طرفداران ترس برای قربانیان خشونت های خانگی که باید پناهگاه در محل پس از قتل در ساحل نروید

21 سال است که در بازداشت پلیس در ارتباط با قتل یک زن 23 ساله و 6 ماهه پسر بچه پنج شنبه در Ewa Beach — ایجاد افزایش نگرانی در مورد خطرات احتمالی به قربانیان خشونت های خانگی پناه در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در خشونت های مربوط به قتل های رخ داده در یک واحد در 91-214 Hanapouli دایره در طلوع آفتاب townhome پیچیده در نزدیکی اوا مرکز شهر.

پلیس دستگیر کندال رشاد رمزی شناسایی و او را در بازداشت ورود به سیستم به عنوان زن ،

شناسایی مثبت از قربانیان در حال انتظار با توجه به هونولولو دفتر معاینات پزشکی است.

طرفداران می گویند آنها از ترس برای قربانیان خشونت های خانگی به عنوان هاوایی را موظف به اقامت در خانه سفارش همچنان از طریق مارس 30.

“این همان چیزی است که ما شده ایم هیچ گونه نگرانی در مورد در خشونت اکشن سنتر” گفت: مدیر اجرایی, Nanci Kriedman. “تشدید سوء استفاده زمانی که قربانیان در حال محدود در صفحه اصلی خود را با سو استفاده کننده.”

“ما باید به شکل گام های بعدی برای صرفه جویی در زندگی,” او گفت:. “این چیزی است که این در حال رفتن به منجنیق ما را به انجام.”

سرهنگ دینا Thoemmes از هونولولو اداره پلیس جزئیات قتل گفت: افسران گشت در پاسخ به یک تماس مشکوک در یک محل اقامت در حدود 11:50 p. m. دوشنبه.

به محض ورود یک شاهد عینی گفت: ماموران که او آمد به محل اقامت برای بررسی در دوستان خود را زمانی که او در بر داشت و نوزاد مرده در محل اقامت.

یک بررسی اولیه نشان داد این زن دچار چاقو زخم یا زخم. نوع صدمات نوزاد پسر پایدار است که هنوز تحت بررسی است.

پلیس صادر شده به تمام نقاط بولتن ممکن است مشکوک و خودرو. در همان زمان ماموران از Wahiawa ایستگاه پلیس شد در پاسخ به دو خودرو با یکدیگر برخورد کونیا جاده در نزدیکی لیمان جاده ها است. رانندگان درگیر در تصادف پایدار صدمات جدی گرفته شد و برای درمان به بیمارستان.

Thoemmes گفت: یکی از رانندگان مثبت بود شناسایی و به عنوان مظنون در قتل دو. پلیس او را دستگیر کردند در این مرکز پزشکی در مورد 3:25 صبح پنج شنبه به ظن قتل درجه اول.

پلیس بسته یک بخش از کونیا جاده برای چند ساعت به عنوان بخشی از این بررسی است. افسران بهبود یک نقره و چهار درب سدان رانده مظنون در صحنه تصادف و یک چاقو از خانه شهری نیز یافت می شود.

طرفداران می گویند آنها انتظار دارند بیشتر خشونت های مربوط به موارد دیگر عوامل استرس زا از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به بیکاری پناه در محل در محله های نزدیک ناتوانی در پرداخت صورتحساب و امکان اخراج.

اعضای جامعه می خواست برای آگاهی از علائم هشدار دهنده از سوء استفاده و برای رسیدن به قربانیان به ارائه کمک.

آنجلینا Mercado, مدیر اجرایی, هاوایی دولت ائتلاف علیه خشونت خانگی توصیه قربانیان به “اطمینان حاصل کنید که شما همیشه در ارتباط ماندن” با مردم به شما اعتماد و قابل اعتماد هستند. قربانیان نیز تشویق به ترتیب با یک دوست مورد اعتماد یا یکی از اعضای خانواده یک تصویر یا شکلک آنها هر دو موافق بنابراین قربانی می تواند ارسال یک متن هشدار به دوست به او تماس بگیرید و یا 911 اگر در خطر است.

>> بیشتر بخوانید: قربانیان خشونت های خانگی در معرض خطر بالاتر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

که در آن به

این خشونت Action Center است که امروز انتظار می رود برای راه اندازی یک متن جدید line برای قربانیان: 605-956-5680 در دسترس از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی.

این سازمان همچنین مجموعه ای برای شروع یک زندگی-گزینه چت در وب سایت خود را در domesticviolenceactioncenter.org آغاز و تا روز دوشنبه.

یک لیست از ارائه دهندگان خدمات در هر شهرستان در هاوایی نیز می توان در هاوایی دولت ائتلاف علیه خشونت خانگی “به کمک” صفحه وب در

hscadv.org/resources.

قربانیان را تشویق به پاک کردن سابقه جستجو و یا پیام موضوعات با خشونت خانگی حمایت از ارائه دهندگان گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر برای محافظت در برابر متجاوزین که ممکن است چک کردن این دستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>