‘سکوت انفجار’: Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده صعود گذشته 16,000

آن را تبدیل به یک تلخ مراسم صبح که بدتر می شود هر روز: نیویورک رسیده و در عین حال یکی دیگر از قله در coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد. این زمان آن را 799.

آورده است که دولت COVID-19 تلفات به 7,067 تا کنون بالاترین.

“است که بسیار تکان دهنده و دردناک و نفس من حتی نمی باید کلمات آن” کومو گفت: توصیف شیوع عنوان “سکوت انفجار که فقط امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

“آن را بدست به نقطه رک و پوست کنده, که ما در حال رفتن به در اضافی مدیران مراسم تشییع جنازه برای مقابله با تعداد زیادی از مردم که گذشت,” او گفت:.

مرگ و میر در سراسر کشور پیشی گرفته 16,000 روز پنجشنبه به خصوص شیوع بیماری مرگبار مواج اطراف دیترویت و نیواورلئان و مقامات بهداشتی در سواحل شرق تماشای هشدار دهنده افزایش موارد در فیلادلفیا و بالتیمور و واشنگتن است.

همه اخبار در نیویورک بود و ترسناک. تعداد بستری شدن در بیمارستان همچنان به افت تایید قبلی نشانه هایی که اقامت در خانه سفارش شده بود که کاهش گسترش coronavirus.

“شما نمی توانید استراحت” کومو گفت. “مسطح منحنی شب گذشته اتفاق افتاده است به دلیل آنچه که ما دیروز و روز قبل و روز قبل از آن.”

در فیلادلفیا 26 جدید مرگ و میر آورده تلفات روز شنبه به 104 بسیاری از آنها ساکنان خانه سالمندان, مقامات گفت. مانند دیگر جوامع در سراسر کشور, این شهر زندان است مرکز دیگری سرایت با 61 زندانیان تست مثبت برای coronavirus.

تمام گفته ها بیش از 5000 نفر در فیلادلفیا را تایید کرده اند COVID-19 عفونت.

“اجازه دهید این نقطه عطف از 5000 موارد تایید شده بود یک یادآوری است که ما در همه جنگل” شهردار جیم کنی گفت.

در بوستون که در آن 34 نفر کشته شده اند از COVID-19 caseload همچنان به رشد به سرعت در حال افزایش به بیش از 2800 موارد تایید شده در روز پنج شنبه.

“ما در حال ورود به مهم ترین بخش از شیوع” شهردار مارتی والش گفت.

او خواست ساکنان به مقاومت در برابر ضربه برای برگزاری تجمعات خانواده در روز یکشنبه گفت: این امر می تواند اولین عید پاک او صرف جدا از مادر خود. “من قصد دارم برای دیدن او به خاطر من او را دوست دارم” او گفت:.

در کانزاس اما دولت جمهوری نمایندگان مجلس با رای به سرنگونی یک فرمان اجرایی توسط لیبریا لورا کلی برای محدود کردن حضور در کلیسا تجمعات و مجالس ترحیم. بیش از 1100 نفر تایید شده اند به COVID-19 در کانزاس و 42 از آنها فوت کرده اند. این بیماری دارای آمار بیش از نیمی از این ایالت 105 شهرستانهای بازتاب گسترش سریع آن در سراسر آمریکای روستایی.

کلی قول داد پنج شنبه به دنبال دادگاه عالی ایالت مداخله برای حمایت کند.

“اقدامات جمهوری قانونی رهبران خطر اندازد هر دو سلامت و ایمنی Kansans,” او گفت: “من نمی خواهد اجازه می دهد حکومت قانون و یا قانون اساسی را پایمال شود در طول یک اورژانس است.”

در میشیگان مرگ و میر افزایش یافته است به 1,076 سوم-بالاترین پس از نیویورک و نیوجرسی که در آن 1,590 فوت کرده اند. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: او را به ادامه مقاومت در برابر درخواست ها برای معاف گلف از مستند سفارش.

“هر استثنا ما را می سازد آن را بیشتر متخلخل و کمتر به احتمال زیاد به موفقیت,” او گفت:.

Whitmer گفت که او تا به حال مطلع معاون رئیس جمهور مایک پنس که میشیگان “مواجه سطح خطرناکی پایین از داروها نیاز به با خیال راحت به محل بیماران هواکش” با آرام بخشی و تسکین درد. در پاسخ دولت فدرال به طور موقت لغو محدودیت های اعمال شده بر واردات مواد مخدر که در حال اجرا پایین, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>