بازیگر Lori Loughlin, شوهر, اعتراف به گناه در پذیرش کالج رسوایی در انتظار سرنوشت

“خانه کامل” ستاره Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli التماس کرد گناه جمعه به پرداخت $500,000 به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان بخشی از یک کالج پذیرش رشوه طرح اما یک قاضی تصمیم نگرفته است که آیا او را قبول خود تقاضای معاملات با دادستان.

تحت پیشنهادی معاملات Loughlin, 55, امید, به صرف دو ماه در زندان و Giannulli, 56 به دنبال به خدمت پنج ماه است. اما ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton روز جمعه گفت در معروف زن و شوهر تصویری شنوایی که او تصمیم خواهد گرفت که آیا برای قبول یا رد تقاضای معاملات پس از بررسی بیشتر از presentencing گزارش.

زن و شوهر معروف که به نظر می رسد جداگانه در صفحه نمایش های ویدئویی هر دو با یک وکیل ساخته شده بدون دیدگاه در این جلسه دیگر از پاسخ به سوال قاضی سوالات.

آنها در میان ده ها تن از ثروتمند پدر و مادر ورزشی مربیان و دیگران متهم سال گذشته در رشوه خواری طرح. این پدر و مادر سنگین پرداخت رشوه برای گرفتن بچه های خود را به نخبگان دانشگاه با ساختگی نمرات آزمون و یا جعلی ورزشی, اعتبار, مقامات گفت.

این زن و شوهر شده اند و برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها دو دختر خود را به USC به عنوان خدمه استخدام, حتی اگر نه دختر بود و یک پارو زن. دادستان ها می گویند آنها قریب پول از طریق یک شام خیریه عمل با پذیرش کالج مشاور ریک خواننده که التماس گناه به سازماندهی این طرح است.

Loughlin نیز موافقت به پرداخت $150,000 خوب و انجام 100 ساعت خدمات اجتماعی. Giannulli موافقت کرده است به پرداخت $250,000 خوب و انجام 250 ساعت خدمات اجتماعی.

Loughlin التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل. Giannulli التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه سیم و تقلب در ایمیل. دادستان توافق برای رد اتهام پول شویی و برنامه های فدرال رشوه خواری که اضافه شد پس از این مورد واصل شد.

Loughlin و Giannulli استدلال کرده بود آنها معتقد بودند پرداخت شد و مشروع کمک های مالی به مدرسه و یا خواننده خیریه و متهم دادستان خودداری شواهد که تبرئه آنها. قاضی این ماه تحقیق خارج دفاع پیشنهاد به اخراج در مورد بیش از اتهامات سوء رفتار توسط ماموران فدرال.

یک وکیل برای زن و شوهر پنج شنبه کاهش یافته است به نظر.

آنها 23 و 24 والدین به اعتراف به گناه در مورد.

دیگران که اعتراف به شرکت در این طرح عبارتند از “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman که پرداخت $15,000 به کسی که دکل دخترش کنکور. هافمن محکوم شد به مدت دو هفته در زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de