خطوط هوایی هدف برای برخاست به عنوان مستندات سهولت و افزایش تقاضا

آسمان در حال پاکسازی کمی برای شرکت های هواپیمایی به عنوان متحده سهولت مستند اقدامات و مسافران به آرامی بازگشت به فرودگاه چک در خطوط.

پس از تلفظ رکود در سفر هوایی در بهار شرکت های هواپیمایی در حال اضافه کردن به عقب پرواز به آنها امید به نجات برخی از درآمد از دست رفته در طول کلید تابستان فصل مسافرت. همانطور که از دوشنبه سرمایه گذاران رانده بود سهام برای خطوط هوایی به اوایل ماه مارس سطح قبل از coronavirus مجبور اقتصاد ایالات متحده متوقف شد.

صنعت هواپیمایی است و اساسا مبتنی شده برای ماه پس از سقوط در تقاضای مسافر مجبور American Airlines هواپیمایی متحده و دیگران به بریده بریده برنامه پرواز. آنها در میان سخت ترین آمار شرکت به عنوان coronavirus ناگهان تعطیل بازارهای خارج از کشور و سپس تحت فشار قرار دادند که آمریکا به یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است. حتی با افزایش اخیر در خطوط هوایی سهام NYSE Arca هواپیمایی شاخص باقی مانده است و زیر آن سال 2020 بالا از اواسط ماه فوریه زمانی که محدودیت در مسافرت های بین المللی شروع به گرفتن نگه دارید.

وارن بافت در برکشایر هاتاوی ریخته تمام دارایی خود را در خطوط هوایی به عنوان درآمد خشک شده بود. سفر هوایی به حال کاهش یافت و به سطح نهان از اوایل سال تجاری jetliner روز در 1950s. صنعت در زمان 25 میلیارد دلار کمک مالی از دولت آمریکا برای کمک به تقویت ترازنامه آن را به عنوان پایه پروازها و کاهش کارکنان.

تحلیلگران انتظار نیست ترافیک مسافری برای بازگشت به 2019 سطح در هر زمان به زودی. هفته گذشته خطوط هوایی آمریکا گفت که در ماه آینده آن را به کار گیرند 55 درصد از پروازها در ایالات متحده است که آن را زد در جولای 2019. هواپیمایی متحده اجرا خواهد شد بیشتر از متوسط 30 درصد از برنامه های آن در مقایسه با یک سال پیش. اما برای سرمایه گذاران کوچک آن نشانه هایی از بهبود بودند به اندازه کافی به حکم پریدن به شرکت های هواپیمایی سهام.

سهام خطوط هوایی آمریکا رسید 41% روز آن را اعلام کرد ظرفیت اضافی. در ضمن مقصد تعطیلات در فلوریدا و سواحل خلیج فارس و کوه متحده در حال دیدن برخی از قوی ترین تجدید حیات در تقاضا. ایران قصد دارد برای از سرگیری حدود 130 nonstop مسیرهای در ماه جولای است که آن را تا به حال به حالت تعلیق درآمد.

“در حالی که بعید است که ما از جنگل در COVID-19 بهبود جریان مسافر اعداد نشان می دهد برخی از مصرف کنندگان تمایل به سفر است outweighing COVID-19 نگرانی گفت:” سیتی تحلیلگر Stephen ترنت در یادداشتی به سرمایه گذاران است.

اما شرکت های هواپیمایی هنوز راه طولانی برای رفتن در راه خود را به بهبود است. حتی پس از بازگرداندن برخی از برنامه های آن Delta Air Lines گفت: این انتظار درآمد به شیرجه رفتن 90 درصد در طول سه ماهه دوم و آن را مجبور به مذاکره مجدد موافقت نامه های اعتباری به منظور جلوگیری از به طور پیش فرض. شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا و ایران و دلتا قابل توجهی در خارج از کشور کسب و کار حتی سخت تر به عنوان بهبود تقاضا باقی می ماند ملال انگیز برای مسافرت های بین المللی. هواپیمایی سهام را کشیده اند و این هفته همراه با گسترده تر در بازار به عنوان سرمایه گذاران سوال قدرت اقتصادی در سطح جهان و در ایالات متحده آمریکا

در گزارش اخیر این انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی امریکا با اشاره به این که حجم مسافر در زمان 3 سال برای بهبود یافتن از تاثیر 9/11 حملات و بیش از 7 سال به طور کامل بهبود یافتن از بحران مالی جهانی. حتی پس از تقاضای مسافر بهبود هزینه های بحران معطل خواهد شد.

“هنگامی که تقاضا بهبود آن را در سال برای خطوط هوایی به بازنشسته به تازگی انباشته میلیاردها دلار از بدهی و به آدرس قابل ملاحظه مربوط به بهره و هزینه های خود را محدود امکانات به rehire و سرمایه گذاری مجدد” با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>