اقدام کری را در سفر به گوام هزینه مالیات دهندگان حداقل $243,000

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly سوار یکی از خدمات خود را اجرایی جت دوشنبه برای بازدید از گوام – یک سفر است که تبدیل به پر هزینه برای هر دو او را و ایالات متحده مالیات دهندگان.

برای Modly این بازدید منجر به استعفای خود را پس از او ایجاد شده داد و بیداد, با توهین به سابق افسر فرمانده این ناو یو اس اس تئودور روزولت که به نگرانی در مورد چگونه نیروی دریایی که دست زدن به یک شیوع کروناویروس در کشتی.

برای مالیات دهندگان هزینه پرواز به تنهایی حداقل $243,151.65, با توجه به برآورد نیروی دریایی.

این رقم بر اساس 35 ساعت از زمان پرواز به و از گوام با سوختگیری در هاوایی است. Modly سفر در C-37B در هزینه در حدود $6,946.19 در هر ساعت با توجه به برآورد های که به دست آمده توسط واشنگتن پست. جت نظامی است نسخه Gulfstream g550 گلف استریم.

جزئیات ظهور به عنوان fallout از Modly اخیر تصمیم گیری همچنان ادامه دارد. درام زمانی شروع شد که او برداشته نیروی دریایی سروان. برت Crozier, USS Theodore Roosevelt کاپیتان. هفته گذشته Crozier در نامه ای به رهبران نیروی دریایی درخواست کرد که 90 درصد از 4,800-ملوان خدمه بود به طور موقت از حذف کشتی در گوام اجازه می دهد تا coronavirus تست و quarantining.

Modly سوار پرواز به گوام پس از ویدئوها به نظر می رسد آنلاین جمعه نشان ملوانان تشویق Crozier به عنوان او به سمت چپ کشتی.

با استفاده از کشتی بلندگوی Modly گفت: خدمه که Crozier بود یا نوشته شده است نامه ای که به بیرون درز به سان فرانسیسکو کرونیکل در هفته گذشته برای ایجاد یک هم بزنید و یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرمان کشتی است.

نظرات ثبت شده توسط ملوانان و نیز به بیرون درز باعث خواستار Modly استعفای برخی از خانواده های نیروی دریایی و قانونگذاران دموکرات. همانطور که از چهارشنبه 286 نفر از اعضای خدمه به حال آزمایش مثبت برای ویروس. Crozier در میان آنها است.

نیروی دریایی برتر افسر Adm. مایک Gilday منتشر خواهد شد پیام برای ملوانان شنبه اذعان شده است که آن را دشوار هفته برای این سرویس.

“ما از آنها یاد او گفت:” از وقایع اخیر است. “اما اشتباه نکنید ما در حال حرکت رو به جلو است. نیروی دریایی ما سفارشات و ما در حال اجرای آنها است.”

Gilday که رئیس عملیات نیروی دریایی دقیق برخی از نیروی دریایی ماموریت و گفت که باقی مانده برای آنها آماده است بخشی از این خدمات است.

“هیچ کس نشسته روی نیمکت. همه باید با هم بکشید,” Gilday نوشت. “و در این محیط جدید از coronavirus همه ما در حال یادگیری تطبیق و بهبود ساعت. هیچ مثالی بهتر از این از ناو یو اس اس تئودور روزولت – خیره به پایین نامرئی دشمن – اختصاص داده شده در تلاش های خود را – ساخت فوق العاده پیشرفت و ارائه درس برای نیروی دریایی و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>