نادر قطعه از پرت تاریخچه

طمرة Carrغرب استرالیا

166 Lake Street, Perth.
آیکون دوربین166 دریاچه خیابان پرت شده است. اعتبار: عرضه شده است.

در داخل زندگی می کنند خیره کننده خلال پرت تاریخ در 166 دریاچه خیابان سه اتاق خواب و دو حمام شخصیت اصلی فقط چند دقیقه از CBD.

Nestled در میان غربی استرالیا طولانی ترین ردیف از تراس مسکن محبت شناخته شده به عنوان نانوا تراس این منزلگاه است یک سال 1897 میراث-فهرست ساختمان گل با قرن 19 عظمت است.

Adorning خانه سنتی شومینه در سالن ناهار خوری و اتاق خواب فوق العاده گسترده ای جراح floorboards 12-پا سقف مزین چوبی skirting تخته architraves و مرکزی سقف رز و پیش امدگی لبه بام.

علامت هی ملک گروه ارشد اجرایی فروش Daniel Porcaro گفت: خانه نمایش جالب قطعه از پرت تاریخ است.

“محل نشان می دهد که کیفیت مسکن ساخته شده برای اهداف سرمایه گذاری در پرت در طول طلا, رونق,” او گفت:.

“پس از آن تغییرات در اشغال و ترتیبات مکانی نشان می دهد در حال تکامل ترکیب پرت شهرستان درونی جمعیت پس از جنگ جهانی دوم است.

“محل همراه با همسایه ردیف از خانه در moir, مدیر و Brookman خیابان به شکل یک حوزه مسکونی مسکن ساخته شده توسط یک ملک سرمایه گذاری شرکت در 1890s.”

قبل از ورود به صفحه اصلی خریداران راه رفتن را از طریق یک ورودی حیاط شامل چشمه های تزئینی قبل از حرکت از طریق رسمی سالن غذاخوری و آشپزخانه مشرف به یکی دیگر از روستایی آجر-آسفالت حیاط.

پس از یک نگاه دنج طبقه همکف را به مرکزی پلکان به سطح بالا برای پیدا کردن یک اتاق خواب استاد ثانویه اتاق خواب و یک بالکن مجاور و مشرف به خیابان و مطالعه زیادی سرگرم کننده بالکن با نمایش شهرستان.

“سطح بالا بود بعد علاوه بر این و خانه سوم را به اتاق خواب خود را با حمام ensuite” آقای Porcaro گفت.

“گاراژ امن پارکینگ برای یک ماشین است و غلتک درب قابل دسترسی از عقب با ریختن مجاور گاراژ.

“بیشتر از سه پارکینگ رایگان خیابان مجوز برای یک مالک جدید است.

“نادر بودن خواص منحصر به فرد این می تواند کمک به حفاظت از ارزش خود را در برابر نوعی سقوط در ارزش املاک خانه به طور متوسط می تواند تجربه از طریق یک تغییر بازار است.”

آقای Porcaro گفت که او شخصا لذت می برد خانه دوم در سطح سرگرم کننده عرشه اما گفت که آخرین مالک عاشق اموال نزدیکی هاید پارک و پل شمالی کافه ،

واقع در یکی از پرت در پی شخصیت حوزه دریاچه خیابان نیز منجر به پل شمالی جنب و جوش خرید در منطقه و جریان را از طریق به Mount Lawley محبوب نوار رابرتسون, پارک تنیس, باشگاه, WA, ایتالیایی, باشگاه و مجموعه ای از شناخته شده رستوران ها.

ملک است که به احتمال زیاد به کت و شلوار یا یک حرفه ای زن و شوهر و یا کوچک سازی و شوهر علاقه مند به شخصیت خانه های کم تعمیر و نگهداری شیوه زندگی و سرگرم کننده

این خانه باز است برای مشاهده فردا یکشنبه, مارس 22 از 11-11.45 am.

تماس با ما: علامت هی Realty Group

دانیل Porcaro, 0437 281 938

پرت | 166 دریاچه خیابان | قیمت: ابراز علاقه

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de