پس از استناد شمع عبور از اردن شکایت بیش stay-at-home سفارشات

سانتا رزا غیر انتفاعی عبور از اردن است که متصلب دو ده تقدیر نامه از پلیس شهر بیش مشکوک به نقض سونوما کانتی اقامت-صفحه اصلی, منظور, تحت پیگرد برای به چالش کشیدن دولت های محلی و محدودیت های همه گیر و به دفاع از تصمیم خود برای ادامه فعالیت چندین فروشگاه های صرفه جویی در میان خاموش کردن.

ممکن است بین 12 و 20 مه در سانتا رزا اداره پلیس صادر هشت استناد برای هر یک از سه فروشگاه های صرفه جویی در عمل در این شهرستان با عبور از اردن ، این سازمان برای سال بودجه پناهگاه بی خانمان عملیات و ارائه آموزش های شغلی با اجرای شش محموله فروشگاه ها در سراسر شهرستان سونوما.

عبور از اردن تنها کسب و کار در سانتا رزا که ذکر شده به اتهام نقض پناهگاه در محل سفارش سانتا رزا پلیس سروان. جان Cregan روز سه شنبه گفت. یک تیم پلیس در پاسخ به بیش از 200 گزارش از کسب و کار و نه پیروی از قواعد شهرستان coronavirus بهداشت سفارش Cregan گفت: — و عبور از اردن به تنهایی می ایستد در میان کسانی که شرکت.

“همه کسب و کار با استثنا از عبور از اردن به ترتيب در انطباق و یا ساخته شده تغییرات سازگار شوند و پس از آنها در تماس با اداره پلیس” Cregan گفت.

این تخطی از قانون استناد رفت به مایکل برایانت مدیر عامل و موسس غیر انتفاعی بود که بارها و بارها دستگیر و منتشر شد بیش از نه روز طول در یک فرآیند شبیه به یک ترافیک بلیط با توجه به متی بکر ساکرامنتو وکیل به نمایندگی برایانت و همسر و شریک کسب و کار دانا برایانت, مدیر اجرایی عبور از اردن ،

اکثر خرده فروشان اجازه نداشتند به بازگشایی در این شهرستان تا مارس 8, زمانی که اصلاحیه به پناهگاه در محل سفارش توسط دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت اجازه داده فروشگاه به کار از طریق منظقه وانت.

این Bryants و وکیل خود تاکید می کند که مغازه ها’ درآمد است یک بخش اساسی از عبور از اردن شرکت ارائه بودجه برای دراز مدت مسکونی و سرپناه برای مردم چه کسی خواهد بود در غیر این صورت بی خانمان و همچنین مهارت های شغلی آموزش.

خود را در 36 صفحه طرح دعوی در دادگاه واصل May 13 در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سان فرانسیسکو چالش های Mase و ایالت pandemic محدودیت های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت. آن را افزایش می دهد بیش از یک دوجین بحث در مورد قانون اساسی اقامت-صفحه اصلی سفارشات استناد به این حقوق به رایگان از غیر منطقی و تشنج و همچنین بی دلیل جریمه و مجازات بی رحمانه و غیر معمول.

“این پناهگاه در محل سفارشات جرم مردم بیرون رفتن از مکان های خود را از منزلگاه” به مقدار یک “جمعی تشنج از آزادی حرکت از کل جمعیت کالیفرنیا” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

این یکی از چندین دادگاه به چالش ایالت که به دنبال لغو همه گیر ماندن-صفحه اصلی سفارشات محدود کردن جنبه های مختلف تجاری و مدنی فعالیت است. بسیاری از مناسب بودند ظ توسط مرکز آمریکایی آزادی یک محافظه کار غیر انتفاعی تحت پیگرد Newsom دولت بیش از هزاران جنبه از ایالت پناه-در-محل سفارش.

این Bryants همچنین ادعا می کنند که کسب و کار خود را توسط عامل به طور قانونی به دلیل آنها را اجرا کرده ایم چند اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروسی و چون خود را در فروشگاه های فروش محصولات بهداشتی و دیگر موارد ضروری است که آنها می گویند آنها باید همیشه نگردند.

با توجه به سانتا روزا, پلیس, افسران هشدار عبور از اردن دو بار در حالی که همه اما ضروری رسانه های خرده فروشی تعطیل شد, بین 18 مارس و آوریل 7 و سپس با صدور اخطار کتبی برای هر سه سانتا رزا فروشگاه پس از عبور از اردن گفته عمل فراتر از مرزهای منظقه وانت محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>