پس از اوایل هفته باران و آفتابی و خشک آخر هفته روز یادبود انتظار

طوفان سیستم خاموش اقیانوس آرام را به ارمغان آورده است یکی دیگر از سری از بهار دوش که باید معطل در منطقه از طریق پنج شنبه شب اما خود را در انتظار آفتاب آخر هفته روز یادبود.

بارش در نتیجه آهسته در حال حرکت هوای سرد در ارتفاع بالا در حال چرخش در سواحل کالیفرنیا و اورگان گفت: Scott کوچک یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

برخی از شمال خلیج مکان می تواند تجربه یک رعد و برق با بارش شدید باران اما اکثر ساکنان باید در انتظار دوره های خشک میان بارش باران دوشنبه و سه شنبه با درجه حرارت بالا در 60s.

“بسیاری از آن است که محل سکونت” Roe گفت: از سنگین بارندگی است.

همانطور که از یکشنبه شب در این سیستم کاهش یافته 0.25 اینچ باران در Charles M. Schulz–سونوما کانتی فرودگاه در طول یک دوره 24 ساعته در 5 p. m. روز شنبه. ارتفاعات بالاتر و بزرگتر بالغ مانند زمین پر از تپه از وندو که ثبت نام 1 اینچ از باران با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“این رطوبت است برخی از گرمسیری ریشه های آن را در آینده از هاوایی” Roe گفت. “ما ممکن است آن را یک ضعف جوی رودخانه. ما در حال از دست رفته برخی از مواد تشکیل دهنده کلیدی که ارائه بارش سنگین areawide.”

وجود دارد “بسیار خطرناک” باران اواخر این هفته به عنوان منطقه سر به آخر هفته روز یادبود هواشناس گفت. “تعطیلات در این نقطه به نظر می رسد خشک است.”

به طور سنتی تعطیلات آخر هفته بوده است کیکآف از فصل گردشگری تابستانی در اطراف شهرستان سونوما اگر بهداشت عمومی محدودیت در محل به عنوان یک نتیجه از coronavirus را آرام آخر هفته طولانی در این سال است.

آخرین مرطوب, آب و هوا سیستم — زیر یک هفته پیش را ندارد دندانه کلی بارندگی در مجموع پس Oct. 1, 2019 به بارش سال است که در شکل دادن به موهای بسیار خشک و رفتن به ماه های تابستان.

فرودگاه اندازه گیری 18.93 اینچ آسمانی پس از آن تاریخ است که 54 درصد از میانگین تاریخی است. در مقابل وجود دارد که 46 اینچ از بارش باران در سال گذشته توسط این زمان.

نویسنده کارکنان تایلر Dawkins کمک به این داستان. شما می توانید رسیدن به تحریریه لایحه Swindell در 707-521-5223 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de