‘بسیاری از مردم ترس از آن’: بی خانمان جامعه پرانتز به صورت بالقوه گسترش coronavirus

“ما فقط تلاش می شود پیشگیرانه و فعال و آموزش افراد ما در حال کار با” هولمز گفت.

مقامات فدرال قرار داده اند از راهنمایی برای پناهگاه بی خانمان اپراتورهای خیابان کمک رسانی کارگران و مقامات بهداشت عمومی مربوط به کروناویروس و چگونه برای محدود کردن گسترش آن در میان افرادی که بی خانمان هستند. ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شامل برنامه ریزی برای بالاتر پناهگاه استفاده در طول شیوع بیماری و با توجه به اینکه به ذخایر منابع و افزایش نیروی انسانی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت در روز چهارشنبه صادر ارشاد به مقامات محلی برای محافظت در برابر گسترش coronavirus. دولت توصیه می کند راه اندازی خطوط ارتباطی با محلی بهداشت عمومی در سازمان ها و ارائه دهندگان خواست به سهام تا در پیشگیری از تجهیزات شناسایی در معرض خطر مشتریان و قرار دادن فضاهای که در آن افراد با خفیف COVID-19 علائم می تواند قرنطینه.

“ما می دانیم که افراد دچار بی خانمانی هستند بیشتر در معرض خطر داشتن یک درمان نشده و اغلب جدی در سلامتی و بیماری است. این جمعیت آسیب پذیر نیز در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید با توجه به COVID-19” مارک Ghaly, وزیر امور خارجه, بهداشت و خدمات انسانی سازمان در بیانیه ای گفت. “این مهم است که ما در حال حاضر عمل برای محافظت از این جمعیت و مردم دلسوز که آنها خدمت می کنند.”

مقامات در نه شهرستان و منطقه خلیج را آغاز برگزاری هفتگی تماس های خاص به کروناویروس و بی خانمانی برای به اشتراک گذاشتن آخرین فدرال راهنمایی و رله سوالات آنها را دریافت کرده ام در مورد وضعیت گفت: Michael Gause این بی خانمانی مدیر برنامه با Sonoma County Community توسعه کمیسیون county اصلی بی خانمانی آژانس.

تماس های آغاز شده با توجه به درک که COVID-19 ممکن است اثر تلفظ در جمعیت بی خانمان بسیاری از آنها پیدا کردن سرپناه در محله های نزدیک عدم دسترسی قابل اطمینان به برخی بهداشتی منابع و ممکن است زمینه ای شرایط پزشکی که می تواند اجازه می دهد ویروس به یک اثر برجسته در سلامت خود را.

“که در ذهن همگان” Gause گفت. “من فکر می کنم که این فرضیه است که بسیاری از ما.”

محلی مقامات شهرستان شده اند چک کردن در با خانمان سرپناه ارائه دهندگان به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی پیشگیرانه منابع چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست و دستکش و ماسک. شهرستان کارکنان که در تعامل با بی خانمان encampments نیز آموزش داده شده اند در فدرال پروتکل برای COVID-19, Gause گفت.

هیچ پناهگاه های محلی گزارش کرده است یک مورد از COVID-19. اگر مشکوک به صورت مثبت گزارش شده بود که مقامات شهرستان ها “که می تواند یک تماس فوری” به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

“از همه چیز من شنیده ام ما پناهگاه ها خیلی خوب شکل” Gause گفت.

لرز از بی خانمانی اغلب مرکب عدم دسترسی قابل اطمینان به کیفیت مراقبت های بهداشتی کاهش به 25 سال از یک فرد معمولی است امید به زندگی در مقایسه با کسی که با خانه دائمی با توجه به سونوما کانتی را 2019 تعداد بی خانمان محلی جمعیت — و این است که بدون یک اپیدمی فراگیر در جهان است.

در سنت وینسنت د پل از منطقه سونوما کانتی آشپزخانه در میدان راه آهن, مدیر Audrianna جونز این باورند که بسیاری از افراد بی خانمان و یا نمی خواهد در نهایت قرارداد coronavirus. هر چند او گفت که او نمی بیش از حد برای او نگران سلامت خود با استناد نسبتا خفیف نشانه های مرتبط با شناخته شده ترین موارد جونز گفت: او را گرفته مراحل برای محافظت از آسیب پذیر داوطلبان مانند درخواست از کسانی که با شرایط تنفسی به در آمده است.

جونز اسپری یک راه حل تمیز کردن غنی شده با سفید کننده در تسهیلات دستشویی بعد از روز سه شنبه ناهار جمعیت را خالی کرده بود ، بین squirts از یک بطری اسپری جونز مشخص شده گام های او گرفته شده برای محافظت از همسر داوطلبان و افزایش تمیز کردن رژیم در حالی که با توجه به اهمیت ماندن آرام میان رشد شیوع.

“این آگاهی نه وحشت” جونز گفت: “وجود دارد و واقعا خوب خط بین آنها را.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de