بازیگر Lori Loughlin و شوهر به خدمت زندان زمان برای پذیرش کالج کلاهبرداری

  • ASSOCIATED PRESS Actress Lori Loughlin, front, and her husband, clothing designer Mossimo Giannulli, left, departed federal court in Boston, in April 2019, after a hearing in a nationwide college admissions bribery scandal. The U.S. Attorney’s Office in Boston today said Loughlin and Giannulli have agreed to plead guilty to charges of trying to secure the fraudulent admission of their two children to the University of Southern California as purported athletic recruits.

    آسوشیتد پرس

    بازیگر Lori Loughlin, جلو, زن و شوهر, لباس, طراح Mossimo Giannulli سمت چپ رفتگان دادگاه فدرال در بوستون در ماه آوریل 2019 پس از یک جلسه در سراسر کشور پذیرش کالج رشوه رسوایی. ایالات متحده دفتر دادستان در بوستون امروز گفت: Loughlin و Giannulli توافق کرده اند که به اعتراف به گناه به اتهام تلاش برای حفظ جعلی پذیرش از دو فرزند خود به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان ادعا ورزشی استخدام.

“خانه کامل” بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق به خدمت زندان زمان به عنوان بخشی از درخواست معامله در این دانشکده پذیرش رشوه پرونده با توجه به مدارک دادگاه واصل امروز.

Loughlin موافقت کرده است به خدمت دو ماه پشت میله های زندان و Giannulli موافقت کرده است برای خدمت به مدت پنج ماه بر اساس این توافق که باید تایید توسط قاضی. آنها در حال برنامه ریزی به اعتراف به گناه یکشنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

Loughlin و Giannulli برنامه ریزی شده بود به رفتن به دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها پرداخت می شود $500,000 در رشوه گرفتن دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه تیم استخدام حتی اگر هیچ یک از آنها را به بازی های ورزشی.

زن و شوهر معروف بود و اصرار داشت که آنها بی گناه بودند و گفت: آنها بر این باور خود را پرداخت قانونی شد کمک های مالی. در اوایل این ماه, قاضی رد شده پیشنهاد خود را برای رد این مورد بیش از اتهامات سوء رفتار توسط ماموران اف بی آی در حال بررسی اومدی.

آنها توافق کردند که به اعتراف به گناه به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل در مورد درخواست ثبت در بوستون در دادگاه فدرال. دادستان توافق کرده اند که برای رد اتهام پول شویی و برنامه های فدرال رشوه خواری که اضافه شد پس از این مورد واصل شد.

“تحت این درخواست موافقت نامه ظ امروز این متهمان را در خدمت زندان محکوم منعکس کننده نقش مربوطه خود را در یک توطئه به فاسد کالج فرآیند پذیرش و هستند که سازگار با قبل از جمله در این مورد” آمریکا وکیل اندرو Lelling گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی college admissions.”

یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر.

Loughlin و Giannulli در میان 50 نفر دستگیر شده در سال گذشته در مورد لقب “عملیات Varsity Blues” را لرزاند که این کلمه در آموزش عالی است. آنها 23 و 24 والدین به اعتراف به گناه در مورد.

مورد کشف یک طرح که در آن ثروتمند پدر و مادر پرداخت مبالغ هنگفتی به امن دانشجويان پذیرش در مدارس نخبگان به عنوان جعلی ورزشی استخدام و یا کسی که تقلب در امتحانات ورودی, مقامات گفت.

دیگران که التماس گناه در این مورد عبارتند از “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman. او در خدمت نزدیک به دو هفته در زندان در اواخر سال گذشته و پس از او اعتراف به پرداخت $15,000 به کسی که درست دخترش کنکور پاسخ.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de