دستیاران تقلا برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اثبات نشده استفاده از مواد مخدر

واشنگتن >> ساخت خود را به عنوان مثال برای استفاده از مالاریا مواد مخدر در برابر coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده کاخ سفید در تکاپوی امروز به دفاع از تصمیم خود در میان پزشکی مربوط به درمان اثبات نشده می تواند جرقه سوء استفاده از یک دارو با عوارض جانبی بالقوه کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک روز قبل از آن که او مصرف دارو هیدروکسی کلروکین گرفتار بسیاری در دولت او با تعجب و تنظیم کردن فوری تلاش مسئولان برای توجیه اقدام خود را. رئیس جمهور دولت خود هشدار داده است که این دارو تجویز می شود باید برای COVID-19 تنها در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به هیدروکسی کلروکین پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus اما او در حال حاضر به حال ماه را صرف ترویج مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمانی یا پیشگیرانه با وجود احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با ویروس.

نگرانی از برخی از کارشناسان بهداشت عمومی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال می تواند به ارسال بسیاری از مردم را به سوء استفاده از مواد مخدر کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany, امروز گفت که “دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می شود این دارو برای مقاصد دیگر” از جمله پیشگیری مالاریا. او تاکید کرد که “هر گونه استفاده از هیدروکسی کلروکین به مشورت با دکتر خود. شما باید یک نسخه. که راه آن را باید انجام شود.”

این دارو نیز تجویز شده برای برخی از لوپوس و آرتریت بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه هیدروکسی کلروکین به او که او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

“من شروع به مصرف آن, چون من فکر می کنم آن را خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در بیانیه منتشر شده از طریق دفتر مطبوعاتی که پس از “متعدد بحث” با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شواهد و برابر با استفاده از هیدروکسی کلروکین “ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر, هشدار, در, بخش, بر, افزایش, گزارش از عوارض جانبی خطرناک به نام در به ایالات متحده سم مراکز کنترل.

تماس به مراکز مربوط هیدروکسی کلروکین افزایش ماه گذشته به 96 در مقایسه با 49 در مارس 2019 با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی کنترل سم مراکز ارائه به AP. این دومین ماه از بالا گزارش مربوط به مواد مخدر پس از 79 تماس در ماه مارس است. مشکلات گزارش شده شامل ریتم غیر طبیعی قلب, تشنج, تهوع و استفراغ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش عوارض جانبی و گفت: “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه امروز: “این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر است که در نهایت یک تصمیم بین بیمار و پزشک است.”

بسیاری از مطالعات در حال تست هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری یا محدود کردن بیماری کروناویروس اما “در این نقطه در زمان وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که این استراتژی کار می کند,” دکتر گفت: Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری در آتلانتا.

“نگرانی من این است که رئیس جمهور یک قلدر منبر … شاید مردم فکر می کنم وجود دارد برخی از غیر عمومی شواهد” که آثار مواد مخدر به دلیل تهمت انتخاب کرده است به استفاده از آن دل ریو گفت. “ایجاد این تئوری توطئه که چیزی کار می کند و آنها به من گفتن در مورد آن نشده است.”

مجلس نانسی پلوسی با سی ان ان گفت “او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و او باید ما می گویند وزن گروه … چاق, آنها می گویند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است 73. در آخرین معاینه کامل در فوریه 2019 او گذشت رسمی آستانه در نظر گرفته می شود افراد چاق با شاخص توده بدن از 30.4. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری BMI 40 یا بالاتر در نظر گرفته شده است “شدید” چاقی که برخی نیز تماس “مرضی” چاقی است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در مواد مخدر خطرناک است.

“شاید او واقعا نه گرفتن آن را به این دلیل که رئیس جمهور دروغ در مورد همه چیز مشخص” شومر گفت: در MSNBC. “من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا.”

حداقل دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه موجب نگرانی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای محافظت از رئیس جمهور و ارسال به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به اشکال مختلف از خود جدا می کند.

کاخ سفید پس موظف است که کسانی که در غرب بال سایش پوشش صورت و معرفی کرده است روزانه تست برای ویروس برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و کسانی که در تماس نزدیک با. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در ادامه به تست منفی برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته تحت یک “موقت” معاینه های پزشکی در ماه نوامبر سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی بود که با اشاره بر روی عمومی خود را برنامه. گذشته خود را کامل فیزیکی صورت گرفت در ماه فوریه 2019.

چند برجسته پزشکان گفت: آنها نگران است که مردم استنباط از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال که این دارو کار می کند و یا بی خطر است.

دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا گفت که او نمی دوم حدس مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت های پزشکی اما افزود: “من نمی خواهم به می دانم که FDA هشدار داد در برابر مصرف این دارو” برای COVID-19.

“همه ما باید اجازه دهید که علم و شواهد راهنمای تصمیم گیری” و اثبات وجود ندارد در عین حال که این دارو کمک می کند تا جلوگیری و یا درمان بیماری, او گفت:.

مقامات کاخ سفید می گویند نیست که آیا هر یک از دیگر مقامات دولت بودند مصرف مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در زمان هیدروکسی کلروکین با “اصلی دوز” از آنتی بیوتیک آزیترومایسین. رئیس جمهور بارها ترویج استفاده از این دارو را با یا بدون آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی دریافتند هیچ COVID بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

نسخه برای هیدروکسی کلروکین رسید تقریبا 80 درصد در ماه مارس به بیش از 830,000 در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل با توجه به داده های ردیابی شرکت IQVIA. که پرش در تجویز آمد قبل از دولت فدرال پذیرفته شده نزدیک به 30 میلیون دوز از این دارو به اهدا استراتژیک ملی ذخایر خارجی داروسازان. از آن زمان میلیون ها نفر از کسانی که قرص شده اند به ایالات متحده بیمارستان های سراسر کشور برای استفاده از درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net