یک پیام از Rockingham بالا پلیس

سناتور. Sgt نویل ریشصدا تلگراف

Neville Beard, officer in charge at Rockingham
آیکون دوربیننویل ریش افسر مسئول در Rockingham اعتباری: هالی تامپسون/هالی تامپسون

سلام دوباره من امیدوارم که همه به خوبی.

این هفته یک هفته خاص برای تعداد زیادی از کودکان شروع سال اول خود را از مدرسه و بسیاری دیگر به عنوان بازگشت.

آن است که به موقع به همه یادآوری به مراقبت در جاده ها. از این هفته فقط گذشته وجود خواهد داشت بسیاری از کودکان در دوچرخه و رفتن به مدرسه خیلی مهم است که ما به یاد داشته باشید به نگاه کردن به دوچرخه و پیاده به خصوص در اطراف مدارس و ایستگاههای اتوبوس و عابر.

به یاد داشته باشید مدرسه محدود کردن سرعت مناطق در نیروی دوباره در حال حاضر به مدرسه بازگشته است بنابراین رعایت 40km/h محدودیت سرعت در مناطق مدرسه بین 7.30 و 9.00 صبح تا 2.30 ساعت 4.00 pm.

من همچنین می خواهم به همه یادآوری از محدودیت سرعت در WA جاده ها گاهی اوقات می توان آن را گیج کننده است دانستن اینکه چه چیزی سرعت مجاز در یک منطقه به خصوص که در آن هیچ نشانه سرعت در حال ارسال شده است.

در این موارد شما باید همیشه به یاد داشته باشید که به طور پیش فرض محدود کردن سرعت است 50km/h.

این مناطق معمولا به اجرا گذاشته که در آن وجود سطوح بالایی از فعالیت های عابر پیاده مثل خرید و یا سرگرمی های حوزه و اطراف املاک مسکن. بالاتر محدودیت سرعت بین 60 کیلومتر در ثانیه و 90 کیلومتر/ثانیه, معمولا این سایت متعلق به راه های شریانی و معمولا شناسایی شده توسط ارسال شده نشانه سرعت.

سرعت به 100 کیلومتر در ساعت نیز ممکن است مورد استفاده برای جاده های اصلی مانند مندورا Rd و انیس Ave.

این جاده همیشه کاهش به 80 کیلومتر/ثانیه نزدیک شدن به تقاطع کنترل چراغ های ترافیک و افزایش تنها به یک سرعت بالاتر از حد اگر دیگری وجود دارد ارسال شده ثبت سرعت. حداکثر سرعت مجاز در و است 110km/h اما این سرعت تنها متعلق به جاده های خارج ساخته شده و یا در مناطق شهری مانند جاده های کشور.

امیدوارم این باعث می شود آن را کمی روشن تر خواهد شد و شما جلوگیری از دریافت یکی از کسانی که مخوف نقض اعلامیه در پست الکترونیکی.

در حالی که در موضوع سرعت, من می خواهم به بحث در مورد hoon رانندگی است که چیزی است که واقعا زحمت بسیاری از مردم است.

یک hoon راننده کسی است که درایوهای با سرعت بالا و یا در یک شیوه ای است که خطرناک است و یا ضد اجتماعی.

مثالها عبارتند از: عمدا باعث لاستیک به از دست دادن کشش و یا چرخ نخ ریسی خود باعث یک خودرو را بیش از حد سر و صدا و یا دود انجام فرسودگی بیش از حد مجاز سرعت توسط 45km/ثانیه و یا بیشتر در هر ارسال شده و یا به طور پیش فرض سرعت در منطقه یا درگیر شدن در یک مسابقه و یا سرعت محاکمه در جاده و یا در یک فضای عمومی است.

وسایل نقلیه رانده می شود در یک بی پروا و یا یک شیوه خطرناک می تواند توقیف توسط پلیس و مسئولیت برای پرداخت پول برای بکسل و نگهداری از خودرو به عهده راننده است.

یک فرد نیز ممکن است وسیله نقلیه خود را توقیف اگر آنها رانندگی در حالی که رد صلاحیت و یا در حالی که تحت سیستم تعلیق.

اگر یک فرد به طور مداوم به درایو در یک بی پروا و یا شیوه خطرناک دادگاه نیز ممکن است توقیف خودرو به طور دائم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد hoon, رانندگی, گزارش hoon رفتار و تشنج خودرو لطفا دیدن WA پلیس سایت www.police.wa.gov.au.

من اخیرا به دنبال ما نمرات از خدمات بیش از نوامبر تا ژانویه اینها معمولا ما شلوغ ترین دوره برای گزارش به پلیس برای جرایم و تماس برای کمک.

مقایسه ما زمان پاسخ به نوامبر سال 2019 ما را ساخته اند و 43 درصد بهبود در پاسخ به اولویت سه وظایف و 19 درصد بهبود در پاسخ به مطلب فوری اولویت یک و دو ،

این مهم است زیرا بیش از چند ماه گذشته ما کار کرده اند سخت را برای بهبود خروجی ما و کار سخت تر برای دیدار با نیازهای جامعه و من خوشحال می گویند برخی از استراتژی ما به وضوح مشغول به کار است.

بیش از چند مقاله من خواهد شد ارائه برخی از اطلاعات بیشتر را برای شما به ما در مورد آمار جرم و جنایت و سعی کنید به توضیح دهید که چگونه ما اندازه گیری عملکرد ما است.

با تشکر دوباره برای گوش دادن به من اگر چیزی وجود دارد خاص شما می خواهم به نوشتن در مورد, لطفا با من تماس بگیرید در Rockingham ایستگاه پلیس.

من مشتاقانه منتظر دیدن شما در زمان آینده.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>