گروه های حمایت استدلال انتشار گازهای گلخانه ای در جای دیگر می تواند آسیب هاوایی

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دو حمایت عمومی گروه برنده هاوایی دیوان عالی کشور درخواست تجدید نظر سه شنبه بر اینکه انتشار گازهای گلخانه ای خارج از دولت باید در نظر گرفته شود برای سوخت وارداتی توسط ابزار های محلی.

به اتفاق آرا تصمیم بر رای پرونده توسط هاوایی گاز تنظیم ابزار تامین حدود 70 ، 000 مشتریان تجاری و مسکونی در سطح ایالت با گاز برای گرم کردن آب و پخت و پز و دیگر استفاده می کند.

هاوایی گاز خواسته بود دولت خدمات عمومی کمیسیون در سال 2017 به تصویب 14.6% افزایش نرخ برای پوشش هزینه های جدید از جمله تجهیزات مربوط به واردات گاز طبیعی مایع از سرزمین اصلی به عنوان یک راه برای کاهش تولید گاز طبیعی در هاوایی با استفاده از یک محصول جانبی نفت وارداتی.

وکالت دو گروه زندگی از زمین و هوی سلام ‘Aina o Ka لی Maile علی را به دنبال شرکت در PUC جلسات به آدرس اثرات تغییر آب و هوا بر محیط زیست و بومیان هاوایی مربوط به هاوایی گاز عملیات.

این PUC اما اجازه نمی دهد این دو گروه به کاوش اثرات از گاز طبیعی وارداتی در انتشار گازهای گلخانه ای در خارج از کشور که در آن گاز تولید می شود و منتقل می شود.

زندگی از زمین و هوی سلام استدلال کرد که انتشار گازهای گلخانه ای خارج از دولت در ارتباط با واردات گاز طبیعی را تحت تاثیر قرار هاوایی, آب و هوا و جمعیت بومی.

بخشی از مشاجره با گروه است که انتشار گازهای گلخانه ای از fracking در سرزمین اصلی تحت تاثیر آب و هوا در هاوایی است و باید وجود داشته باشد یک مقایسه دقیق از اثرات بین گاز تولید شده به صورت محلی و در سرزمین اصلی.

هوی سلام استدلال کرد که تغییر آب و هوا ارائه شده “یکی دیگر از سرنگونی” برای هاوایی و می تواند شامل اثرات مانند بالاتر از سطح دریا است که نیروی outmigration تهدید و خط ساحلی تدفین, از بین بردن fishponds و از بین بردن دریانوردان ناوبری امتیاز.

دیگر نگرانی های مطرح شده توسط این گروه شامل بالاتر اقیانوس درجه حرارت موثر بر گونه های دریایی و شیوه های فرهنگی, آسیب به جنگل سلامت و کاهش برف در جزایر Kea.

هاوایی گاز گفت: واردات گاز بهتر خواهد بود برای هاوایی سازگار با محیط زیست از تولید داخلی اما هیچ تحلیل علمی انجام شد.

این PUC در سال 2018 به تصویب 8.4% افزایش نرخ بود که کمتر از آنچه هاوایی گاز به دنبال, و همچنین به این نتیجه رسیدند که زندگی از زمین و هوی سلام آیا نشان نمی دهد که گاز طبیعی وارداتی را افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

در دادگاه تجدید نظر به هاوایی را از بالا, دادگاه, گروه های حمایت استدلال کرد که PUC در نظر نمی “خبر” انتشار گازهای گلخانه ای از جمله استخراج و حمل و نقل گاز طبیعی وارداتی مؤثر در هاوایی حتی اگر کسانی که همه چیز اتفاق می افتد در خارج از دولت است.

“ما موافق با این مشاجره” دادگاه گفت که انتشار گازهای گلخانه ای تاثیر جهانی داشته باشد. “وجود ندارد (گازهای گلخانه ای) انتشار اطلاعات (گاز طبیعی وارداتی هاوایی گاز) استفاده می کند. بنابراین PUC نمی توانست خود را برآورده مثبت وظیفه برای کاهش خارجه تکیه بر سوخت های فسیلی از طریق بهره وری انرژی و افزایش تولید انرژی تجدید پذیر.”

لنس کالینز یک وکیل به نمایندگی از دو گروه اشاره کرد که PUC موظف است به رعایت یک اعتماد عمومی حفاظت از هاوایی منابع طبیعی حتی در یک مورد در مورد نرخ آب و برق و که این خواهد شد که تاثیر فوق العاده ای در موارد مشابه.

هنری کورتیس زندگی از زمین, مدیر اجرایی, گفت رضایت بخش نیازهای انرژی هاوایی باید انجام شود با در نظر گرفتن اثرات زیست محیطی.

“ما باید در کاهش تولید گازهای گلخانه ای و ما نمی تواند انجام دهد که بدون شناسایی اولین چقدر ما ساطع” او گفت:. “ما باید به حل آب و هوا کابوس آگاه از عدالت و حقوق صاحبان سهام.”

به حکم دادگاه نیاز به PUC برای بازگشایی رای مورد نظر انتشار گازهای گلخانه ای در جزئیات بیشتر.

هیچ تغییر فوری در نرخ هاوایی مشتریان گاز را با توجه به شرکت.

ناتان نلسون مشاور عمومی برای هاوایی گاز گفت: این شرکت به نظر می رسد به جلو به پرداختن به مسائل اجباری توسط دادگاه.

“هاوایی گاز معتقد است این پروژه ها ضروری است برای بیشتر انرژی عرضه تابآوری و تنوع و حمایت دولت 2045 کربن بی طرفی اهداف,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>