شرکت های هواپیمایی ادامه کاهش خدمات به هاوایی در پی coronavirus

بیشتر شرکت های هواپیمایی در حال کاهش در خدمت به هاوایی سفر تقاضا قطره در پی گسترش جهانی coronavirus.

ایران بزرگترین داخلی حامل به هاوایی امروز گفت: این برنامه ریزی برای قطع آن خدمات داخلی با 10 درصد و بین المللی آن خدمات با 20% شروع در ماه آوریل است. ایالات رئیس اسکار Munoz و مدیر عامل شرکت اسکات کربی با ارسال نامه ای به کارکنان و گفت که زمان coronavirus-شرایط مربوط به نیاز به کاهش است.

“با توجه به کاهش تقاضا جریان از تاثیر COVID-19 ما در حال گرفتن مراحل اضافی برای کاهش ما بین المللی و داخلی برنامه. همه از برنامه های ما کاهش می, نکته مهم در حال اجرا در راه است که حداقل تاثیر بر ما و کارکنان ما عمل” در این نامه به عنوان خوانده شده. “به عنوان مثال ما در حال کاهش تعداد فرکانس های هر هفته, پیدا کردن مسیرهای با جایگزین گزینه های سفر از طریق دیگر ایالات هاب و به تأخیر انداختن زمان شروع فصلی سفر به برخی از مقصد – بدون بسته شدن هر داخلی ایستگاه است.”

ایالات گفت: این تغییرات خواهد بود ساخته شده در مارس 7, و کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در حال حاضر در مورد چگونگی کاهش تاثیر هاوایی.

قبل از تغییرات حامل شد هوا را به حدود 2.77 میلیون متحده آمریکا برنامه ریزی شده صندلی به هاوایی در سال 2020 تا 1.3% از حدود 2.73 میلیون است که آن را در آورده 2019.

با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) شیوع کره ای هوا نیز گفت: این کاهش یا لغو برخی از خدمات مسیرهای. کاهش تاثیر سرویس بین هونولولو و اینچئون. با توجه به حامل وب سایت آن را به حالت تعلیق در آن KE051/052 خدمات از 2 مارس تا آوریل 28.آن آن را کاهش داده است KE053/054 پرواز به چهار بار در هفته از 9 مارس تا 25 آوریل.

قبل از برش پشت DIIO هواپیمایی داده ها نشان داد کره هواپیمایی خدمات هاوایی با 408 پرواز و 143,844 کرسی از ژانویه تا دسامبر 202o.است که به طور متوسط هشت پرواز و 2,766 صندلی در هر هفته است.

امروز دنبال کاهش خطوط هوایی هاوایی Feb. 26 اعلام کرد که این امر به طور موقت به حالت تعلیق در آن پنج بار در هفته بدون توقف سرویس بین هونولولو است Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی و فرودگاه بین المللی اینچئون (ICN) در آغاز آوریل 2 از طریق 30 آوریل به علت افزایش COVID-19 نفر در کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de