مشاور مالی وزیر Mathias Cormann آنتونی Spagnolo مجموعه به جای مایک نهان به عنوان نامزد لیبرال در ریورتون صندلی

Anthony Spagnolo.
آیکون دوربینآنتونی Spagnolo. اعتبار: توییتر/Twitter

مشاور مالی وزیر Mathias Cormann است به جای گذاشت سابق و رهبر حزب مایک نهان به عنوان نامزد لیبرال در ریورتون در سال آینده دولت در انتخابات است.

پارتی نمایندگان امروز برداشت آنتونی Spagnolo که همچنین معاون رئیس جمهور و لیبرال ها جلوتر از سابق پرت Wildcats رئیس نیک ماروین و عامل املاک و مستغلات ناتاشا چونگ.

قبل از انتخاب به معنی لیبرال ها تنها انتخاب یک زن نامزد — نیکول Robins در Bicton — در هشت مجلس جای خالی پر شده است.

آقای ماروین گفت: گام خود را به سیاست خارجه بوده است “تجربه یادگیری خوب” اما او بعید است به اجرا برای هر صندلی دیگر از ریورتون در آینده است.

آقای نهان شد جایگزین توسط Liza هاروی به عنوان رهبر مخالفان در سال گذشته و بعد از آن اعلام کرد او در ترک سیاست است.

غرب نشان داد در ماه ژوئن رهبری خود را تحت تهدید ادعای او را تکذیب کرد قبل از ترک بعد.

Mike Nahan.
آیکون دوربینمایک نهان. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

لیبرالها نگه ریورتون با حاشیه کمتر از چهار درصد پس از انتخابات مرزی توزیع مجدد و به امید افزایش است که بافر در مارس سال 2021 نظرسنجی.

Ms Robins, شهرستان ملویل عضو شورا توصیه شده توسط نمایندگان به مسابقه حاشیه کار برگزار شد صندلی Bicton.

قبل از انتخاب آقای Spagnolo و Ms Robins هنوز هم نیاز به تصویب به شورای دولتی. روز سه شنبه قبل از انتخاب در سوختگی ساحل خواهد تصمیم گیری بین سابق غرب پرت باشگاه فوتبال رئیس برت Raponi و کشیش انجیلی تریش بوتا. سوختگی ساحل ALP صندلی برگزار شد با اختلاف حدود 5.7 درصد است.

رایان چرلی یک شریک در قانون شرکت Jackson مک دونالد را جایگزین بازنشسته جان مک گراث در روبان آبی صندلی پرت جنوبی. شورای دولتی نیز تصویب نامزدهای خود را برای یک کوله پشتی از حاشیه کار برگزار شد و رای دهندگان در بالای لیبرال هدف صندلی لیست.

این شامل ریو تینتو وکیل اسکات Edwardes پسر سابق MP Cheryl Edwardes در کینگزلی به عنوان نماینده املاک و مستغلات شلدون Ingham (Joondalup) سابق جوان لیبرال جمهور لیام Staltari (Kalamunda) و پادشاه نمازخانه اجرایی وزیر Mihael McCoy (Jandakot). راب Dines است که نامزد حزب در Geraldton.

سه جانباز لیبرال نمایندگان مجلس — مایکل Mischin جیم مرحله تشکیل هلیوم وقتی و سیمون اوبراین — نیز به پایان می رسد از حرفه خود را تایید شده توسط شورای دولتی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de