خطوط هوایی شروع برش پرواز در سونوما کانتی فرودگاه

تجاری هوایی را آغاز کرده اند لغو پروازها در داخل و خارج از Charles M. Schulz-Sonoma County Airport تعلیق برخی از مسیرهای از طریق پایان هفته کاری.

لغو ناشی از افت شدید در سفر هوایی به مردم ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus. مسافر شمارش سقوط به پایین این هفته در شهرستان سونوما فرودگاه که تا به حال لذت می برد شکستن رکورد ترافیک به فوریه مدیر فرودگاه جان تنومند گفت.

در دوشنبه, 43 مسافر از طریق امنیت غربالگری و پس از 50 روز سه شنبه, تنومند گفت.

“آن را پایدار برای ارائه به عنوان بسیاری از پروازها که ما با 50 نمایش مسافران,” او گفت:.

هواپیمایی متحده لغو آن پرواز بدون توقف از سانتا رزا به دنور در شنبه تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر پروازها از طریق حداقل جمعه و روزانه آن مسیر و از سان فرانسیسکو را از طریق حداقل در پنج شنبه. ایالات قبلا متعهد به یک دوم سفر روزانه به دنور در ماه ژوئن امسال هر چند معلوم نیست که چگونه است که در حال حاضر ممکن است تحت تاثیر هواپیمایی برنامه ریزی برای کاهش پروازهای داخلی توسط بیش از 50٪.

همچنین در روز چهارشنبه خطوط هوایی آمریکا لغو شد یکی از آن دو با لينک مستقيم روزانه مسیر از سانتا رزا به Phoenix Sky Harbor International Airport طریق پنج شنبه و هر دو پرواز در روز جمعه. حامل هوا هنوز به اطلاع Sonoma County airport طرح خود را فراتر از آن, اما, تنومند انتظار نگه داشتن حداقل یک ققنوس پرواز در روز در ماه آوریل است.

آمریکا نیز مجموعه به معرفی nonstop مسیرهای از سانتا رزا به دالاس/فورت ورث و لس آنجلس در مارس 7, اما این برنامه هنوز به firmed. روزانه پرواز به لس آنجلس است که به احتمال زیاد به در, وقفه, تنومند گفت. منطقه ای آن شریک حامل, قطب نما, خطوط هوایی را متوقف خواهد کرد عملیات شروع در ماه آوریل مینه سوتا مبتنی بر خطوط هوایی هفته گذشته اعلام کرد با استناد به “موانع غیر قابل عبور” ناشی از کوروناویروس.

“این هنوز هم ممکن است بعدا در سال نه فقط در ماه آوریل” Stout گفت.

تا کنون هواپیمایی آلاسکا — شهرستان سونوما پیشرو حامل هنوز برای لغو هر راه. اما سیاتل-هواپیمایی بر اساس گزارش هفته گذشته یک طرح برای قطع پروازها از 10% به 15% systemwide شروع ماه آینده که انتظار می رود عبارتند از: برخی از پروازها از طریق Santa Rosa, تنومند گفت.

“این منصفانه است که می گویند ما را ببینید (پرواز) کاهش و ما در حال شروع به دیدن که من انتظار می رود آلاسکا را به عنوان به خوبی. چه مقدار از آنها در حال رفتن برای کاهش ناشناخته است,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>