بعد از تصویری از یک مورد آزار واقع شدند 9 ساله استرالیایی پسر بچه درد می رود ویروسی هزاران نفر تجمع به ارسال او را به دیزنی لند

او استفاده می شود به او بگویید به چشم پوشی از طعنه. اما آزار و اذیت در مورد ارتفاع ثابت شد – و او 9 ساله بود خودکشی.

بنابراین استرالیا, مامان پخش درد خود را به جهان است.

“من یک چاقو” Quaden Bayles شیون در حال حاضر ویروسی Facebook تصویری. “من می خواهم خودم را بکشم. من فقط می خواهم برای مردن در حال حاضر.”

“این اثر قلدری می گوید:” او مادر Yarraka Bayles به عنوان او گریه کودک نوبت به دفن صورت خود را در صندلی خود را.

این غم انگیز شش دقیقه پنجره را به یک واقعیت روزانه برای یک پسر با Achondroplasia dwarfism – نادر استخوان-اختلال رشد است که باعث می شود Quaden کوتاه تر از بچه های دیگر – باعث شوک و ترس و ابراز پشتیبانی می کند. آن را نیز جلب توجه کسی که با همان وضعیت: کالیفرنیا-بر اساس کمدین براد ویلیامز.

در حال حاضر ویلیامز خود اعلام کرد “پاره وقت کوتوله” را مطرح کرده است $225,000 و شمارش را Quaden به دیزنی لند به عنوان مشاهیر ورزشکاران و کسب و کار پیوستن به یک گروه کر از تشویق برای پسر.

“این بچه بود مورد آزار واقع شدند به نقطه ای از اشک فقط به خاطر او متفاوت” ویلیامز توییتی چهارشنبه حیرت و شگفتی است که خود را GoFundMe مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود 500 دلار در 10 دقیقه. او گفت که او در تماس با Bayles خانواده هماهنگ کنید.

“او به می دانم که وجود دارد مردم فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد و که او را دوست داشتم” کمدین گفت.

“$2,500! ما متوقف نخواهد شد!” ویلیامز می گوید: او پیامک Quaden را به عنوان مجموع نگه داشته در حال افزایش است.

“$3,500! و در حال رشد!” پیام بعدی بخوانید.

به زودی تلاش دمیده گذشته از $10,000 هدف ویلیامز گفت که او با بررسی بیشتر ارائه می دهد برای کمک به از او می تواند مدیریت خود را. با توجه به ویلیامز ستاره کشتی می خواستم به Quaden به مسابقات. فیجی ایرویز می خواست برای اهدای بلیط هواپیما. تلفن خود را انفجار بود, او گفت:.

“من شنیده ام از مردان و زنان و در تمام ارتفاع تمام نژادها تمام قطعات از تجاوز+ جامعه تمام وابستگی های سیاسی” ویلیامز به روز شده خود را پیروان چهارشنبه. “هر کس کمک می کند. آنچه واقعا چیز فوق العاده است.”

پول اضافی از نزدیک به 10 ، 000 اهدا کنندگان را به سمت سازمان های خیریه است که مبارزه با زورگویی و سوء استفاده او گفت:.

مشاهیر دیگر نیز اضطراب را نشان می دهد Quaden که کسی مراقبت به عنوان #StopBullying روند در توییتر.

“Quaden شما قوی تر از شما می دانید و بدون توجه به آنچه شما got a friend in me,” استرالیا بازیگر هیو جکمن گفت: در یک کلیپ کوتاه.

بومی استرالیا لیگ راگبی تیم تا به حال یک پیام ویدئویی هم برای پسر بچه ای که بی بی سی گزارش های بومی استرالیا. ‘ما به شما کردم” یک بازیکن می گوید.

ورزشکاران دعوت شده کوئینزلند خانواده به همه ستاره بازی این آخر هفته رسانه های استرالیا گزارش شده است. Quaden منجر خواهد شد و بازیکنان در این زمینه است.

سر از یک مخلوط هنرهای رزمی سازمان Chatri Sityodtong گفته TMZ که Quaden خانواده پذیرفته شده را برای رفتن به سنگاپور برای درس که ترک پسر “قلدر-اثبات است.”

“ما در حال رنج سکوت دیگر” Yarraka Bayles گفت: Australian Broadcasting Corporation. “وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم در سکوت رنج می برند.”

قبلا در Facebook فیلم, او توضیح داد که چگونه Quaden زد به ماشین “در حمله و تشنج” پس از متلک در مدرسه. یکی دیگر از دانشجویان به حال بصورت تماسهای مکرر او را در سر و تمسخر ارتفاع خود را, او گفت:.

آن اتفاق می افتد “هر روز” که Quaden می رود در او افزود: در نا امیدی.

“این ثابت قلدری نام تماس بدیهی است که اشاره به تفاوت خود را,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد مهربانتر کلمات از مردم Quaden سن.

گفت: 10 سال Rocco در یک پیام ویدئویی از کالیفرنیا: “من می خواهم به دوستان خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>