الکس بومن برنده مسابقه مجازی در آلاباما

شارلوت کارولینای شمالی — آلاباما Superspeedway نبود ایمنی بدن را از “یکی از بزرگ” یا معمولی اضافه کاری به پایان برسد و حتی در مسابقه مجازی.

الکس بومن گل اول خود را iRacing پیروزی در نسکار دعوتی سری با برگزاری کوری LaJoie و رایان Preece در دامان اضافه کاری حداکثر سرعت دویدن به پایان در مجازی آلاباما در آلاباما. پیروزی سوم متوالی برای Hendrick Motorsports که کردم برگشت به عقب برنده از ویلیام بایرون رهبری به روز یکشنبه esports رویداد.

“من مشروع اشتباه چگونه این اتفاق افتاده است” بومن کنایه آمیز در توییتر. پس از راه اندازی لیگ در اواخر ماه مارس بومن با استفاده از خوراک توییتر خود را سرگرم پیروان با شوخ اظهارات در مورد مسابقه. او گاهی اوقات اجازه می دهد تا سگ خود را به نشستن در صندلی خود شبیه ساز.

گرت Smithley چهارم به پایان رسید و Landon Cassill پنجم به کمتر-منادی رانندگان همچنان به استفاده از iRacing پلت فرم برای به دست آوردن توجه است. بایرون و برنان پول شدند ششم و هفتم به عنوان شورلت رانندگان ادعا کرد که شش نفر از بالای هفت لکه های.

آن زمان فقط 16 دور برای multicar حادثه که یک علامت تجاری از آلاباما مسابقه. ریکی Stenhouse جونیور پیشرو — نه همه که غیر معمول برای superspeedway مسابقه — زمانی که او قضاوت نادرست یک بلوک در Ty Dillon. که اغلب اتفاق می افتد به دلیل Stenhouse را سبک تهاجمی زمانی که زنده مسابقه در آلاباما و Daytona International Speedway و بلوک misfired و باعث یک تصادف.

در این مسابقه شد و مجازی برای اولین Hall of Famer جف گوردون که در مسابقه بر روی یک دکل او قرض گرفته شده از Clint Bowyer پسر ، گوردون بخشی از این سقوط بود اما قادر به استفاده از یک خود را اختصاص داده شده تنظیم مجدد برای از سرگیری رقابت. او نیاز به رفع سریع بعد از معروف شماره 24 شورلت میره به نرده ها.

چرا که گوردون به طور معمول تماس نژادها در کنار مایک شادی او جایگزین شد در فاکس غرفه این هفته توسط مایکل Waltrip.

فاکس در مسابقه خبرنگار Bowyer تا به حال خود را در مسابقه به پایان رسید توسط یک دمیده موتور برای دومین هفته متوالی. او در مسابقه برای سرب هل دادن بومن زمانی که موتور تقریبا بیش از حد گرم.

نسکار سعی در تغییر شروع سفارش برای آلاباما توسط معکوس بالا-10 مقدماتی و قرار دادن 10 سریع ترین راننده در قطب, اما برخی از مرتب کردن بر اساس از قطعی در شروع موفق به درخواست مبادله. LaJoie شروع شده است در قطب و سه مانكن در هفته گذشته مسابقه مجازی در ریچموند آغاز شده ،

این بدان معنی است که دو بار برنده بایرون و Timmy هیل یک بار برنده پارکر Kligerman که سوم به پایان رسید هفته گذشته آغاز شده در پشت 40-ماشین میشه.

دنی Hamlin, برنده اولین iRacing رویداد زمانی که نسکار چرخد و به سری مجازی به دلیل مسابقه زنده بود در وقفه تا به حال مسابقه خود را قبل از موعد مقرر به پایان رسید زمانی که او دختر, تیلور, به طور تصادفی خاموش روی صفحه نمایش خود را در شبیه ساز. با هیچ چشم انداز Hamlin سقوط کرد.

“Uh-oh” تیلور Hamlin گفت: یک وحشت نگاه در چهره خود را به عنوان او scampered به دور از شبیه ساز. پدر او به پایان رسید و زمان آخرین.نسکار است به امید سر فصل آن بدون تماشاگر به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 17. وضعیت باقی مانده مایع به عنوان بدن تحریم چکش با یک برنامه جدید می یابد و می گوید که میزبان این سری و تیم بازگشت خود به مسابقه مغازه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net