مقرون به صرفه مسکن ساخت و ساز در حال انجام در سونوما برگزار خواهد شد پیشگامانه مراسم

لوله کشی ترانشه در حال حاضر در حال حفر در برادوی و خاک رس خیابان ساخت و ساز سایت در سونوما که در آن 48 آپارتمان با هدف مسکن کم درآمد ساکنان در حال انتظار به پایان خواهد رسید ،

سایت پاکسازی و آماده سازی برای Altamira آپارتمان های ساخته شده توسط برکلی-بر اساس ماهواره ای مقرون به صرفه مسکن همکاران شده است در جریان پس از نوامبر.

اما بشدت مورد نیاز پروژه مسکن خواهد شد رسمی پیشگامانه دوشنبه.

“آن را کامل در سایت ساخت و ساز در این لحظه گفت:” آدم Kuperman ارشد مدیر پروژه با شرکت.

Kuperman گفت التمیرا را ارائه بسیار مورد نیاز مقرون به صرفه اجاره و خدمات پشتیبانی به خانواده و قبلا بی خانمان جانبازان سود 30% به 60% از درآمد متوسط در شهرستان سونوما. اجاره ماهانه را در محدوده از $464 به $1,542, او گفت:.

“هدفمند قیمت چیزی است که باعث می شود آن را کمک به حل یک شکاف بزرگ در آنچه در دسترس در بازار امروز در مقابل آنچه مورد نیاز است,” او گفت:.

سونوما شهردار لوگان هاروی گفت: این پروژه در آدرس نیازهای ساکنان شهر با “بسیار کم” درآمد بسیاری از آنها را خانواده ها تشکیل ستون فقرات جامعه محلی است.

“ما صحبت های زیادی در مورد چگونه ما در حال رفتن به دریافت مردم از شرایط بی خانمانی — این است که ما چگونه به جلوگیری از آنها را از همیشه وجود دارد” هاروی گفت. “این است که مسکن برای افرادی که کار در هتل ما که کار در رستوران در حال کار در آشپزخانه ما و کار ما در مدارس که ارائه خدمات مراقبت در منزل پرستاران.”

هاروی گفت: بسیاری از این کارگران در واقع رانندگی به سونوما از جوامع که در آن مسکن مقرون به صرفه تر است. این نوع رفت و آمد و منجر به انتشار گازهای گلخانه ای است.

“هنگامی که شما در یک جامعه شایسته شما را به زندگی می کنند وجود دارد,” او گفت:.

هاروی گفت: این پروژه تصویب شد اعضای شورای شهر و کمیسیون برنامه ریزی قبل از او به عضویت شورای, اما او به خاطر حضور در جلسات عمومی و ابراز حمایت خود را از پروژه.

در التمیرا پیچیده خواهد بود طراحی شده به عنوان یک خانواده گرا محیط زیست با هشت ساختمان مسکونی و یک ساختمان جامعه اطراف یک حیاط مرکزی و همچنین پیک نیک و بازی کودکان مناطق Kuperman گفت.

ده از 48 آپارتمان خواهد شد در کنار مجموعه ای که قبلا بی خانمان, خانواده, او گفت:. ماهواره ای مقرون به صرفه مسکن همکاران در حال برنامه ریزی برای همکاری با لا لوز مرکز به ارائه خدمات سایت برای Altamira ساکنان.

برکلی مسکن مقرون به صرفه توسعه دهنده و مدیر اموال انجام شده است کسب و کار برای بیش از 50 سال و 75 خواص عمدتا در شرق خلیج و شمال خلیج.

بودجه 29 میلیون پروژه از تعدادی از منابع از جمله شهر سونوما Sonoma County Community توسعه کمیسیون سانتا رزا و منطقه سونوما کانتی مسکن مقامات کالیفرنیا جامعه سرمایه گذاری مجدد شرکت مالیاتی کالیفرنیا تخصیص اعتبار کمیته فدرال وام مسکن بانک سان فرانسیسکو و Wells Fargo Bank.

سونوما معاون شهردار راشل Hundley گفت: او را به حمایت از پروژه پس از آن برای اولین بار شروع به ساخت راه خود را از طریق شهرستان بررسی و حق روند. Hundley گفت: رانت در سونوما در حال گران برای بسیاری از ساکنان و به هیچ وجه نزدیک به عنوان کم به عنوان آنچه که ارائه خواهد شد در التمیرا.

“وجود دارد مطلقا هیچ چیزی نزدیک به این قیمت و این قطعا مورد نیاز است,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم که کار در این شهرستان است که نمی توانیم به زندگی در شهرستان. در حال حاضر آنها را یک فرصت برای انجام این کار است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de