‘طولانی مشغول آتش نجومی:’ خشکسالی و خشک چشم انداز اضافه کردن به اشتعال آتش سوزی هوا

این کمرنگ سبز چمن در مایک مک دونالد شرق سانتا رزا محله بیش از زیور آلات در حومه شهر زندگی می کنند. آنها می تواند کمک به صرفه جویی در خانه ها در یکی از شهر آتش سوزی بیشتر مناطق مستعد در یک فصل مملو از خطر است.

“همه چیز را زیبا آراسته در منطقه ما در حال حاضر” مک دونالد گفت: یادآوری است که خود بهار کارهای شامل قطع سر بالا علف های هرز در نیم هکتار از فضای باز پشت خانه اش در Skyhawk — دقیقا احتیاط آتش مقامات اصرار مردم به اتخاذ.

ساکنان در سراسر منطقه سونوما کانتی دلیلی برای نگرانی در پی گرم و خشک و زمستان است که تبدیل چشم انداز از سبز به قهوه ای و بیشتر قابل اشتعال یک ماه زود با هشدار که باد می وزد روزهای آینده تقویت خواهد شد خطر عمده آتش سوزی.

“آتش فصل در جریان است گفت:” بن نیکولز یک کال آتش رئیس بخش در سانتا رزا. “ما قطعا آماده برای سوزاندن.”

دو چمن آتش سوزی که سوخته در حدود 150 هکتار در نزدیکی پتالوما در هفته گذشته در خدمت اطلاع از فصل ورود همراه با وزش باد شلاق آتش که سیاه شدن بیش از 1800 هکتار و تخریب سه خانه های شمال شهر واکاویل.

کال آتش سوزی گزارش شده بیش از 2.300 آتش سوزی پوشش 6,600 هکتار در سطح ایالت در سال جاری اعم از سن دیگو به Shasta County, و وجود دارد, شش فعال آتش سوزی روز جمعه از جمله چمن آتش شرق ساکرامنتو که دارای عقاید به 2000 هکتار در gusting بادها باعث بسته شدن راه و تخلیه.

آتش سوزی در واقع زمان فقط دو ماه بین شش blazes که سیاه شدن بیش از 6000 هکتار در سطح ایالت در ماه نوامبر و چهار آتش سوزی پوشش 445 هکتار در ماه فوریه است.

رسمی آتش نجومی در شمال کالیفرنیا در طول تاریخ به طول انجامید و حدود چهار ماه است اما در حال حاضر در حال اجرا برای هشت تا نه ماه نیکولز گفت.

دولت آتش نشانی آژانس را به حرکت کامل نیروی انسانی در شهرستان سونوما در 22 ژوئن با 14 موتورهای دو بولدوزر و 150 آتش نشان در نه ايستگاه و دو هوا تانکر در شهرستان فرودگاه.

“ما فکر می کنیم آن را به مدت طولانی مشغول آتش فصل گفت:” اسکات Westrope, Santa Rosa معاون رئیس آتش نشانی. “همه ramped تا برای رفتن.”

این شهر نگرانی تمرکز بر مناطق پر خطر که در آن خانه هستند و یا نزدیک به مخلوط در میان جنگل — شناخته شده به عنوان wildland-شهری رابط — را پوشش می دهد که 30 درصد از سانتا رزا.

“بیشتر در دسترس سوخت بزرگتر هستند مشکل ما” Westrope گفت.

Skyhawk, Fountaingrove به سمت شرق Rincon دره Annadel ارتفاع و سمت جنوب Oakmont گنجانده شده در این منطقه است.

به دنبال ایست از خانه خود را در لبه Skyhawk, مک دونالد می بیند جنگلی ریج در Mayacamas کوه معمولا خشنود چشم. “من هرگز در نظر گرفته و آن را یک تهدید اما 2017 همه چیز را تغییر داد” او گفت:.

Skyhawk رفت و دست نخورده توسط Tubbs و راهبه های آتش سوزی از سال 2017 که همراه با برخی از کوچکتر blazes تخریب حدود 5,300 سونوما کانتی خانه. عظیم Kincade آتش در پاییز گذشته نابود 174 خانه.

مک دونالد می داند که خطر این سال واقعی است. “اگر درختان در حال خشک, آنها در حال رفتن به بالا,” او گفت:. “ما یک خانواده تخلیه برنامه ریزی در محل است.”

چهار ماه فصلی چشم انداز صادر شده در هفته گذشته با اخباری خدمات یک شعبه از خدمات ملی آب و هوا گفت: یک نوار شمالی و مرکزی کالیفرنیا – از جمله همه سونوما کانتی به جز ساحل و پتالوما ساده — یک فوق عادی بالقوه برای آتش سوزی از 75 هکتار یا بیشتر در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>