آشیل متخصص را بزرگ می گویند که آیا Damian مارتین بازنشسته از پرت Wildcats

Damian Martin’s future is unclear.
آیکون دوربیندامیان مارتین آینده نامشخص است. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

قریب الوقوع جلسه با یک آشیل کارشناس تعیین خواهد کرد که آیا پرت Wildcats کاپیتان Damian مارتین بازی های برگزار شده است آخرین بازی بسکتبال.

مارتین فصل به پایان رسید و دیروز زمانی که سیدنی اعلام کرد آنها نمی خواهید به ادامه گراند سری نهایی با توجه به کروناویروس بحران است.

مارتین خارج از قرارداد است و مبارزه آسیب برای چندین سال. او می خواهد برای ادامه بازی اما گفت: سرنوشت او خواهد بود تعیین می شود بدن خود را.

“من هنوز دوست دارم, باشگاه, عشق, ورزش, عشق, ارتش سرخ و عشق من هم تیمی است. من می کنه که جعبه. آن پایین می آید به این که آیا از نظر جسمی من می توانید آن را انجام دهید” مارتین گفت.

تجزیه و تحلیل: چه کسی سزاوار NBL جایزه ؟ شکستن هر امکان

“من به معنای واقعی کلمه باید برای رفتن و دیدن پزشکان و مقابله با برخی از آسیب های که من بوده ام قرار دادن واقعا برای برخی از زمان. من خواهید دید آنچه که اسناد می گویند.

“من یک بیت از یک آشیل مشکل است که من شده است بازی را از طریق. اگر دکتر می گوید ما می توانیم مراقبت از آن را با یک moonboot فوق العاده. اگر آنها می گویند من باید برای عمل جراحی و سپس در سن و سال من که نه آنچه شما می خواهید به شنیدن.

“آن را به معنای واقعی کلمه بود رفتن و دیدن آنچه که من باید انجام دهید به لحاظ جسمی قادر به عقب بر گردیم در دادگاه. من شده اند آموزش برای مدتی. شما فقط نمی تواند انتظار می رود به پوشیدن قرمز نیوجرسی و نه آموزش. من می دانم که من باید خیلی بهتر از لحاظ فیزیکی اگر من می خواهم به پوشیدن لباس قرمز نیوجرسی.”

مارتین هنوز به کتاب قرار ملاقات اما می خواهد به یاد بگیرند که سرنوشت خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

او نشان داد که بازیکنان شوکه شده بودند که سیدنی خارج از این مجموعه و صرف دیروز با هم در نیک کی خانه کار را از طریق احساسات خود را.

او همچنین گفت سیدنی مربی خواهد ویور پیامک او پس از پادشاهان ساخته شده خود را اعلام.

مارتین گفت: Wildcats اعتقاد آنها انجام داده بود به اندازه کافی برای کسب قهرمانی.

او گفت: اگر آخرین بازی در پشت بسته گیتس در سیدنی, او هنوز هم می تواند راه دور مبارک.

“من خوشحال هستم که اگر این است که آن را به بی اراده کار کردن بر روی چیزی که بعد از” او گفت:.

“من شروع به زندگی حرفه ای من در سیدنی در حدود 500 نفر در Homebush و آن را می خواهم نوع اتصالات اگر من آخرین بازی بود که در مقابل حدود 200 نفر در Homebush.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>