Aide که شهادت در برابر تهمت همراهی خارج از کاخ سفید

واشنگتن >> تزئین سرباز و مشاور امنیت ملی که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده امروز با توجه به وکیل خود گفت که او می خواست به ترک برای “گفتن حقیقت است.”

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید گفت:” David ماشین کار شریک در نیویورک شرکت حقوقی است که به نمایندگی سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

Vindman وضعیت در شورای عالی امنیت ملی سیاست خارجی بازو کاخ سفید شده بود و نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است. Vindman ایران به نظر می رسید و حتی بیشتر خاص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسخره پنج شنبه در پست خود-تبرئه جشن با حامیان جمهوری خواه در شرق اتاق و گفت: امروز که او با او.

“من خوشحال هستم با او” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید به سر به کارولینای شمالی. “شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم. … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

Vindman a 20-year ارتش کهنه به تن لباس خود را پر از مدال از جمله قلب بنفش زمانی که او به نظر می رسد در اواخر سال گذشته برای آنچه که تبدیل به یک testy تلویزیونی جلسه استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرسش های مطرح شده در مورد اتحاد جماهیر شوروی یهودی مهاجر وفاداری به ایالات متحده و اشاره کرد که او دریافت کرده بود را ارائه می دهد به کار برای دولت اوکراین — ارائه می دهد Vindman گفت که او به سرعت رد کرد.

“من یک آمریکایی” او یقین اظهار داشت.

زمانی که ارشد جمهوری خواه در خانه هوش کمیته Rep. Devin Nunes, خطاب او به عنوان “آقای Vindman,” عراق جانباز پاسخ داد: “رتبه بندی اعضای آن را داد. سرهنگ Vindman لطفا.”

وزیر دفاع علامت Esper خواسته شد آنچه که پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که Vindman چهره بدون عذاب زمانی که او reassigned به پنتاگون از کاخ سفید است. او با اشاره به این سوال به ارتش در نظر Vindman انتساب بعدی اما در قصاص جنبه او گفت: “ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص یا چیزی شبیه به آن. ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>