Ala Moana فروشگاه Watumull را پاکسازی سلام لباس موجودی آن را به عنوان آماده به بستن درهای خود را

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM The Watumull’s store is seen on the street level of the Ala Moana Center on Thursday.

    بروس ASATO / [email protected]

    این Watumull فروشگاه دیده می شود در سطح خیابان از Ala Moana مرکز در روز پنج شنبه.

فوران احساسات به تعطیلی قریب الوقوع از Watumull را — یاد آلوها لباس خرده فروش و یکی از علا Moana مرکز اصلی مستاجران 60 سال پیش — است چیزی شبیه به شاهد مراسم تشییع جنازه خود را.

“مردم می گویند همه چیز خوب,”, گفت: رئیس جمهور J. D. Watumull نوه شرکت بنیانگذار Jhamandas Watumull که به هاوایی در سال 1914 تاسیس این شرکت معتقد است هاوایی برای اولین بار هندی متعلق به کسب و کار.

در سن 64, J. D. Watumull در حال حاضر غم انگیز وظیفه سازندگان: 950 فوت مربع کسب و کار است که خرس خانواده اش نام Ala Moana مرکز مرکز دادگاه در تاریخ 30 ژوئن در میان عدم اطمینان از زمانی که هاوایی صنعت گردشگری را بهبود می یابند از COVID-19 بیماری همه گیر.

“پدر من کار می کرد تا زمانی که او 95, پدر بزرگ من تا 101,” Watumull گفت. “این تلخ و شیرین. نبود تصمیم گیری آسان است.”

بیش از آن 60 سال Watumull را توسعه داده اند وفادار پس از بازگشت بازدید کنندگان که در ادامه به سلام خرید لباس برای کودکان و مردان و زنان.

در حال حاضر با پایان کمتر از دو هفته به دور و قریب الوقوع از دست دادن شغل به مدت شش فروشگاه کارکنان Watumull را ارائه 50 درصد تخفیف در کل موجودی فروشگاه به یک مدل کسب و کار جدید است که در حال حاضر عمدتا متکی kamaaina مشتریان.

“پنجاه درصد همه چیز” Watumull گفت. “این فروشگاه تمام. فقط خلاص شدن از شر کالا و انجام کاری خوب برای مردم است.”

در تبلیغات Watumull را تشکر مشتریان خود “برای سال کسب و کار خوب و خاطرات خوب.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>