فوق العاده روند: چگونه مد اتحادش را تغییر فروتن حزب کودکان

رابرت Dreweغرب استرالیا

Children’s party whistle.
آیکون دوربینکودکان را سوت. اعتبار: مایکل اوبراین/Michael O’brien

من مصمم به نوشتن این هفته ستون بدون هیچ اشاره ای از coronavirus. چیزی را انتخاب کنید شاد تر به خودم می گفتم. من صمیمانه بیمار از شنیدن در مورد ویروس, ویروس, ویروس. من خسته از تمام اخبار در مورد وحشت — و به خصوص در مورد وحشت بیش از کاغذ توالت.

چه می تواند بیشتر از COVID-19 اضطراب از یک شایان ستایش junior عضو خانواده من بصورتی پایدار و محکم درخواست “سر و صدا کیک” برای چهارمین تولد دیگر آخر هفته ؟

سر و صدا کیک یک حزب جدید تجربه برای کسانی که از ما بزرگتر از شش.

نه یک کیک سنتی بسیار به عنوان یک بزرگتر طفیلی تخم مرغ عید پاک با عبور پینیاتا.

من کشف سر و صدا و کیک در حال حاضر تمام خشم در گروه بازی دایره و آن را آسان ببینید که چرا خود را پر انرژی و پر سر و صدا مشتریان لذت می برد آنها بسیار است.

برای شروع وجود دارد لمس ضرب وشتم درگیر: عملکرد جالب تر و بهداشتی — از تولد فرد باد کردن شمع در ابری از تف و سپس عبور در اطراف مشکوک کیک برش.

کیک-تولد فوق العاده star شور و نشاط و دارای حق اعمال چیزی سنگین از دوم کشو (گوشت-tenderiser نورد پین و غیره.), به ضربت سخت زدن و در نهایت سر و صدا باز زیادی وارونه ضخیم-شکلات پوسته آشکار نه تنها کوچکتر داخلی کیک اما علاقه بیشتری به کاربران یک پینیاتا-مانند مواد منفجره دوش در سراسر اتاق M&Ms, Smarties یا لگو یا هر چیز دیگری.

به هر حال یک دیوانه تقلا تحقیق و بحث. سر و صدای, خودارضایی, giggles, خشن مسائل اشک تلخ — شما تصویر را دریافت کنید.

جشن تولد فرزندان این روز را تغییر دهید به عنوان به سرعت به عنوان هر نوع دیگر مد. به نظر می رسد تنها دیروز که پرت حومه پدران بودند خردمندانه نظارت جدی روبنده شکار و متین پین-را-دم-در-خر در پشت چمن.

در ضمن داشتن سخت نیست فقط بیش از کیک تولد خود را, اما همچنین پری نان شکلات کراکل عسل شادی و کوکتل frankfurts مادران تا به حال برای هدایت باغی از مهمانان خشن و بی ادب مبارکه بازی کابوی ها و سرخپوستان و قرمز لندرور به بیشتر نجیبانه پرتقال و لیمو و صندلی.

پس از آن حزب وعده غذایی خود را با همه دور میز نشسته پوشیدن کاغذ کلاه: وضعیت یکسان با مواد غذایی یکسان و لیموناد به جشن تولد با حضور شما هفته قبل از. حق را به خدمت اجباری از بستنی و ژله که بر اساس آن هر پسر ارزش نمک خود را احساس محدود به فریاد زدن “بستنی و ژله و پانچ در حلقه” و ضربه زدن بچه در کنار او. سپس به طور ناگهانی به باغ های حومه و verandas از اواسط قرن پرت tootled سرگرم کننده کودکان به نام عمو آرتور و غرب استرالیا, جشن تولد تغییر برای همیشه.

ما freckled محلی بچه های منفعلانه سر در گم برای نسل های باستانی Englishness از پرتقال و لیمو می گویند زنگ سنت Clements. من مدیون شما پنج farthings می گویند زنگ از St Martins, هیجان زده به خودداری از عمو آرتور فلوت و برای خود دارای گونه های برامده عروسک جوی و چارلی.

هاردکور, عمو آرتور Beeton شد نه تنها یک نوازنده فلوت و ventriloquist (از این رو جوی و چارلی) اما صاحب آن به مراتب نادرتر و بیشتر چشمگیر استعداد بادکنک-چرخاندن.

لکه بینی یک شکاف در بازار avuncular آرتور بود که به زودی چرخاندن بادکنک به قوها پودلس و زرافه قبل از وحشت غرب استرالیا جمعیت در احزاب پیکنیک fetes و اردوگاه های تعطیلات. چنین بود که تقاضا برای این مهارت در پرت و فراتر از آن است که قبل از اینکه طولانی — تجمع کودکان و نوجوانان با فلوت و پودلس — او شناخته شده به عنوان Pied Piper از Rottnest.

آه ای روز. اما یک شبه به آن عادت پرت کاهش یافته و یک روند برای چیزی جدید. فست فود به حال تشدید شکاف و مادران (و پدران) حال کردم است در تعطیلات آخر هفته.

پخت کیک تولد? شما در حال شوخی. خر-دم-سنجاق? شکلات کراکل? بچه های سرکش مخرب خانه ؟ ما را به یک استراحت! به زودی در هر آخر هفته دیدم احزاب کودکان منتقل یکهو به گرسنه جک و Pizza Hut. اجازه دهید آنها را به مقابله با آن.

و امروزه? هنوز برگر و سیب زمینی سرخ شده و غذا خوشحال گزینه است. اما تندرست قلعه ، و مانند عمو آرتور مورد استفاده برای انجام, تولد هنرمندان به شما آمده است.

امروز را مهمان می تواند دریافت تخیلی, نقاشی چهره, حباب-ology, glitter tattoos و حضور شکوفه جن بارقههای اسب شاخدار, Benji که سگ و ابی زنبور عسل سرهم بندی کردن.

برای دیگران بزرگتر شما می توانید استخدام jugglers دزدان دریایی, جادوگران, جادوگران آتش و شمشیر socks, stilt واکر و گروه های موسیقی راک.

شما می توانید به ارمغان بیاورد سیرک به حیاط جلویی خود را.

اتفاقا بچه های کوچک را می توانید در ادامه به لذت بردن از یک نقطه بادکنک-چرخاندن. آن را هنوز هم وجود دارد.

اما آن را برای من رخ می دهد که انتخاب به نوشتن بر روی ظاهرا بی ضرر موضوع کودکان احزاب از وجود آنها در این عجیب و غریب زمان و به خصوص ایده از کودکان و نوجوانان جمع آوری در یک مهمانی, ازدحام با هم برای تفریح به نظر می رسد به طور ناگهانی پر و تحت تهدید.

و این غم انگیز است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>