ACCC finalises CBH حصار Planner بررسی

PGA grain section president and Calingiri farmer Gary McGill is concerned the ACCC probe into CBH’s Paddock Planner has missed the point.
آیکون دوربینPGA دانه بخش رئیس جمهور و Calingiri کشاورز گری مک گیل است نگران ACCC پروب به CBH را حصار Planner دهکدهای از دست رفته است. اعتبار: Danella Bevis

شش ماه بررسی رقابت رگولاتور به تعاونی فله دست زدن به حصار Planner محصول برآورد برنامه به این نتیجه رسیدند که هیچ اقدام دیگری گرفته خواهد شد.

چوپان و اجازة دانه بخش رئیس جمهور گری مک گیل — که ارجاع این موضوع به ACCC پس از اعتراض از کشاورزان نگران چگونه CBH می تواند با استفاده از آنها اطلاعات خصوصی — گفت: واقعیت استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون نگه داشته و با اشاره به برنامه به عنوان یک “برنامه” نشان داد آن را به حال “اشتباه گرفته است.

این ACCC گفت: در نامه ای به PGA تصمیم خود به این نتیجه رسیدگی به حصار Planner “برنامه” بر اساس عوامل متعددی از جمله است که در مطابق با فله دست زدن به عمل تولید کنندگان تنها موظف به ارائه برآورد اطلاعات به صورت دانه تحویل به CBH سایت.

“CBH تایید کرده است که آن را اجباری برای تولید کنندگان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با CBH در مورد دانه آنها قصد ندارند برای ارائه به CBH” این ACCC گفت.

“استفاده از PP برنامه اجباری است و تولید کنندگان برای ارائه اجباری برآورد اطلاعات از طریق CBH موجود (سیستم) به عنوان آنها قبلا انجام شده است.

“تولید کنندگان باید کنترل کامل بر که آنها اجازه می دهد برای دسترسی به داده های ارسال شده به برنامه (از جمله CBHs دانه بازوی بازاریابی).”

آقای مک گیل گفت: ACCC ادامه با اشاره به حصار Planner به عنوان یک “برنامه” نشان داد نشان داد وجود دارد یک ارزیابی نادرست از موضوع است.

“نگرانی های ما و چرا ما ارجاع این ماده برای قضاوت در مورد این برنامه این برنامه فقط یک ابزار است,” او گفت:.

“نگرانی های ما بودند حصار برنامه ریز برنامه های خود را centring عمدتا در اطراف امنیت داده ها و اینکه آیا این برنامه اجازه می دهد برای هر رویه ضد رقابتی.

“ما به درد به توضیح به ACCC در سال گذشته بود که موضوع محوری و ما نگران این ACCC نیست که درک درستی. من نمی بینم که آن را خطاب به این موضوع از امنیت داده ها.”

آقای مک گیل گفت: PGA شده بود نگران CBH خواهد به نوبه خود حصار Planner به اجباری می روند بنابراین خوشحال بود برای دیدن ACCC تایید می کنند که چنین نیست.

CBH رئیس سیمون جا گفت CBH خوشحال شد با نتیجه.

“سال گذشته ما خودمان را در ستیز نقطه اما قصد ما به عنوان یک سازمان کاملا خالص — ما می خواهیم این اطلاعات را به درایو یک شبکه بهتر است,” او گفت:.

آقای مک گیل گفت: در حالی که آن را داوطلبانه برای تولید کنندگان به ارائه اطلاعات از طریق حصار Planner 50¢در هر تن تخفیف ارائه آخرین برداشت — به عنوان انگیزه ای برای تولید کنندگان ارائه اطلاعات دقیق از طریق این برنامه بود تبعیض آمیز در برابر کسانی که تصمیم به استفاده از سیستم جدید و نباید به عنوان یک انگیزه.

Mr جا گفت به دنبال حذف 50¢در هر تن تخفیف در receival و هزینه های ذخیره سازی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>