هواپیمایی سهام افزایش می یابد به عنوان آمریکایی ایالات اضافه کردن به عقب پرواز

دالاس >> هواپیمایی سهام افزایش یافت و امروز پس از خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را به شدت اضافه کردن به عقب پرواز در ماه جولای — شرط که بهبود آهسته در سفر هوایی به دست آوردن سرعت در تابستان امسال به عنوان متحده دوباره باز اقتصاد خود را.

هواپیمایی متحده همچنین اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن به عقب پرواز در حالی که گرفتن یک محتاط تر رویکردی است که شامل از سرگیری حدود 130 nonstop مسیرهای در ماه جولای که به حالت تعلیق در زمانی که سفر سقوط به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش.

هر دو شرکت های هواپیمایی اجرا خواهد شد بسیار کوچکتر عملیات از آنها در تابستان گذشته, اما آنها می تواند بیش از این بازار را پایین انتظارات برای کسب و کار در طول حیاتی اوج فصل تعطیلات.

آمریکایی گفت: این طرح به کار گیرند 55 درصد از پروازها در ایالات متحده است که آن را زد در جولای سال 2019 بزرگ افزایش بیش از 20 درصد برنامه های آن را زد در آوریل و مه. این شرکت هواپیمایی که بیشتر محافظت در مورد تقاضا برای سفر خارجی است. این طرح به کار گیرند فقط 20 درصد از پروازهای بین المللی است که از آن فرار ژوئیه گذشته.

آمریکا هنوز هم می تواند لغو بسیاری از جولای پروازهای راست تا زمان خروج اگر امیدوار-برای رزرو از طریق سقوط.

سهام American Airlines Group Inc., که مستقر در فورت ورث تگزاس, رز 41 درصد به $16.72. که سهام بزرگترین سپری کردند پس از این شرکت در حال حاضر تشکیل شده بود و در سال 2013 ادغام با US Airways. سهام هنوز هم پایین 42% تا کنون این سال است.

دیگر شرکت هواپیمایی سهام انجام شد همراه در آمریکا را slipstream اگر چه آنها افزایش درصد کوچکتر.

شیکاگو ایالات سهام بسته تا 16 درصد قبل از آن اعلام کرد برنامه های خود را برای اضافه کردن برخی از پروازها. ایران هنوز تنها 30 درصد از آن 2019 ایالات متحده برنامه در ماه جولای است و از 13 درصد در ماه ژوئن.

هر دو شرکت های هواپیمایی در حال اضافه کردن پروازها به مقصد فلوریدا کوه متحده و دیگر مقصدهای تعطیلات نشان می دهد که اوقات فراغت مسافران در حال بازگشت سریع تر از مردم پرواز برای کسب و کار.

رزرو هنوز هم پایین همه جا, اما آنها پایین 80% در غرب در مقایسه با حدود 40 درصد در کشورهای مانند تگزاس و فلوریدا است که بازگشایی بیشتر از اقتصاد خود گفت: Vasu رجا و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی.

“اگر شما یک مشتری اوقات فراغت شما می دانید که شما می توانید رفتن به فلوریدا و هتل ها خواهد بود باز های رستوران باز خواهد بود,” او گفت:. “شما معلوم نیست اگر که خواهد در این مورد اگر شما به کالیفرنیا.”

در مارس محدودیت با هدف مهار گسترش این کروناویروس جدید ناشی از مسافرت هوایی به شاقول به سطح دیده نمی شود پس از 1950s. چند روز کمتر از 100000 نفر از طریق ایالات متحده امنیت فرودگاه ایستگاه های بازرسی. اعداد بزرگ شده اند به طور پیوسته از آن به حدود 300,000 نفر در روز, اما این است که هنوز هم نزدیک به 90 درصد کمتر از سال گذشته آمار و ارقام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>