‘به آمدن’: Repaving سرعت پیش در بزرگراه. 101 در شمال شهرستان

یک لایه تازه و آسفالت است که در مدت زمانی کوتاه در بالای بزرگراه 101 بین Geyserville و کلووردیل دادن به طولانی ترین طول سفر حداقل و اکثر rutted کشش از بزرگراه 101 در سونوما کانتی مدتها در انتظار چهره.

جاده خدمه لگد repaving کار در فاز دوم بزرگ “هموار” پروژه سهشنبه شب در Geyserville و انتظار را به پایان برساند $62 میلیون شغل در فقط سه هفته. کاهش ترافیک شمارش همراه 11-کشش مایل با توجه به کروناویروس اقامت در خانه سفارش در حال کمک به سرعت کار با توجه به Caltrans.

“این در مورد زمان. و آن را به خوبی در وسط یک بیماری همه گیر است که شما می توانید برخی از اخبار خوب” گفت: سرپرست جیمز گور که منطقه شامل منطقه است. “این فوق العاده است که یک پروژه بزرگ در سرعت به دلیل وضعیت ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در. من فقط شوکه شده از این برآورد از سه هفته است.”

فاز اول repaving پروژه زد 14 مایل از ویندزور به Geyserville آغاز شده و در بهار سال 2017. این نیاز به یک سال و نیم برای تکمیل و هزینه $74 میلیون نفر از جمله 55 میلیون دلار برای ساخت و ساز.

برکلی مبتنی بر O. C. Jones & Sons, Inc. کامل خواهد شد کار را برای Caltrans در فاز دوم. این پروژه همچنین شامل تعمیر کار بر روی گارد ریل و پل ها و جایگزینی ده ها تن از پلچک در جنوب هلدزبرگ به بزرگراه 128 اتصال در کالیفرنیا که در آن repaving به پایان می رسد.

در مجموع کل هزینه فاز دوم از جمله طراحی و زهکشی که 90 میلیون دلار با توجه به Caltrans سخنگوی. اضافی تعمیر کار برنامه ریزی شده است به پایان رسید با سقوط بعدی اما می تواند گسترش به عنوان دور به عنوان سقوط 2022 اگر خدمه اجرا را به تاخیر می اندازد.

قیمت کل از 25 مایل بزرگ هموار برآورد شده است در $164 میلیون دلار یا در حدود 4 میلیون نفر بیش از زمانی که این پروژه آغاز شده در مارس 2017. کل پروژه با بودجه توسط دولت فدرال و گاز دلار مالیات از طریق بزرگراه دولت عملیات و برنامه حمایت می کند.

“آن را بزرگ برای ما است. ما رفت و آمد شهر” گفت: کلووردیل Councilwoman ملانی Bagby, یک عضو هیئت مدیره از بخش حمل و نقل اقتدار. “نیاز به تحمل جاده خشن و تعمیرات ماشین که همراه با آن — آن را طولانی سر رسیده و آن را بزرگ برای ما ساکنان.”

جاده خدمه شروع repaving که عازم شمال کنار بزرگراه در این هفته و یک شب از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح طریق ممکن است 2. پس از رسیدن به تقاطع با بزرگراه 128 آنها را به سوئیچ بیش به southbound خطوط کامل repaving کار به دره در جاده Geyserville.

خدمه در حال برنامه ریزی برای کار در طول روز و شب به مدت دو هفته از طریق اواسط ماه مه به پایان repaving بخشی از این پروژه است. پیمانکار محدود خواهد شد و اثرات در ترافیک با ترک یک خط در هر جهت و در همه زمان ها در طول پروژه با توجه به Caltrans.

“هنگامی که ما آخرین بخش Geyserville بسیار نگران بود در مورد اثرات اقتصادی و همچنین اختلال در داشتن که بسیاری از مردم از طریق شهر” گور گفت. “این است که شدیدا مورد نیاز آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. آن را به یک زمان بزرگ در حالی که مردم در جاده ها. و در این نقطه, آن را خوب است برای دیدن که آنها در حال حرکت است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de