‘گنج برای من’: بازنشسته CHP افسر داده های جدید نشان پس از Tubbs آتش نابود اصلی

یک بازنشسته سانتا رزا CHP افسر که نشان نابود شد در طول سال 2017 Tubbs آتش با استعداد بود با جایگزینی صبح روز پنجشنبه بازگرداندن یک نماد از 25 سال فعالیت حرفه ای در گشت.

سانتا رزا CHP فرمانده ارسطو ولف ارائه سابق patrolman جیم Emmons, 92, با, نشان, طی یک مراسم رسمی در آژانس رونرت پارک که در آن بیش از یک دوجین از افسران محلی واحد جمع شده بودند تا شاهد ارز.

Emmons, یک دیرین سونوما کانتی اقامت دریافت اصلی نشان در سال 1957 پس از فارغ التحصیلی خود را از CHP آکادمی. اولین تکالیف او را به کامپتون و اورنج کانتی که در آن او کار می کرد در یک ماشین گشت و بر روی یک موتور سیکلت و منتقل شد به سانتا رزا-منطقه واحد در سال 1972 است.

Emmons بازنشسته و حدود یک دهه بعد از حرکت به شمال کالیفرنیا گرفتن نشان با او. او از دست رفته اثر در سال 2017 طوفان که تخریب خود Riebli جاده-خانه منطقه شمال غرب سانتا رزا.

او شروع روند تقاضا برای یک نشان جدید در مورد 1½ سال پیش و مطلع شد که او آن را دریافت کنید بدون هیچ هزینه ای برای او حدود یک سال بعد هنگامی که یک افسر از محلی واحد به نام او با اخبار Emmons گفت.

“این یک گنج برای من” Emmons گفت: گروه جمع پنج شنبه.

Emmons همچنین دریافت یک کپی از نامه پذیرش ارسال به افسران در کلاس های خود در CHP آکادمی فهرستی از کلاس های خود را فارغ التحصیلان و تکالیف و یادگاری جعبه برای نشان خود را ساخته شده توسط یک گروهبان با سانتا رزا واحد در میان موارد دیگر.

نشان خریداری شد برای Emmons با استفاده از وجوه حاصل از واحد پیراهن باشگاه یک افسر اجرا غیر انتفاعی است که افزایش می دهد پول برای محلی علل و تجهیزات توسط دولت پوشش داده نمی.

“هنگامی که شما از دست دادن نشان خود را, آن را قابل توجه گفت:” ولف CHP فرمانده پس از جمع آوری. “این یک حرکت کوچک اما آنهایی که کوچک است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>