اقدام مثبت مخالفان تمدید نبرد خود را در برابر دانشگاه هاروارد

یک گروه که مخالف اقدام مثبت ثبت درخواست امروز فدرال حاکم است که هاروارد به حال عمدا تبعیض آسیایی آمریکایی متقاضیان تشدید چالش به دهه دیوان عالی کشور تصمیم گیری گذارم نژاد-آگاهانه انتخاب در پذیرش کالج.

درخواست تجدید نظر می آید 4 1/2 ماه پس از قاضی فدرال آلیسون Burroughs حکم داد که اگر چه دانشگاه هاروارد را پذیرش سیستم “کامل نیست” با این وجود ملاقات حقوقی استاندارد مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را نه با انگیزه های تبعیض نژادی و یا كليشه اي است.

در درخواست تجدید نظر خود را, اما شاکیان دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش نمایندگی یک گروه از دانشجویان آمریکایی رد شده توسط دانشگاه هاروارد در ایران قاضی خود انتقادات از هاروارد پذیرش فرایند به استدلال می کنند که او تا به حال بیش از حد به راحتی با توجه به این مدرسه نفع شک.

آنها اشاره کرد که در تصمیم Burroughs گفت که تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط خواهان که به گفته آنها نشان داد که تعصب در برابر آسیایی آمریکایی متقاضیان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن امکان “ضمنی” یا ناخودآگاه تعصب در سیستم.

اما در حالی که قاضی گفت: او را “از بین بردن نیست بسیار خوب پذیرش برنامه ای است که عبور از قانون اساسی جمع اوری صرفا به این دلیل آن را می تواند انجام دهد بهتر” شاکیان خواست دادگاه تجدید نظر به انجام این کار. آنها تفسیر قاضی تمایل به تصدیق عدم قطعیت در برخی از نقاط به عنوان شواهدی که وجود دارد فضای کافی برای یک دادگاه بالاتر به مسابقه حاکم است.

“در هر مقطع بحرانی,” دادگاه “به دانشگاه هاروارد به نفع شک — و آن را هنوز هم نمی تواند با اطمینان پیدا کنید که دانشگاه هاروارد رفتار آمریکایی های آسیایی تبار نسبتا” باز کوتاه از درخواست تجدید نظر ثبت شده امروز در 1st ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در ماساچوست گفت. کارشناسان حقوقی گفت: دادگاه تجدید نظر مورد نیاز است به این پرونده و به احتمال زیاد شنیدن شفاهی حرکت تصمیم نهایی در این مورد یک گام نزدیک تر به دیوان عالی کشور.

دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش شامل بیش از یک دوجین آسیایی, دانشجویان آمریکایی استفاده شود که به هاروارد و رد شد. آنها ادعا در طرح دعوی در دادگاه خود که در دانشگاه هاروارد به طور سیستماتیک تبعیض علیه آسیایی آمریکایی متقاضیان در نقض فدرال حقوق مدنی قانون توسط اینرو خود را بالا دستاورد به عنوان یک گروه در حالی که دادن تنظیمات به دیگر نژادها و اقلیت های قومی. آنها می گویند که دانشگاه هاروارد را در فرآیند پذیرش مقدار به طور غیر قانونی سیستم سهمیه بندی.

دانشگاه هاروارد می گوید آن سیستم پذیرش است ریز کالیبره شده برای تولید یک طیف و تنوع نه تنها از مسابقه اما درآمد, ایده ها, خاستگاه جغرافیایی و استعدادها. این گروه استیناف پرونده “بیشتر خود را در معرض هدف نهایی از بین بردن نظر گرفتن نژاد در دانشگاه و پذیرش دانشگاه,” دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت امروز.

درک W. سیاه یک قانون اساسی استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی امروز گفت که درخواست تجدید نظر شد “در نی بتواند به یک حد خاص.”

“دو نفر می تواند در همان حقایق و وارد در نتیجه گیری های مختلف,” او گفت:. “که قاضی تماس را.”

این گروه در ابتدا در زمینه پرونده دانشگاه هاروارد در سال 2014 و سال ها وقت صرف در نهایت موفق نبرد برای به دست آوردن دسترسی به ده ها هزار نفر از صفحات داخلی دانشگاه هاروارد پذیرش پرونده های بسیاری از آن ساخته شده بودند ،

سه هفته آزمایشی که صورت گرفت در پاییز سال 2018 پرچ تماشاگران به دلیل محرمانه اسرار از هاروارد پذیرش است که آن را نشان داد. وجود دارد وجود یک “دین و یا مدیر لیست” که شامل کودکان ثروتمند اهدا کنندگان دریافت که توجه ویژه ای در پذیرش. و وجود دارد “lop لیست” یک لیست از دانش آموزان که پذیرش افسران احساس می تواند برش در آخرین لحظه به تعادل ترکیب کلاس راه آنها می خواستند.

استیناف مختصر استدلال می کند که قاضی به کمی بیش از حد وزن به تجزیه و تحلیل آماری از تعصب در دانشگاه هاروارد پذیرش ارائه شده توسط شاکی و بیش از حد اعتبار به شهادت هاروارد پذیرش افسران که در این مختصر به نام “خود خدمت.”

“یک متهم اصرار که آن قائل است اما معتبر و یا خشمگین است و نه شواهد به نفع آن,” مختصر می گوید.

در ارائه پرونده شاکیان استدلال کرد که به دلیل سهم تحصیلی واجد شرایط آسیایی آمریکایی متقاضیان آنقدر بالا هاروارد متوسل به استفاده از ذهنی “شخصی” امتیاز که قاچاق در مورد کلیشه های آسیایی, آمریکایی آرام بودن و زحمت کش به باد افشان کردن شماره آن را پذیرفت. دانشگاه هاروارد پاسخ داد که شرح خواهم آرام و زحمت کش استفاده شده بود برای دانش آموزان بودند که نه, آسیایی, آمریکایی به خوبی و که پذیرش افسران نگاه نه فقط در گروه بزرگتر اما در بیشتر محروم از زیر مجموعه های آسیایی آمریکایی مانند اهل کامبوج یا ویتنامی.

دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش ثبت شده است یکی دیگر از اقدامات مثبت صورت برابر دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل که برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه است. آن است که بیشتر مورد کلاسیک با این استدلال که دانشگاه می تواند در بیشتر سیاه و دانش آموزان اسپانیایی, البته کمی پایین تر تحصیلی کالیبر اگر از آن استفاده می شود مسابقه خنثی جایگزین.

شاکیان در دانشگاه هاروارد مورد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که استدلال برای آزادی این مدرسه پذیرش اسناد و که باز کرده موازی تبعیض تحقیقات بر اساس 2015 شکایت به وزارت دادگستری توسط یک ائتلاف ایالات متحده در سازمان.

رهبر از دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش و معمار پرونده دانشگاه هاروارد است که ادوارد بلوم دیرین صلیبی در برابر اقدام مثبت که مطرح شده است و میلیون ها دلار از گروه های محافظه کار برای به چالش کشیدن رای گیری قوانین حقوق و اقدام مثبت سیاست اغلب با موفقیت.

دانشگاه هاروارد دریافت کرده است پشتیبانی از سایر مدارس آیوی لیگ است که با استفاده از شبیه پذیرش سیستم های است که می تواند همچنین تهدید کرد اگر شاکیان بودند را به نفع خود در دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>