هواپیما و coronavirus: چگونه برای ضد عفونی کردن فضای خود را

هنگامی که یک ویدیو از نائومی کمپل, تمیز کردن او صندلی هواپیما و پوشیدن یک ماسک و دستکش به اشتراک گذاشته آنلاین در سال گذشته آن را ساخته شده از دور چون او رفتار اغراق آمیز به نظر می رسید. (“پاک کردن همه چیز شما را لمس” کمپبل گفت: در این ویدئو.)

خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا می گویند آنها تمیز کردن هواپیما خود را به درجات مختلف بین پرواز و هواپیما پاکیزگی یک اولویت است. اما برخی از مسافران از جمله ظاهرا کمپبل ترجیح می دهند به راحتی از دانستن آنها همچنین اقدامات انجام شده خود را برای پاکسازی هواپیما خود را در فضا.

شده است وجود دارد افزایش توجه به این که در هفته های اخیر با گسترش نگران کننده از coronavirus در سراسر جهان است.

“هواپیما و صندلی هواپیما یک فضای عمومی است و ما می دانیم که میکروب ها در سطوح برای مدت زمان طولانی پس از آن ضرری ندارد برای تمیز کردن آن گفت:” هارون Milstone دانشیار بیمارستان اپیدمیولوژی در بیمارستان جانز هاپکینز.

در اینجا برخی از راهنمایی برای تمیز کردن منطقه خود را از یک هواپیما و سالم نگه داشتن در یک پرواز.

نگه داشتن دستان خود را تمیز و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را

“پاک کردن سطوح در یک هواپیما نمی خواهد صدمه دیده است به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند به شما یک احساس امنیت کاذب” اندرو Mehle دانشگاه علوم پزشکی و میکروب شناسی و ایمنی شناسی در دانشگاه ویسکانسین مدیسون گفت و تأکید کرد که مطابق با اصول بهداشتی فضایی خود را در یک هواپیما باید انجام شود در رابطه با شستن دست و زیر دیگر بهترین شیوه.

ذرات ویروسی انتقال خودرو از coronavirus باید سفر درون مخاط و یا بزاق و آنها باید وارد کنید از طریق بینی یا دهان. در حالی که coronavirus می تواند بر روی سطوح مانند سینی جداول صفحه نمایش لمسی دستگیره درب و لوله ها — یک مطالعه نشان داد که دیگر coronaviruses مانند سارس و MERS ماندن در فلز و شیشه و پلاستیک و تا نه روز — ضد عفونی کننده بر روی یک سطح سخت و یا صابون در حالی که شستن دست های خود را کشتن ویروس.

اکثر مردم تمایل به لمس چهره خود را بیشتر از آنها را درک کنند. انجام این کار پس از دست زدن به یک سطح که در آن قطرات از وقتی کسی عطسه یا سرفه می تواند منجر به این ویروس گذشت.

بنابراین چیزهایی اول اول: شستن دست های خود را.

“این فقط به عنوان مهم به فکر می کنم در مورد که در آن دست های خود شده اند و برای شستن دست های خود گفت:” Mehle.

دستهای خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه یا به اندازه کافی بلند به خواندن “تولدت مبارک” دو بار و در صورتی که امکان پذیر نیست و سپس با استفاده از یک مقدار سخاوتمندانه از ضد عفونی کننده دست.

را انتخاب کنید یک پنجره صندلی

یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما با یک پنجره. محققان مسافر و خدمه در 10 سه تا پنج ساعت پرواز و مشاهده کرد که مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار.

“کتاب یک صندلی کنار پنجره سعی کنید به حرکت در طول پرواز, اقامت هیدراته نگه دارید و دستان خود را دور از صورت خود را گفت:” ویکی کلش Hertzberg, یک استاد آمار زیستی و بیوانفورماتیک در رولینز دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه اموری و یکی از منجر شود محققان در این مطالعه. “هوشیار در مورد بهداشت دست.”

ضد عفونی کردن سطوح سخت

هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت صندلی-کمربند دست و پنجه نرم از راه دور صفحه نمایش, جیب پشت صندلی و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.

“این بد نیست به پاک کردن منطقه اطراف شما, اما آن را به ارزش به خاطر سپردن که کروناویروس در حال رفتن به پرش کردن صندلی و به دهان خود را” Milstone گفت. “مردم باید بیشتر مراقب باشید از دست زدن به چیزی کثیف و سپس با قرار دادن دست خود را بر روی چهره خود.”

دستمال مرطوب ضد عفونی به طور معمول می گویند در بسته بندی چه مدت یک سطح نیاز به ماندن در جهت آنها را به کار. که می تواند طیف وسیعی از 30 ثانیه تا چند دقیقه است. به منظور دستمال مرطوب به کار شما نیاز به دنبال آن زمان مورد نیاز است.

Hertzberg اضافه شده است که در صورت وجود یک صفحه نمایش لمسی تلویزیون شما باید با استفاده از بافت در هنگام لمس کردن صفحه نمایش. با استفاده از یک حوله کاغذی یا دستمال تضمین می کند که وجود یک مانع بین یک سطح که ممکن است قطرات و دست های خود را که به احتمال زیاد راه خود را به صورت خود را.

“کسی که بیمار شده است و سرفه ممکن است لمس درب و شیر آب پس از استفاده از دستمال مرطوب در حمام و سپس با استفاده از حوله کاغذی برای باز کردن درب و برای بستن شیر آب و سپس پرتاب آن را در سطل زباله در راه” گفت: Bernard Camins پزشکی مدیر برای پیشگیری از عفونت در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de