پس از 2 هفته از تپش تکیه برج دالاس پایین است

  • ASSOCIATED PRESS The remains of the Affiliated Computer Services building or the Leaning to Tower of Dallas today. The Leaning Tower of Dallas, the nearly iconic remnant of a high-rise building implosion gone awry, finally collapsed in a cloud of dust after two weeks of being whacked with a headache ball.

    آسوشیتد پرس

    بقایای وابسته به کامپیوتر خدمات ساختمان و یا تکیه به برج دالاس امروز. تکیه برج دالاس نزدیک به یاد مانده از یک ساختمان انفجار کج رفته در نهایت سقوط در ابری از گرد و غبار پس از دو هفته از بودن whacked با سردرد توپ.

دالاس >> The Leaning Tower of Dallas, نزدیک به یاد مانده از یک ساختمان انفجار کج رفته در نهایت سقوط در ابری از گرد و غبار امروز پس از دو هفته از بودن whacked با سردرد توپ.

برج سقوط حدود 3:15 بعد از ظهر پس از چند آخرین whacks با یک توپ مخرب چرخش بالا-افزایش جرثقیل. بدون آسیب گزارش شده است.

برج هسته ای 11-طبقه بود که درون منفجر با مواد منفجره در فوریه. 16. 11 طبقه در اطراف هسته بموقع فرو ریخت اما جامد بتن هسته شامل راه پله و آسانسور شفت همچنان ایستاده در یک زاویه. پیمانکار تخریب شده است بسیار عظیم دور در آن زمان با یک 5,600-پوند wrecking ball.

سخنگوی ده لا وگا توسعه است که redeveloping سایت گفته بود بلافاصله پس از این انفجار که برج را تخریب می تواند تا چهار روز. آن را به پایان رسید تا گرفتن تقریبا چهار برابر مقدار که از زمان قبل از آن پایین گرفته شده است.

در ضمن برج درو صدها نفر از مردم که در زمان اغلب غریب عکس های خود را با برج در پس زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>