خطوط هوایی قطع پروازهای ویروس پس از سفر از محدودیت های

جیمی آزادمهر

Air New Zealand will cut flights to Australia and reduce domestic capacity by 30 per cent in April and May.
آیکون دوربینAir New Zealand را قطع پروازها به مقصد استرالیا و کاهش ظرفیت داخلی با 30 درصد در آوریل و مه. اعتبار: Mark Baker/AP

شرکت های هواپیمایی در استرالیا و نیوزیلند را به تغییرات شدید به پرواز خود برنامه پس از کشورها اعلام کرد مسافران بین المللی را باید از خود جدا برای 14 روز با توجه به کوروناویروس.

دقیق اقدامات طراحی شده برای کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر که رهبری بانک مرکزی نیوزیلند به طور غیر منتظره کاهش رسمی نرخ نقدی به 75 واحد به 0.25 درصد در روز دوشنبه.

Air New Zealand گفت: زیان کار خواهد بود لازم به آن قطع مسافت های طولانی ظرفیت 85 درصد در ماه های آینده تعلیق پروازها به مقصد از جمله سان فرانسیسکو و لندن و بوئنوس آیرس, هونولولو و توکیو.

شرکت هواپیمایی نیز قطع پروازها به مقصد استرالیا و کاهش ظرفیت داخلی با 30 درصد در آوریل و مه.

“ما در حال حاضر پذیرش که برای ماه های آینده حداقل Air New Zealand خواهد بود کوچکتر هواپیمایی نیاز به منابع کمتری از جمله مردم” Air New Zealand اجرایی گرگ Foran روز دوشنبه گفت:.

هواپیمایی اتحاد متوقف معاملات سهام خود را تا روز چهارشنبه.

Auckland فرودگاه بین المللی به حالت تعلیق درآمد خود را هدایت برای سال مالی جاری پایان 30 ژوئن به نقل از “مقیاس بی سابقه ای” از مرز محدودیت در روز شنبه اعلام کرد. سهام سقوط به چهار سال کم است.

خطوط هوایی کوانتاس گفت: آن را تازه و کاهش آن به پرواز برنامه فراتر از آن هفته گذشته اعلام کرد با توجه به محدودیت های مسافرتی که در آن گفت: می خواهم که تأثیر عمده ای داخلی و بین المللی تقاضا است.

“ما نقل مکان کرد و بلافاصله به ارائه رزرو چشم پوشی به مشتریان ما و ما در حال کار را از طریق مفاهیم برای برنامه های ما در حال حاضر با توجه به انتظار تاثیر بر تقاضا با توجه به اعلام جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” یک کوانتاس گفت: در روز دوشنبه.

کوانتاس هفته گذشته اعلام کرد این امر برش بین المللی آن ظرفیت نزدیک به 25 درصد در طول شش ماه آینده.

کوانتاس سهام به پایین 2.5 درصد به $3.10 در 10.40 هستم.

تحلیلگران UBS گفت: آخرین محدودیت های مسافرتی را یک اثر قابل توجهی در کوانتاس’ ترافیک بین المللی است که در طول تاریخ برای اختصاص حدود 45 درصد از درآمد و 25 درصد از سود قبل از بهره و مالیات.

“یک سناریو نزولی که در آن ترافیک بین المللی است پایین 50 درصد برای کل سال و داخلی پایین 30 درصد می تواند منجر به سوختگی نقدی تا 200 میلیون دلار در هر ماه پس از ترکیب تغییرات در کسب و کار” UBS گفت: از کوانتاس.

کوچکتر رقیب ویرجین استرالیا Holdings که ضعیف تر ترازنامه اما سنگین تر داخلی تمرکز گفت که بررسی خود را پاسخ به سفر جدید محدودیت.

باکره گفت: در روز جمعه آن را عمیق تر ظرفیت کاهش تعلیق و راهنمایی های مالی, توقف استخدام و ارائه مرخصی بدون حقوق به کارکنان.

ایسنا

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de