یک بازگشت امن برای گلف به عنوان دانیل برگر برنده استعماری در یک حذفی

FORT WORTH, Texas >> دانیل برگر خواب لحظه مثل این توپ در فینال سوراخ با همه چیز در آن و او آن را کشیده به کمال امروز در استعمار.

چه او هرگز تصور است که چگونه آرام آن خواهد بود.

هیچ به سلامتی زمانی که او 10-پا مرغک نهایی سوراخ به او سهم منجر شود. هیچ اعتراض هنگامی که Collin Morikawa از دست رفته 6-پا زدن توپ مرغک برای پیروزی. و بیشتر سکوت در اولین حذفی سوراخ است که برگر برنده با یک پر.

“این یک کمی متفاوت برای مطمئن, اما در پایان, من برگزاری جایزه” ایران برگر گفت. “و این که همه امور به من.”

PGA Tour ساخته شده سالم و خاموش بازگشت از COVID-19 همه گیر در چارلز شواب چالش جز Morikawa و Xander Schauffele داشتن دلیلی برای احساس بیمار به معده خود را.

یک سوراخ پس از یک شانس برای برنده شدن در مقررات Morikawa آمار فوق العاده زمین در 17 سوراخ در حذفی به 3 فوت است. برگر تبدیل ساده خود را بالا و پایین برای پر پشت سبز و Morikawa کوتاه پر زدن توپ به گسترش حذفی آمار سمت راست فنجان و چرخید.

“فقط آمار بهتر از زدن توپ” Morikawa گفت. “ذهن من نمی تواند به مقدار دیگری از دیگر چه اتفاقی افتاده که سوراخ است.”

Schauffele که استرنج است که آسان به دست پشت او کالیفرنیا, سرد, سه, مستقیم کلاچ putts — برای پر دیو و مرغک — که او را نگه داشته و بسته برای سرب تنها برای یادگیری معنای جدید از “وحشتناک نعل اسب” در استعمار. او 3-پا پر زدن توپ در 17 در مقررات غوطه ور در سوراخ در سمت راست و در سمت چپ.

او 25-پا زدن توپ مرغک در 18 به زور حذفی شد در سمت راست خط و کوتاه آمد.

“اگر طرفداران و همه چیز را با oohs” و “aahs” من احتمالا می خواهم کمی بیشتر (علامت) خاموش” Schauffele گفت. “شاید که یک چیز خوب برای من در حال حاضر. اما آن را قطعا عجیب و غریب. آن را مرتب کردن بر اساس از یک جنگ داخلی است که آن را همیشه برای من اما بیشتر از آن داخلی این هفته فقط با طرفداران.”

برگر که مرغک در 18 به او 4-تحت 66 برنده برای سومین بار در تور PGA تمام عناوین آینده در این روز در تقویم. دو نفر دیگر در سال 2016 و 2017 شد در سنت جود کلاسیک هنگامی که آن را قبل از ایالات متحده باز است.

این احساس های مختلف به دلیل استعمار بود عاری از طرفداران — درست مثل بعد از چهار هفته خواهد بود در تور PGA — و چون از روال او دنبال کرد. برگر رفت و از گلف به او اجاره خانه عموی خود در خدمت به عنوان آشپز. او تا به حال یک تست بزاق در فلوریدا و یک بینی تست هنگامی که او وارد جدید coronavirus هر دو منفی است.

او هیجان زده هنگامی که او وارد — برگر اتحاد شات همتراز و یا بهتر است در هر دور از اکتبر. 11 — از آنجا که گلف بود که به کسب و کار. و او هیجان زده هنگامی که او را ترک برنده دوباره گم شده و پس از نزدیک به پنج ماه در پایان سال 2018 به دلیل مچ دست آسیب است. پیروزی او منتقل شده از خارج بالای 100 به شماره 31 در جهان است.

PGA Tour کمیسر جی موناهان در اولین زمانی که توپ را روی گوه گلف بازگشت پنج شنبه بود پشت در فلوریدا تماشای یک دور نهایی آشکار با هشت بازیکن گرفتن نوبت در بالا و یک و نیم دوجین هنوز هم در مخلوط بیش از نهایی ساعت.

کارت امتیازی این هفته شامل 487 آزمون COVID-19 استعماری در تمام بازگشت و منفی است. رهبران آورده star قدرت استعماری آورده میراث و این اولین بار بود زنده PGA Tour رویداد پس از مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر.

“این بوده است که فوق العاده شروع به بازگشت ما” موناهان گفت.

آن را تقریبا یک بازگشت فوق العاده ای برای Morikawa که ثابت است که او در حال حاضر به دست آورد و ساخته شده است که هر برش به عنوان یک نرم افزار دوستیابی برای فارغ التحصیلی خود را از کال از یک سال پیش. هیچ تازه وارد تا به حال یک خط طولانی که پس از تایگر وودز.

Morikawa در زمان به اشتراک گذاری از سرب با 50 پا زدن توپ در 14 سوراخ. این بود که آنهایی که کوتاه است که صدمه دیده است.

“ما به خودمان شانس ما است که آنچه شما می خواهید در پایان” Morikawa گفت. “آره, آن را به نیش به صورت کمی, اما ما آن را خارج می کنیم و به هفته آینده.”

Bryson DeChambeau (66) جاستین رز (66) و جیسون Kokrak (64) تمام کرده بود مرغک شانس در 18. برگر بود, تنها کسی که تحویل داده و این بار حذفی کار را به نفع خود.

Jordan Spieth تلاش برای پایان دادن به سه سال بدون پیروزی چپ با یک جایزه تسلی پیشرفت است. او از دست رفته 2-پا پر زدن توپ در ششم سوراخ — بخشی از سه bogeys در چهار سوراخ کشش — اما هنوز هم در مخلوط تا زمانی که یک توپ را روی گوه شات از نشیب در تاریخ 14. حتی پس از آن او ساخته شده یک 35-پا زدن توپ را به صرفه جویی دیو. او زخم با 71 و برای 10.

Rory McIlroy تا به حال هفت مستقیم مسابقات و بدتر از پنجم خط آمد که به یک خیره کننده متوقف شد. شروع دور نهایی سه عکس پشت سر او بود 5 بیش از هفت سوراخ و بسته با 74 به کراوات برای 32.

موناهان اذعان خود بزرگترین نگرانی رفتن به هفته حتی با آن تست و ایمنی روش بود تست مثبت ظاهر. “این که چیزی را رک و راست است که من از دست رفته بسیاری از خواب در هفته است که قبل از آمدن در,” او گفت:.

بعد RBC میراث در هیلتن هد در کارولینای جنوبی ساحل و موناهان گفت: اولین هفته کامل نخواهد بود تا آن را به ببینید که چگونه بازیکنان به کار گرفته شده در این سفر بین ایالتی. کسانی که در این منشور مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از دور سوم. هر کس دیگری خواهد بود مورد آزمایش قرار زمانی که آنها وارد در هیلتن هد.

“این است که در مورد پایدار بازگشت” موناهان گفت. “اما من فکر می کنم که ما اینجا نشسته در اواخر روز یکشنبه وجود دارد شکی نیست که این شده است که استثنایی در هفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>