‘یک ناامیدی بزرگ’: نسکار لغو سونوما Raceway رویداد برای سال 2020

بزرگترین رویداد ورزشی در شهرستان سونوما تویوتا/Save Mart 350 جام نسکار سری آخر هفته در ماه ژوئن برگزار شد در سونوما Raceway لغو شد جمعه به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

تصمیم به انصراف از مسابقه است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 12-14 اعلام شد به طور مشترک توسط نسکار سونوما Raceway و محل را صاحب موتورسواری جاده سریع السیر.

از دست دادن یک رویداد است که تساوی دهها هزار نفر از طرفداران به سونوما Raceway و حساب برای 65-75% از درآمد سالانه خود را یک ضربه بزرگ به پیگیری و یکی دیگر از ضربه به اقتصاد محلی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کار ما تمام سال را برای این رویداد بنابراین این یک ناامیدی بزرگ برای ما برای ما طرفداران و حامیان ما, اما ما متوجه این بخشی از یک بزرگتر از چالش های پیش ملت ما و هر کس که در حوادث زندگی می کنند, کسب و کار” استیو صفحه سونوما Raceway رئیس جمهور و مدیر کل در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده است که نسکار در حال آمدن است به پخش تلویزیونی و آماده برای حمایت از برنامه های آینده ما در سریع السیر موتورسواری آهنگ. ما مشتاقانه منتظر به نسکار بازگشت به سونوما در 2021.”

موجود دارندگان بلیط ممکن است را انتخاب کنید و هزینه کامل 120% اعتباری است که ممکن است اعمال می شود برای پذیرش در هر یک از نسکار-تحریم حوادث در جاده سریع السیر موتورسواری’ هشت آهنگ که شامل لاس وگاس موتور جاده سریع السیر و شارلوت موتور جاده سریع السیر در سال 2020 یا 2021.

پس از نزدیک به کل دو ماه تعطیلی ورزشی آمریکایی در پاسخ به یک درهم آمیخته از اقامت در خانه, سفارشات, NASCAR خواهد بود که برای اولین بار عمده سازمان در کشور به راه اندازی مجدد رقابت که در آن مراحل یک مسابقه در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی در مارس 17.

این رویداد آغاز تجدید نظر در برنامه پنج مسابقه همه آنها را در کرلینس که نسکار منتشر شده بود در اواخر ماه آوریل است. انجمن ارائه شده بقیه آن تقویم جمعه و سونوما یکی از سه raceways از سمت چپ.

محلی مسابقه طرفداران تا به حال می خواستم به تعویق افتادن به جای لغو 2020 تویوتا/Save Mart 350 و جاده سریع السیر موتورسواری و مسئولان برگزار شد از امید برای حداقل یک مسابقه بدون طرفداران در حضور.

اما دقیق تر stay-at-home منظور اعمال شده در کالیفرنیا و به خصوص در شهرستان سونوما ساخته شده reschedule بیش از حد پیچیده است. شهرستان, بهداشت, مدیر دکتر Sundari Mase بارها گفت که او نمی خواهد قبول تجمع جرم در شهرستان سونوما, از جمله, رویدادهای ورزشی, حداقل تا روز کارگر.

“من فکر می کنم در اوایل آن را برای ما روشن مسابقه نسکار با طرفداران در ماه ژوئن در کالیفرنیا بود که نمی خوای اتفاق می افتد” صفحه گفت: از طریق تلفن. “بنابراین ما شروع به کار بر روی پروتکل برای یک رویداد بدون فن. حدود یک ماه پیش ما بود که در جای خود و به دنبال این بودیم که این امکان را. اما در گفتگوهای ما با مردمی در شهرستان ما خیلی شک و تردید پاسخ.”

این خواهد بود که اولین سال بدون مسابقه نسکار در سونوما Raceway از سال 1989 زمانی که انجمن ردیف بالا سری و سپس به عنوان شناخته شده وینستون جام عرضه در جاده البته در Carneros تپه با ضیافت مواد غذایی منجمد 300. بزرگترین رانندگان در ورزش بازدید شراب کشور در سه دهه پس از. برندگان مسابقه شامل دیوی آلیسون, Dale Earnhardt, جف گوردون تونی استوارت و Jimmie Johnson.

در این مرحله سونوما Raceway مقامات هیچ ایده زمانی که مسیر خود را دوباره باز خواهد شد. آنها در حال حاضر آنها به تعویق افتاد دومین رویداد NHRA drag racing اصل میله میله برای جولای 24-26, به طور نامحدود. در ضمن raceway است از دست رفته در درآمد تولید شده توسط تعداد بی شماری از رویدادهای کوچکتر مانند سونوما رانش و چهارشنبه شب میکشد.

سونوما Raceway کند حضور چهره های, اما جایی بین 80,000 و 90,000 شد و به احتمال زیاد برای نشان دادن برای این سال مسابقه نسکار است. با نشان دادن لغو raceway را از دست بدهند و نه فقط پول بلیط اما کاهش از پارکینگ امتیازات و بسیاری از فعالیت های اطراف آن رقابت است. جاده سریع السیر موتورسواری خود را حفظ کنند تلویزیون, درآمد, به عنوان جایگزینی مسابقه برای تویوتا/SaveMart 350 برگزار خواهد شد در یکی از این شرکت های سالن.

اطراف کسب و کار را احساس صدمه دیده است ، بسیاری از شرکت تویوتا/Save Mart 350 طرفداران تمایل به ایجاد یک آخر هفته از آن — صدها نفر پر اردوگاه فقط در سمت دیگر بزرگراه 121 — و اضافه کردن به اقتصاد محلی. این رویداد شاید بیشتر از هر جای دیگر در نسکار مسابقه تقویم نیز محبوب دیدار نقطه برای حامیان مالی شرکت ها که بسیاری از آنها اجاره wineries و رستوران برای احزاب خصوصی.

در این سال آن را به معنای بود.

“آنها در نگاه چیدمان برنامه با هم تنها پنجره ما می توانید ببینید در سونوما بود که احتمالا در ماه جولای” صفحه گفت. “با توجه به چشم انداز در اینجا چیزهایی که ما در حال شنیدن از فرماندار صحبت کردن در مورد نه حتی باز کردن دفاتر تا ماه آگوست یا سپتامبر آن را بسیار روشن آنها نمی تواند ما را در تقویم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de