پس از وارن قطره Sanders, تلاش برای گسترش حامی پایه

واشنگتن — در آن زمان جو بایدن متوسط رقبا تنها چند ساعت به متحد خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از آنها به سمت چپ مسابقه. برنی ساندرز نشده است خیلی خوش شانس.

الیزابت وارن یکی از ساندرز ” نزدیک ترین متحدان ایدئولوژیک کاهش یافته است به تایید هر کسی پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی او در روز پنج شنبه. او نمی قانون حمایت از جدید انگلستان همسایه اما گفت که او می خواست به “یک نفس عمیق بکشید و صرف کمی زمان بر است.”

با مشخصات بالا وارن حامیان در سراسر کشور به خصوص زنان نیز مردد به مسابقه به ساندرز’ اردوگاه. و در کاپیتول هیل که در آن بایدن بود که racking تا جدید تاییدیه روزانه سناتور ورمونت نشده به دست آورده تک, جدید, حمایت, حتی در میان پیشرفته ترین مقامات منتخب در دو هفته.

خطرناک سکوت از وارن و مترقی مقامات در سراسر کشور می آید در بدترین زمان برای ساندرز که به طور ناگهانی از دست دادن حرکت در هر دو مسابقه با معاون رئیس جمهور سابق به عنوان یکی دیگر از مجموعه ای از پر مخاطره اولیه انتخابات شدند. ساندرز در حال حرکت رو به جلو با همین ائتلاف بود که مورد ضرب و شتم کاملا در اوایل این هفته. و اگر او می تواند پیدا کردن یک راه برای رشد و سرعت رشد ورمونت سناتور 2020 چالش تبدیل خواهد شد تنها به وخیم تر.

است افزایش حس سرخوردگی در ساندرز’ کمپین که در آن یک تقسیم استراتژی پدید آمده بین اردوگاه مخالف, با توجه به یک فرد نزدیک به این کمپین سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به افشای بحث های خصوصی.

یکی یک طرف مدیر کمپین فیض فولادوند می خواهد برای توانمند سازی استخر موجود حامیان مانند مترقی congresswomen اسکندریه Ocasio-کورتز و رشیدا Tlaib به دلیل ارگانیک خود درخواست تجدید نظر به رای دهندگان. از سوی دیگر مشاور ارشد جف ویور است فشار برای طیف وسیع تری از تایید به گسترش ساندرز’ ائتلاف.

در مبارزات انتخاباتی برخی از ضجه و زاری ساندرز’ عدم تمایل به دادگاه مقامات منتخب به عنوان بایدن ائتلاف صورت نمایی رشد می کند. معاون سابق رئیس جمهور به دست آورده تاییدیه این هفته از سه رقیب سابق تنها چند ساعت پس از آنها به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را: Pete Buttigieg Amy Klobuchar و مایک بلومبرگ. یکی دیگر از سابق رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke همچنین تایید بایدن در آستانه تگزاس اولیه که بایدن به دقت به دست آورد.

بایدن این تیم اعلام کرد در حال حاضر برنامه ای برای اعزام Klobuchar یک میانه در حد متوسط به میشیگان جلوتر از دولت انتقادی اولیه انتخابات روز سه شنبه.

بسیاری از می تواند ساندرز حامیان در ضمن در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

آدم سبز از بنیانگذاران مترقی کمپین تغییر کمیته گفت: این سازمان در نهایت تایید هر کس وارن می کند.

“ما در میان بسیاری از طرفداران که در حال ریشه کن برای او به اعمال هر اونس اهرم او در این لحظه از حسن نیت در جهت پیشبرد ایده های بزرگ و مردم او مراقبت زیادی در مورد” سبز ” میگوید.

او گفت: وارن سابق دانشگاه هاروارد قانون استاد و متخصص در مشروعیت قرارداد خواهد رویکرد تصمیم گیری با دقت و فرایند “ممکن است زمان فشرده و یا آن را نمی ممکن است.”

سازمان ملی زنان که عمل سیاسی کمیته تایید وارن پیش از آن در هفته تشویق وارن را به وقت خود را. در یک مصاحبه در حال حاضر رئيس جمهور Toni Van Pelt خواست وارن نه به تایید Sanders.

“او تا به بسیاری از اهرم سمت راست در حال حاضر. ما اعتماد او را به حق تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه. اما ما می خواهم او را به عجله به این” Van Pelt آسوشیتدپرس گفت.

“ما فکر می کنیم که ما به موکلین ما اعضای لزوما فکر می کنم از ساندرز به عنوان بهترین انتخاب است. ما نمی خواهد که به خشونت علیه زنان عمل می کنند اگر آن را برای بایدن رهبری” او ادامه داد. “ساندرز ندارد یک رکورد است. او واقعا تا آنجا که ما می دانیم انجام می شود در کنار هیچ چیز برای زنان و مسائل ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im