حدود 1000 مارس در Waikiki خواستار عدالت برای جورج فلوید

حدود 1,000 راهپیمایان راه می رفت از علا Moana پارک ساحلی به دوک Kahanamoku مجسمه در Waikiki امروز خواستار عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید.

ماه مارس آخرین تظاهرات در هاوایی خواستار عدالت برای جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس که کشته شد مه 25 در حالی که تحت بازداشت پلیس.

بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور — و بیشتر شهرستانها در سراسر جهان — آیا اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه پوستان آمریکایی جامعه پس از فلوید را کشتن.

هاوایی برگزار کرده است یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات از هفته گذشته.

“مردم آمد و با هم از تمام فرهنگ های مختلف … زمینه های مختلف,” الیاس McShane یک فرهنگی شاغل گفت. “همه ما باید با هم در وحدت را بزرگترین ضربه.”

Kiara بل, دانشگاه هاوایی در Manoa تاریخچه و سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده جانباز همچنین با اشاره به تنوع شرکت کنندگان است.

“واقعیت این است که ما تا به حال بسیاری از مردم از نژادها و فرهنگ های مختلف متفاوت مذاهب و ادیان … برای نشان دادن موضع خود را در برابر ظلم و ستم سیستماتیک و منظم نژادپرستی نشان می دهد که ما نه تنها در این مبارزه — آن را بسیار قدرتمند” بل گفت.

>> گالری عکس: تجمع راهپیمایان در Waikiki

راهپیمایی امروز بود شبیه به دیگران در هاوایی با تاکید نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن “سیاه زندگی ماده” “برابری لطمه می زند و هیچ کس” و “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

خود شعارهای شامل “بدون عدالت بدون صلح” و “ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که وجود دارد هیچ کشتن باقی مانده است.”

نه در طول و پس از راهپیمایی امروز آغاز شد هاوایی دولت دادستان کل کلر Connors کنار شایعاتی که به سرعت در حال گسترش در رسانه های اجتماعی امروز مورد ادعا آشوبگران آینده به هاوایی برای اخلال در تظاهرات صلح آمیز است. Connors صادر انتشار اخبار گفت که برخی از سایت های رسانه های اجتماعی به تازگی ارسال شده در اطلاعات نادرست نشان می دهد خارج از دولت از مردم در حال آمدن به هاوایی به علت مشکل.

تمام چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در Floyd را به قتل متهم شدند از جمله افسر سابق Derek چوین که شارژ شامل قتل درجه دوم.

اما همانطور که اشاره شد توسط تظاهرکنندگان فلوید فقط آخرین قربانی خشونت پلیس.

حدود 400 تظاهر کنندگان که با حضور در Ala Moana پارک ساحلی قبل از ماه مارس به خاطر Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار و کشته شده توسط پلیس در Louisville, Ky., خانه در مارس 13.

پلیس اجرای یک جستجو در حکم مواد مخدر در طول یک بررسی که در آن بود مشکوک, اگر چه او تا به حال هیچ سابقه جنایی یا مواد مخدر محکومیت. سه افسر پلیس درگیر هستند در مرخصی اداری و نه متهم شده است.

امروز شده اند تیلور 27th, تولد و تظاهرکنندگان در Ala Moana پارک ساحلی سنگ تولدت مبارک در حافظه خود.

راهپیمایی صلح آمیز بود اما با صدای بلند و هونولولو پلیس همراهی راهپیمایان به Waikiki. بیشتر راهپیمایان پیوست و به عنوان جمعیت به رهبری نسبت Waikiki. هونولولو اداره پلیس تخمین زده 1,000 کل رسیدن.

برخی از فروشگاه ها در طول Waikiki در خیابان Kalakaua سوار شد تا با تخته های چوبی و نیروهای امنیتی ایستاده بود در مقابل بسیاری از فروشگاه های.

تهران مانند دیگر تظاهرات در دولت تحت سلطه بود توسط افراد جوان و فرهنگی فراگیر است. یک هکتار به كار کالاها یا رقص جنگجو انجام شد در مقابل دوک Kahanamoku مجسمه.

ماه مارس شامل سخنرانی و همچنین چندین دقیقه سکوت به یاد داشته باشید 8 دقیقه و 46 ثانیه است که چوین او زانو در Floyd گردن در حالی که او را مهار.

فلوید درگذشت در حالی که محدود است.

این رویداد به طور کلی قدرتمند بود یکی زنگ گفت.

“این تقریبا اشک را به چشمان من. … من نمی دانم که 98% از مردم که در اینجا بودند اما بسیاری از مردم به سراغ من آمد و به من آغوش و گفت: “برادر من درد را احساس می کنم. من برای شما اینجا هستم,” او گفت:. “من واقعا احساس استقبال و قدردانی, و من احساس مثل من در این تنهایی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>