک دوره از چشم های عمومی در طول تلخ طلاق از آنجلینا جولی دیده می شود به عنوان یک shoo-در برای بازیگر اسکار برای او گذاشته پشت بدلکاری نقش در Once Upon a Time in Hollywood.

خواکین فونیکس است که مورد علاقه برای برنده شدن اولین جایزه اسکار برای اخلال در عملکرد به عنوان یک انزواطلب دلقک تبدیل می شود که به خشونت در Joker در حالی که اسکارلت جوهانسون است نامزد برای نقش خود را در هر دو جوجو خرگوش و ازدواج داستان. هیچ بازیگر برنده دو اسکار در همان شب

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>