یک سوم شاهزاده خانم کروز کشتی نگه داشته و در دریای انتظار coronavirus آزمون

فورت لادردیل فلوریدا. >> هزاران نفر از مسافران در یک سوم شاهزاده Cruises کشتی در حال نگهداری در هیئت مدیره در حالی که خدمه آزمایش برای COVID-19.

کارائیب, شاهزاده خانم, در 10 روز سفر به پاناما کانال برنامه ریزی شده بود به حوض در گرند کیمن امروز. اما Çalifornia مبتنی بر خط کروز گفت: آن را به نگه داشتن مسافر و خدمه از پیاده و به جای آن را انتخاب کنید تا کیت های آزمایش پس از آگاه ساختن سی دی است که دو خدمه در حال انتقال از یک شاهزاده خانم کشتی در کالیفرنیا که در آن مهمان بود آزمایش مثبت برای COVID-19.

این خدمه در حال آزمایش در حال حاضر “بدون علامت” و باقی مانده به تنهایی در اتاق خود را “خارج از فراوانی احتیاط” به كشتي بازگشت به فورت Lauderdale این شرکت در بیانیه ای گفت:.

کشتی است و تحت “هیچ بادبان سفارش” از ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که نیاز به آن را به باقی می ماند در لنگر در سواحل فلوریدا تا اطلاع ثانوی بیانیه ای گفت:. این در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت به فورت Lauderdale در روز چهارشنبه.

ریگال شاهزاده خانم تحت یک فرایند مشابه هزینه های بسیاری از یک روز قایقرانی بالا و پایین سواحل فلوریدا در نهایت قبل از کشیدن به پورت های باتلاقی اواخر یکشنبه. مسافران آن در نهایت متحرك پس از دو خدمه آزمایش منفی برای coronavirus. کسانی که خدمه نیز فاقد علائم, اما آمده بود از شاهزاده بزرگ در کالیفرنیا که در آن حداقل 21 نفر تست مثبت است.

همچنین یکشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه می شود در برابر سفر در کشتی های کروز به خصوص برای مسافران با شرایط بهداشتی اساسی. مشورتی گفت: CDC است اشاره به “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم شده اند در هیئت مدیره در فلوریدا مستقر کشتی. خط کروز گفت: شاهوار شاهزاده خانم دارای ظرفیت 3,560 مهمانان و کارائیب شاهزاده خانم می تواند بیش از 3,600 مهمانان.

مسافران شروع پیاده در مدت کوتاهی پس از شاهوار شاهزاده کشیده به پورت South Florida Sun Sentinel گزارش شده است. پنی وان از مینه سوتا گفت: خدمه بود “فوق العاده” به طور مداوم تمیز کردن و “ساخت ما شستن دست ما تمام وقت.”

ریگال شاهزاده برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به دریا در هفت روز کارائیب سفر روز یکشنبه اما این سفر لغو شد. خط کروز گفت: مهمان را دریافت و هزینه کامل ارائه شده 300 دلار بازپرداخت برای یک شب هزینه های هتل.

خط کروز نشده اعلام کرد قصد دارد برای آینده کارائیب شاهزاده سفر. کروز در همان کشتی قطع شده در ماه گذشته پس از یک گوارشی شیوع بیمار حداقل 299 مسافر و 22 خدمه.

در ضمن بر زمین خشک و دو نفر با COVID-19 کشته در فلوریدا اول مرگ و میر در ایالات متحده در ساحل شرقی نسبت به شیوع. یک سخنگوی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis توییتی که هر دو در 70s خود و تا به حال سفر خارج از کشور.

DeSantis بعد از ملاقات با معاون رئيس جمهور مایک پنس فلوریدا و سناتور کروز خط رهبران صنعت در روز شنبه برای بحث در مورد بهتر پاسخ به شیوع بیماری.

صنعت خواسته شده بود به تدبیر و صندوق راه های حمل و نقل هر مسافر برای حمل ویروس. خط کروز سر توافق برای افزایش ورود و خروج نمایش و ایجاد کشتی تست همراه با قرنطینه استانداردهای ایجاد شده توسط CDC. برخی از پروتکل های جدید انتظار می رود برای شروع در نظر گرفتن اثر اوایل این هفته.

خطوط کروز باید “مطمئن شوید که آنها در حال نگه داشتن مسافران خود را امن و پایان ندارد تا با قرار دادن خنثیسازی بار در فدرال منابع” DeSantis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de