حدود 40 درصد از بزرگسالان ایالات متحده چاق هستند, دولت بررسی می یابد

نیویورک >> در مورد 4 در 10 بزرگسالان آمریکایی چاق هستند و حدود 1 به 10 است که به شدت به دولت گفت: محققان و امروز.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری یافته آمده از یک 2017-18 بررسی سلامت است که با اندازه گیری قد و وزن. بیش از 5000 بزرگسالان ایالات متحده صورت گرفت.

این بررسی نشان داد که چاقی ميزان 42% — بالاتر از 40 درصد در یک شبیه 2015-16 مطالعه است. شدید میزان چاقی بیش از 9 درصد در نظرسنجی جدید از 8 درصد رقم در یکی از قبلی است.

این افزایش در نظر گرفته نمی آماری: بررسی اعداد به اندازه کافی کوچک است که وجود دارد یک ریاضی شانس نرخ را واقعا نمی رود.

اما روشن است که بالغ نرخ چاقی هستند تا روند گفت: CDC سینتیا Ogden, یکی از نویسندگان این گزارش.

نیم قرن پیش در حدود 1 در 100 بزرگسالان آمریکایی بودند به شدت چاق. در حال حاضر آن را 10 برابر بیشتر شایع است.

نرخ چاقی افزایش یافته است و حدود 40 درصد در دو دهه گذشته است.

این یافته ها نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها را دریافت دیابت و بیماری های قلبی و سرطان گفت: دکتر ویلیام Dietz یک دانشگاه جورج واشنگتن متخصص چاقی.

این نیز خواهد شد به طور فزاینده دشوار برای پزشکان برای مراقبت از بسیاری از نوجوانان به شدت چاق, مردم, Dietz گفت. او تخمین زده است که به طور متوسط هر پزشک مراقبت های اولیه درمان در بزرگسالان در حدود 100 به شدت افراد چاق.

“چگونه یک ارائه دهنده رفتن به انجام این کار ؟ چاقی شدید واقعا نیاز بسیار فشرده و, درمان,” او گفت:.

CDC گزارش نشده جدید چاقی اعداد برای کودکان و نوجوانان. که ممکن است بیرون آمده و بعد از این سال اگدن گفت. در 2015-16, 18.5 درصد از کودکان و نوجوانان چاق بودند و فقط کمتر از 6 درصد به شدت چاق.

Dietz گسله دولت برای هل دادن برای بیشتر اقدامات برای ترویج فعالیت بدنی و بهتر غذا خوردن. ساختمان بیشتر پیاده رو و عبور از یک ملی مالیات بر نوشیدنی های شیرین می تواند یک تفاوت بزرگ است.

چاقی — که بدان معنی است که نه تنها اضافه وزن, اما به طور جدی دچار اضافه وزن — در نظر گرفته شده است یکی از برجسته کشور مشکلات سلامت عمومی.

آن را اندازه گیری شاخص توده بدن یا BMI, رقم محاسبه شده از یک فرد قد و وزن. BMI 25 و یا بیشتر در نظر گرفته شده است اضافه وزن BMI 30 و بالاتر چاق است و شاخص توده بدن 40 یا بالاتر از این است که به شدت چاق.

کسی که 5 فوت-4, متوسط قد زنان آمریکا در نظر گرفته شده است چاقی در وزن 174 پوند و به شدت چاق بالای 232 پوند است. کسی که 5 فوت و 9 مورد ارتفاع متوسط برای مردان تلقی چاق 203 پوند و به شدت چاق در 270.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>