فعالان در اعتراض به برنامه ریزی برای پمپ گاز در جدید Rincon دره 7-Eleven

7-یازده طرح به تخریب یکی از شرق آن سانتا رزا فروشگاه ها و چندین ساختمان های اطراف آن به ساخت یک جدید براق فروشگاه و اضافه کردن پمپ گاز را برانگیخته و مخالفان از فعالان مخالف جدید سوخت های فسیلی رسانه در شهرستان سونوما.

تگزاس-بر اساس 7-Eleven با هدف جایگزین موجود و مغازه در تقاطع بزرگراه 12 و میانه Rincon جاده جدید 24 ساعته فروشگاه و حداقل شش پمپ گاز با توجه به درخواست ثبت با سانتا رزا برنامه ریزی کردند.

طرح های تماس برای تخریب فروشگاه هنرهای رزمی استودیو و حداقل یکی مجاور خانه مجبور دیرین مستاجران برای یافتن محل دیگری برای زندگی است.

به آب و هوای محلی فعال وودی Hastings آن معنا ندارد به جابجا کردن یک خانواده برای اینکه راه را برای سوخت پمپ ذکر است که در شهرستان سانتا رزا شورای هفته پیش به طور رسمی اعلام کرد بحران آب و هوا.

“اگر ما در حال رفتن به رها کردن خودمان از فسیلی جهان ما رو برای شروع در حال حاضر گفت:” هیستینگز بود که منجر حدود دو دوجین معترضان در خارج 7-Eleven در روز دوشنبه. آنها علائم و شعار مخالفت خود را با این پیشنهاد.

7-Eleven در سال 2017 خریداری یک تکه از زمین های اطراف آن فروشگاه از جمله مجاور خانه اشغال شده توسط یک خانواده است. مقامات شرکت نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد توسعه برنامه های. 7-Eleven دارای بیش از 70 ، 000 فروشگاه در سراسر جهان و 11 در سانتا رزا منطقه است.

این شرکت قصد دارد برای برگزاری یکی دیگر از محله جلسه به “نگرانی” گفت: کیم بارنت مدیر برنامه های ملی برای Tait & Associates یک Rancho Cordova-شرکت مبتنی بر کار با 7-Eleven در توسعه های جدید فروشگاه و ایستگاه گاز در ایمیل. او با ارائه یک تاریخ برای جلسه.

بارنت توصیف Rincon ولی پروژه به عنوان “یک دولت از هنر 7-Eleven” با “غذاهای تازه” شامل ایستگاه های شارژ برای خودروهای برقی و انرژی خورشیدی. هر چند برنامه های تماس برای یک خودرو بارنت گفت: “وجود خواهد داشت و نمی توان یک ماشین را بشویید.”

این پروژه در زمان نامشخص است. 7-یازده نیاز به تایید برای تخریب و یا ساخت هر چیزی در سایت با توجه به بررسی شهر در حال حاضر اسناد و مدارک.

سانتا رزا کمیسیون برنامه ریزی نیاز به تایید این شرکت قصد دارد قبل از هر گونه کار بر روی این پروژه می تواند رخ دهد و قرار نیست 7-یازده پیشنهاد در دستور کار گفت: شهرستان planner آدم راس. او اشاره کرد که این شهر خواسته است 7-Eleven برای ارزیابی پروژه اثرات در ترافیک سر و صدا کیفیت هوا و منابع فرهنگی — یک بررسی که در آن شرکت کرده است و در عین حال به ارائه.

“ما هنوز وجود ندارد” راس گفت: از 7-Eleven نرم افزار.

فروشگاه سهام یک حصار با 100-year-old خانه اشغال شده توسط یک خانواده که مجبور به ترک اگر درآمد حاصل از پروژه. آنها نمیخواستند به صحبت علنی در مورد این پروژه و یا توانایی های بالقوه خود را اخراج.

ضد ایستگاه گاز جنبش, کار زیر پرچم ائتلاف مخالف جدید ایستگاه های گاز قبلا scuttled تلاش برای نصب پمپ های سوخت در تقاطع بزرگراه 116 و Stony Point Road, west سانتا رزا.

جداگانه تلاش مانع Safeway از قرار دادن در پمپ گاز در پتالوما Hastings روز دوشنبه گفت:. او اشاره کرد که شورون در حال حاضر دارای یک ایستگاه گاز در سراسر وسط Rincon جاده از 7-Eleven.

“وجود دارد هیچ موردی ساخته شود که این مورد نیاز است” هیستینگز گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>