پس از تعهد به خود هیچ خانه,’ ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا لیست کالیفرنیا خانه برای $100 میلیون-plus

Elon Musk به نظر می رسد خوب در توییتر نذر به “خود هیچ خانه” را به عنوان او به دنبال محروم خود را از اموال.

مشک میلیاردر بنیانگذار تسلا ذکر شده چندین کالیفرنیا خانه برای فروش توسط مالک در Zillow در ترکیب قیمت بیش از $100 میلیون.

“من تقریبا تمام فیزیکی اموال. خود را هیچ خانه” مشک نوشت: مارس 1 در توییتر.

“چه چیزی مهم تر از مریخ یا یک خانه؟” مشک و گفت: در یک جو روگان, پادکست, نیویورک پست گزارش شده است. “تخصیص زمان برای ساخت یک خانه حتی اگر آن را واقعا بزرگ خانه هنوز هم یک استفاده خوب از وقت نسبت به توسعه موشک های لازم برای رسیدن ما به مریخ و کمک به ما در حل پایدار انرژی است.”

مشک همچنین گفت که او “یک دسته از خانه ها اما من لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در بسیاری از آنها” با توجه به انتشار.

“من فکر می کنم اموال نیمه وزن شما پایین” مشک گفت: در نشان دادن Mashable گزارش شده است. “آیا واقعا این حس را برای من به صرف زمان طراحی و ساخت یک خانه ؟ یا من باید تخصیص آن زمان برای ما به مریخ ؟ من احتمالا باید دومی است.”

مدت کوتاهی پس از توییتر خود پست مشک ذکر شده دو خواص برای فروش در Zillow.

او ذکر شده $30 میلیون و مستغلات در بال ایر با 7 اتاق خواب و 11 حمام و 16,251 فوت مربع.

“ساخته شده در سال 1990 و به طور گسترده بازسازی با سرگرم کننده فضاهای سقف بالا و خوب پس از اتمام” لیست می گوید. “بزرگ کارشناسی ارشد مجموعه جداگانه با دو حمام و توالت, خانواده, wing 2-داستان کتابخانه تئاتر 2-اتاق مهمان و سوئیت روشن قهرمانی تنیس انبار شراب, سالن بدنسازی, استخر وسیع پوشیده از چمن حیاط و باغ میوه. موتور دادگاه با 5-گاراژ ماشین.”

مشک نیز ذکر شده $9.5 میلیون خانه در سراسر خیابان یک بار متعلق به بازیگر ژن وایلدر در سایت با پنج اتاق خواب و پنج حمام پوشا 2,756 فوت مربع.

فهرست توصیف آن به عنوان یک “به روز شده, اما دقت در حفظ منحصر به فرد و دمدمی و جذاب در سبک مزرعه” صفحه اصلی با یک بیضی و یک مهمان خانه.

“فقط یک شرط در فروش: من خود ژن وایلدر خانه های قدیمی. آن را نمی خواهد پاره شود و یا از دست دادن هر یک (از) آن روح” مشک در توییتر نوشت.

روز چهارشنبه مشک ذکر شده چهار متصل لس آنجلس propertiesfor $62.5 میلیون با چهار اتاق خواب و شش سرویس بهداشتی.

“یک پروژه بزرگ متفکر طراحی شده به نمایش گذاشتن یکی از بهترین نمایش ها در لس آنجلس — از این شهر به اقیانوس و فراتر از آن” را مثال می گوید.

مشک نیز ذکر شده 10-اتاق خواب عمارت در هیلزوو در نزدیکی سان فرانسیسکو برای فروش برای $35 میلیون خبری بلومبرگ گزارش داد.

مشک قبلا تهدید به حرکت تسلا ستاد به نوادا یا تگزاس پس از اختلافات با آالمدا کانتی مقامات بهداشتی در بازگشایی این کارخانه در طول coronavirus مربوط به مستندات.

پس از مشک بازگشایی کارخانه دوشنبه در برابر county, مستند, سفارشات, مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال توافق با تسلا به طور کامل بازگشایی در هفته آینده مک کلاچی اخبار گزارش.

مشک و دوست دخترش, خواننده Grimes, به تازگی به حال یک نوزاد و آنها را به صورت گزارش به نام X ‘ A-12, سرگرمی, امشب گزارش شده است.

“My gf @Grimezsz توسط mad at me,” مشک در توییتر نوشت پس از مارس 1 پست در مورد فروش اموال خود را.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de