هواپیمایی مسافری ورود به هاوایی در ادامه به کاهش طول coronavirus مستند

  • STAR-ADVERTISER / MARCH 9 Local airline arrivals have continued to decline sharply during the state’s mandatory quarantine measures due to the coronavirus.

    STAR-ADVERTISER / مارس 9

    محلی هواپیمایی واردان باید به کاهش خود ادامه داد به شدت در طول دولت اجباری قرنطینه اقدامات با توجه به کوروناویروس.

مسافران آینده به هاوایی در اقیانوس آرام پرواز روز شنبه در سطح پایین باقی مانده ادامه تخفیف آغاز شد که زمانی که دولت اجرا سخت COVID-19 مهار اقدامات است.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige نهاد 14 روز اجباری خود قرنطینه برای ورود trans-Pacific مسافران در مارس 26. در نیمه شب این روز قرنطینه شد شامل گسترش interisland مسافران است. تعداد interisland مسافران هنوز در دسترس نیست.

در روز سه شنبه هاوایی گردشگری سازمان گزارش شده است که در اقیانوس آرام مسافران کاهش یافته بود به 906 از جمله 161 بازدید کنندگان و 321 نفر. تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 223 خدمه هواپیمایی اعضای 87 حمل و نقل مسافر و 114 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو.

از مارس 26, تنها 1,067 بازدید کنندگان را به دولت در اقیانوس آرام پرواز — که تقریبا 16 درصد از 6,709 که بیش از شش روز است.

به طور معمول در این زمان از سال حدود 180,000 بازدید کنندگان آمده اند در طول همان دوره است. در مارس 2019 میانگین روزانه مسافر شمارش شد و بالاتر از 30000.

در مارس 2019, HTA گزارش داد که به طور متوسط 253,498 بازدید کنندگان ایالت در هر روز داده می شود. که همان ماه برخی از 939,064 بازدید کنندگان برای بازدید از جزایر هاوایی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>