پس از acrimony, MLB و بازیکنان را به حرکت و نزدیک به توافق در بازی

نیویورک — پس از روز عصبانی مبادلات بیش از پول بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان’ انجمن بیس بال کمیسر راب مانفرد شروع به شک که آیا وجود خواهد داشت یک سال 2020 نجومی و گفت: به همان اندازه در تلویزیون ملی.

او سپس به نام اتحادیه سر تونی کلارک و ارائه به پرواز از نیویورک به ایالت آریزونا دیدار برای اولین بار در سه ماه. آنها صحبت می کرد و یکی یکی برای ساعت روز سه شنبه در یک اتاق در Westin Kierland توچال & آبگرم در اسکاتسدیل آریزونا و ظهور با چه MLB نظر یک چارچوب برای بازی pandemic-تاخیر نجومی در خالی ballparks نه فقط یک پیشنهاد است.

این طرح شامل کامل سرشکن پرداخت حتی اگر بازی ها را در خالی ballparks مردم آشنا با جزئیات آسوشیتدپرس گفت. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات نمی شد را اعلام کرد.

هر تیمی که بازی 60 بازی بیش از 10 هفته از شروع جولای 20, هر چند پنج شنبه, درب بازکن, در جولای 19 می تواند اضافه شود. این چارچوب می تواند به بازیکنان دریافت حدود 37 درصد از حقوق خود را و می آیند تا حدود 1.48 میلیارد دلار از حقوق در اصل در مجموع 4 میلیارد دلار.

این postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال و دو وحشی-بازی های کارت می خواهد تبدیل به هشت تیم وحشی-کارت دور با هشت بهترین-از-سه سری. که می تواند حداقل 14 جدید بازی حذفی که پخش حقوق می تواند به فروش می رسد و MLB خواهد باید این گزینه از 14 یا 16 postseason تیم در 2021.

MLB خواهد تضمین 25 میلیون دلار postseason بازیکنان در استخر, ایجاد postseason سهام برای بازیکنان در رویداد بدون بلیط به فروش می رسد.

Hitter وظیفه تعیین خواهد گسترش به همه بازی ها برای اولین بار نیز مربوط به بازی بین لیگ ملی تیم برای سال 2020 و 2021.

هر دو طرف کمک می کند به طور مشترک به طرح های عدالت اجتماعی.

بازیکنان با به اصطلاح تقسیم قرارداد که پرداخت می شود در کاهش نرخ حقوق و دستمزد در هنگام ارسال به جزئی لیگ را به بازپرداخت پیشبرد آنها در حال حاضر دریافت کرده اند: $16,500 30.000 دلار یا $60,000 بسته به نوع قرارداد خود را برای یک مجموع از حدود 33 میلیون نفر است.

MLB در نظر آن را به یک چارچوب برای هر رهبر به فروش به هر طرف. اتحادیه نظر نیست.

“در صورت درخواست تونی کلارک و من برای چند ساعت در روز گذشته در شهر فینیکس” مانفرد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “ما در سمت چپ که ملاقات با یک به طور مشترک توسعه یافته چارچوب است که ما توافق می تواند مبنای توافق و موضوع را به گفتگو با ما مربوطه تشکیل شده است.

“سازگار با صحبت های ما دیروز من تشویق باشگاه ها به جلو حرکت کند و به من اعتماد تونی انجام همان” مانفرد اضافه شده است.

اتحادیه آخرین پیشنهاد در ژوئن 9 بود برای 89-برنامه بازی در سرشکن پرداخت که در نتیجه 55 درصد از حقوق و حدود 2.2 میلیارد دلار است.

بالا ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول می توانید در مورد $13.33 میلیون نفر تحت MLB آخرین طرح و $19.78 میلیون نفر تحت اتحادیه پیشنهاد. یک بازیکن با 1 میلیون دلار حقوق و دستمزد را دریافت کنید $370,370 تحت این باشگاه برنامه ریزی و $549,383 تحت بازیکنان پیشنهاد. دلار 563,500 حداقل خواهد بود به ارزش $208,704 تحت MLB طرح و $309,577 تحت این اتحادیه است.

این اتحادیه نیز خواهد صرف ادعای اضافی است که می تواند گران قیمت و شکایت.

مانفرد و کلارک به چنین جزئیات در این جلسه آنها احتمالا برای یک دوره اجازه می دهد تا مانفرد برای مشورت صاحبان در MLB کار کمیته سیاست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>