Adm. تام فارگو موفق جف Watanabe به عنوان رئیس هاوایی برق صنایع

جف Watanabe های دیرین رئیس هاوایی برقی Industries Inc., بازنشسته سه شنبه در این شرکت سالانه سهامداران نشست و موفق شد با بازنشسته Adm. تام فارگو.

Watanabe, 77, حال ریاست HEI هیئت مدیره از سال 2006 و قبلا به عنوان یک مدیر در هیئت مدیره این شرکت دو تابعه هاوایی برقی و آمریکایی پس انداز بانک. او شریک مدیریت از Watanabe Ing & Komeiji و خدمت در چندین شرکت تخته از جمله Matson, Inc. و الکساندر & Baldwin, Inc. واتانابه در حال حاضر یک مدیر Honolulu Star-Advertiser پدر و مادر شرکت Oahu Publications Inc.

“جف وسعت باور نکردنی از تجربه و حکمت از یک عمر که عمیقا درگیر در هر جنبه ای از هاوایی رشد و ملی و امور بین المللی ارائه شده ثابت رهبری برای ما تخته و کمک راهنمای HEI از طریق بسیاری از چرخه اقتصادی و نقاط عطف بیش از گذشته از 14 سال” HEI رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کانی لاو در بیانیه ای گفت.

“در طول تصدی خود هاوایی الکتریکی تبدیل به یک رهبر در انرژی های تجدید پذیر برق از حمل و نقل و نوسازی شبکه در حالی که در ادامه به ارائه چشم انداز خود را ایجاد انعطاف پذیر و پایدار جوامع است. آمریکا پس انداز بانک نیز رشد کرد و تبدیل به یکی از هاوایی پیشرو موسسات مالی.”

در ماه دسامبر HEI به تصویب هیئت مدیره انتصاب فارگو به موقعیت nonexecutive رئیس برای موفقیت Watanabe.

“من ترک HEI این ریاست در دست خوب با تام” واتانابه گفت. “هیئت مدیره به اتفاق آرا در آن حمایت خود را از رهبری و همکاری با او از نزدیک آن را به عنوان بلند پروازانه به دنبال انرژی های تجدید پذیر در دستور کار, ایجاد یک قوی اقتصاد محلی و همچنان به درایو ارزش برای مشتریان و سهامداران است.”

فارگو, 71, شده است یک مدیر مستقل از HEI مدیره از سال 2005 و به عنوان صندلی از جبران کمیته. در علاوه بر این به چند دهه خود را از رهبری تجربه فارگو به ارمغان می آورد به هیئت دانش عمیق از ارتش ایالات متحده و یک مشتری عمده ای از HEI ابزار برقی فرعی و یک راننده کلیدی هاوایی اقتصاد است. فارگو ساکن شده و هاوایی از سال 1999.

“هاوایی خانه من است و من نمی تواند بیشتر افتخار در این نقش را برای شرکت های محلی است که در خدمت جامعه ما” فارگو گفت. “من بسیار هیجان زده هستم برای کار با همکار من اعضای هیئت مدیره و HEI مدیریت به عنوان ما همچنان تمرکز ما بر رونق ما خانه جزیره بودن یک کاتالیزور برای بهتر هاوایی و ارائه ارزش برای همه ذینفعان ما.”

فارگو فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده خدمت در نیروی دریایی برای 35 سال از جمله شش تورهای در واشنگتن دی سی و پنج دستورات در اقیانوس آرام و اقیانوس هند و شرق میانه. در آخرین نظامی انتساب او به عنوان فرمانده U. s. Pacific Command در اوآهو از مارس 2002 تا زمان بازنشستگی او از نیروی دریایی در مارس 2005.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de