سقط جنین ارائه دهندگان تگزاس سو بیش از شیوع کروناویروس سفارش

  • AUSTIN AMERICAN-STATESMAN VIA ASSOCIATED PRESS Texas Gov. Greg Abbott shows a new executive order regarding reporting data about the coronavirus during a news conference on Tuesday in Austin, Texas.

    AUSTIN AMERICAN-STATESMAN از طریق آسوشیتد پرس

    تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نشان می دهد یک فرمان اجرایی جدید در مورد گزارش اطلاعات در مورد کوروناویروس در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در Austin, Texas.

AUSTIN, Texas >> Planned Parenthood پیوست و دیگر ارائه دهندگان خدمات سقط جنین امروز در تگزاس تحت پیگرد بیش از حرکت به ممنوعیت سقط جنین در طول شیوع کروناویروس متهم رهبران جمهوری خواه از بهره برداری از این بیماری همه گیر برای تحویل در سیاست است.

فدرال دعوی در دادگاه واصل در Austin, تگزاس است که در میان بسیاری از مشخصات بالا چالش های دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. رئیس اجرایی از کل زن, سلامت, سقط جنین ارائه دهنده با سه درمانگاه در تگزاس گفت: آنها لغو 150 ملاقات این هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز یکشنبه با صدور یک فرمان است که متوقف غیرضروری عمل جراحی به منظور آزاد کردن لوازم پزشکی به مبارزه COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

که به دنبال داشت تگزاس دادستان کل کن Paxton, یک جمهوریخواه گفت: به منظور ممنوع “هر نوع سقط جنین است که از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت مادر.”

نظم در تگزاس است که در اثر حداقل تا مارس 21.

“سقط جنین ضروری است, بهداشت و درمان است و یک زمان حساس و خدمات” گفت: Amy Hagstrom میلر رئیس کل سلامت زن.

پکستون دفتر را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر امروز.

این موضوع بیش از سقط جنین در طول همه گیر نیز هایش در اوهایو که در آن درمانگاه سقط جنین دریافت نامه های جمعه از جمهوری خواه دادستان کل دیو Yost سفارش آنها را به توقف همه “غیر ضروری” فولاد سقط جنین. Yost نوشت که این روش را نقض مارس 17 سفارش صادر شده توسط دولت سلامت مدیر.

نمایندگان اوهایو درمانگاه گفت که آنها در انطباق با سلامت مدیر نظم و برنامه ریزی برای ادامه ارائه سقط جنین.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>