‘جایی برای شنیده می شود’: Windsor ساکنان به اشتراک گذاری داستان از نژادپرستی

Azucena کارلوس Montesinos نشده بود برنامه ریزی شده در صحبت کردن به جمعیت جمع آوری شده در ویندزور شهر سبز در روز جمعه بعد از ظهر اما پس از گوش دادن به افراد دیگر صحبت در مورد تجارب خود را از نژادپرستی او احساس اجبار برای به اشتراک گذاری خود را.

20 ساله دانشگاه ایالتی سونوما دانشجو شدم و هنوز هم زندگی در ویندزور. اما به عنوان یک اسپانیایی زن در یک سفید در درجه اول دبیرستان, او گفت که او اغلب با تجربه نژادپرستی. او درونی بسیاری از نظرات منفی او سفید همسالان را و فکر می کردم که اگر او “کم رنگ کردن” ریشه های خود را, او را بیشتر پذیرفته شده است.

“به بخشی از این جامعه من تا به حال به رها کردن بخشی از هویت من,” او گفت: به جمعیت. “من تا به حال برای ماست مالی کردن خودم به بخشی از این جامعه است. و صادقانه بگویم که واقعا داره.”

کارلوس Montesinos پیوست و بیش از 20 نفر در شهر سبز برای باز کردن میکروفن رویداد بعد از ظهر جمعه. The Windsor سلامتی مشارکت دعوت از مردم برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را و بالا بردن آگاهی از نژاد پرستی در جامعه پس از هفته از زندگی ماده تظاهرات در سراسر منطقه سونوما کانتی و بقیه از کشور است.

کارلوس Montesinos به جمعیت گفت که فقط به دلیل حوادث خشونت آمیز از نژاد پرستی نیست اتفاق افتاده در Windsor این به آن معنا نیست که نژادپرستی وجود ندارد در اینجا. او به نام برای تغییرات به تنوع در سیستم آموزش و پرورش و برنامه درسی.

پس از کارلوس Montesinos صحبت مردم بر روی چمن نشسته به نام “ما صدای شما” برای نشان دادن حمایت خود را.

یکی یکی مردم راه می رفت تا به جرقه یادبود سربازان مرحله به صحبت می کنند. پس از هر فرد به پایان رسید یک زن ترجمه سخنرانی های خود به زبان اسپانیایی — یا سخنرانان ترجمه شده, داستان های خود را خود را.

برخی از مردم راه می رفت به یک جدول در نزدیکی پلت فرم برای نوشتن پیام بر روی کارت های شاخص از جمله “پل” و “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا” — که آنها کوتاه به یک رشته کشیده است که در کنار شهر سبز.

ویندزور ساکن رزا Reynoza که در حال اجرا است در برابر شهردار Dominic Foppoli در سال 2020 انتخابات هماهنگ رویداد. او گفت که او با الهام از یک شبیه تظاهرات در مرکز شهر هلدزبرگ هفته گذشته است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که فکر نمی کنم نژادپرستی یک مشکل در ویندزور” Reynoza گفت. “ما فکر این امر می تواند یک پلت فرم برای گوش دادن به داستان ما از آنجا که که به شما اجازه می دهد تا ما را به یاد بگیرند.”

ویندزور معاون شهردار استر Lemus همچنین صحبت در جمع. او به جمعیت گفت که زمانی که او در دبیرستان, از دانش آموزان به او گفت که او “آلوده” ، در مصاحبه ای پس از او صحبت کرد او گفت که در شب انتخابات در سال 2018 او ایستاده بود در یک گوشه خیابان در ویندزور با کمپین امضاء زمانی که کسی رانندگی توسط فریاد زد: “هایل هیتلر” در او.

“این عنوان فانتزی — آن را به شما را ندارد و ایمنی به نژاد پرستی و تبعیض” او گفت: به جمعیت. “مردم می خواهم به می گویند که تبعیض … یک چیزی که از دیروز است و نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

ویندزور ساکن کارن آلوس به جمعیت گفت که یک شمعدان راه اندازی در Charlie Brown Christmas Tree گرو در شهر سبز است تخریب شده است چندین بار در طول سال — در یک نقطه کسی ریخته خاکستر بیش از آن.

آلوس گفت: در روز جمعه این رویداد مهم برای بالا بردن آگاهی از این حوادث بلکه برای نشان دادن حمایت برای کسانی که تجربه کرده اند تبعیض است.

“آن را می دهد مردم محل شنیده می شود,” او گفت: از این رویداد. “این نشان می دهد که قلب شهر ما.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>