بالغ مشت شیر کوه که در حمله 6 ساله در منطقه خلیج پارک

ساکرامنتو — کوه شیر حمله 6-ساله روز شنبه در حالی که او راه رفتن در کالیفرنیا پارک حیات وحش مقامات می گویند.

دختر پیاده روی بر روی یک دنباله دار در Rancho San Antonio شهرستان پارک ها و فضای باز حفظ در کوپرتینو کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش گفت: در انتشار اخبار.

او حدود 2 مایل از اصلی پارکینگ هنگامی که یک کوه شیر حمله ماهی ها و حیات وحش گفت. رنجرز شد درمان دختر برای جراحات جزئی.

یک فرد بالغ پانچ mountain lion برآورد به وزن 160 پوند در دنده KGO گزارش شده است.

“حق در مورد زمانی که آن را برداشت ahold دختر وجود دارد یک فرد بالغ وجود دارد تحت فشار قرار دادند که شیر را به بوته و آن را زد خاموش” براد پنینگتون رنجر با Midpeninsula فضای باز منطقه ای منطقه گفت KGO. “او جراحات جزئی از یک زن و شوهر puncture wounds در گوساله و او تحت درمان قرار گرفت به صورت جزئی کمک های اولیه. سپس پدر و مادرش او را به بیمارستان رساندیم.”

پارک بسته است تا مقامات می تواند به تعیین آن امن است. رنجرز در حال تلاش برای پیدا کردن و شناسایی mountain lion, ماهی ها و حیات وحش گفت: در انتشار اخبار.

این دومین کوه شیر حمله که وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش در ثبت این سال است. این 17th حمله از سال 1986 با توجه به اطلاعات بخش نگه می دارد.

“شیر کوه زندگی می کنند در سراسر سانتا کروز کوه های منطقه و به طور کلی یک تهدید برای مردم” ماهی و حیات وحش گفت: در انتشار اخبار. “بسیاری از مناطق از فعالیت های انسانی هستند و به راحتی می ترسم توسط صداهای بلند است. دیدن یک کوه شیر نادر است و برخورد مانند این بسیار غیر معمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>